خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک:::فروش کتاب نو با تخفیف در شهر یزد

سلام دوستاااان.میخوام ببینم توی شهر یزد کسی جایی را سراغ داره که کتاب نو با تخفیف بفروشه؟؟؟
      ممنون از کمکتون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظر من از سایت انتشارات سفارش بدین که تخفیف داره! فقط باید 5 یا 6 روز منتظر باشین

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره چون تخفیفی که انتشارات داره کتابفروشی برای کتابهای نو نداره.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون ولی من چند بار کتاب اینترنتی گرفتم که کتاب یه ذره مشکل داشت برای همین هست که میخوام حضوری و با تخفیف کتاب را بگیرم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamlc نمایش پست ها
      ممنون ولی من چند بار کتاب اینترنتی گرفتم که کتاب یه ذره مشکل داشت برای همین هست که میخوام حضوری و با تخفیف کتاب را بگیرم
      به نکته خوبی اشاره کردید منم با خرید اینترنتی چند بار برام مشکل پیش اومد اما یکبار دیگه که خرید کردم متوجه شدم قلق دارند
      مثلا گاج اگر کتابهای زیاد میخواید خرید اینترنتی کنید چون تخفیف خیلی خوبی داره و گاهی واقعا بدون مشکل ارسال میکنند.(من از 3 بار خریدم یکش بد شد یعنی چند تا صفحه سفید داشت و درگیر پس فرستادن شدم پول پست که برای برگشت میپردازیم هم نمیدن)
      الگو خوبه اگر کتاب مورد داشته باشه خوب جواب میدن وهزینه پست بسته برگشتی رو هم به ما میپردازند.
      راستش کاملا شانسیه اما همون طور که گفتم فقط روی گاج ریسک بالاتری داره چون در صورت اشکال هزینه اش پای شماست.فار و خیلی سبز مشکلی نداشتم پس برخوردشون در مورد کتاب مشکل دار نمیدونم.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      منظورتون از کتاباش مشکل داشته چیه. یکی از دوستای من کتاب نو داره اگه خواستید با ۲۵درصد تخفیف فکر کنم بفروشه و این که چی کتابایی می خوایید.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.ka نمایش پست ها
      منظورتون از کتاباش مشکل داشته چیه. یکی از دوستای من کتاب نو داره اگه خواستید با ۲۵درصد تخفیف فکر کنم بفروشه و این که چی کتابایی می خوایید.
      منظورش مشکل فنی هست مثل سفیدی برخی صفحات یا خراب بودن جلد و ...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      منظورش مشکل فنی هست مثل سفیدی برخی صفحات یا خراب بودن جلد و ...
      یکی دیگه از مشکلاتش این هست که کتاب شیرازه ی خوبی نداره و اگه حواستون نباشه سریع کتاب به چند تکه تقسیم میشه(در خرید اینترنتی)ولی در خرید عادی اصلا این مشکل وجود نداره

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتابفروشی نبووووود؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن