خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آیا رشته پرستاری تا 4 سال آینده اشباع خواهد شد؟

سلام
      با توجه به اینکه به احتمال زیاد پرستاری آزاد رو بیارم می خوام کارشناسا بگن امکان داره تا 4 سال آینده که من فارغ التحصیل می شم همون حکایت رشته های فنی مهندسی برای رشته پرستاری هم اتفاق بیفته؟ ارزش داره بخونم این رشته رو؟(مرد)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Karam نمایش پست ها
      سلام عزیز، من خودم نرسم، دارم طرحمو میگذرونم. 140 تا دانشکده ی پرستاری داریم و شاید بیشتر. سالانه هفت هزار پرستار از دانشکده ها فارغ التحصیل میشن، با اینکه خیلی هاشون از ایران مهاجرت میکنند. یا سر کار نمیایند بعضی هاشون، من میدونم خیلی هاشون بعد طرح انصراف میدن شاید به خاطر تفاوت فرهنگها و خصوصیات و خلایق افراددر حال حاظر کشور به 100 هزار پرستار اورژانسی نیاز داره، اگر بخواد استاندارد جهانی را رعایت کنه به 200 هزار پرستار نیاز داره در حالی که سالانه نهایتش از هفت هزار پرستار، پنج هزار تاشون بیان. سر کار، خودت حساب کن چند سال طول میکشه تا کمبود نرس جبران بش،، :$از سوی دیگر چون اموزش پرستاری در ایران مطابق استاندارد امریکا و و کشورهای پیشرفته هست هر جای دنیا بخوای میتونی کار کنی و راحت بهتون کار میدن با حقوقهای اروپا و امریکا بالای 30. میلیون تومن با حقوق ایران!اگرم اغا باشید راحت کار داری تنها شغلیه که بعد فارغ التحصیلی فورا"" میرید سر کار.... <3پس اصلا"" به فکر اشباع پرستاذی نباشید.... همیشه کار هست
      حقوقش تو ایران در مقایسه با خارج از کشور چقدر هست؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Karam نمایش پست ها
      سلام عزیز، من خودم نرسم، دارم طرحمو میگذرونم. 140 تا دانشکده ی پرستاری داریم و شاید بیشتر. سالانه هفت هزار پرستار از دانشکده ها فارغ التحصیل میشن، با اینکه خیلی هاشون از ایران مهاجرت میکنند. یا سر کار نمیایند بعضی هاشون، من میدونم خیلی هاشون بعد طرح انصراف میدن شاید به خاطر تفاوت فرهنگها و خصوصیات و خلایق افراددر حال حاظر کشور به 100 هزار پرستار اورژانسی نیاز داره، اگر بخواد استاندارد جهانی را رعایت کنه به 200 هزار پرستار نیاز داره در حالی که سالانه نهایتش از هفت هزار پرستار، پنج هزار تاشون بیان. سر کار، خودت حساب کن چند سال طول میکشه تا کمبود نرس جبران بش،، :$از سوی دیگر چون اموزش پرستاری در ایران مطابق استاندارد امریکا و و کشورهای پیشرفته هست هر جای دنیا بخوای میتونی کار کنی و راحت بهتون کار میدن با حقوقهای اروپا و امریکا بالای 30. میلیون تومن با حقوق ایران!اگرم اغا باشید راحت کار داری تنها شغلیه که بعد فارغ التحصیلی فورا"" میرید سر کار.... <3پس اصلا"" به فکر اشباع پرستاذی نباشید.... همیشه کار هست
      خیلی ممنون از اطلاعات کاملتون، یه سوال داششتم اگه لطف کنین جواب بدین، آیا در حین تحصیل هم می شه کار کرد؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.mohandes نمایش پست ها
      خیلی ممنون از اطلاعات کاملتون، یه سوال داششتم اگه لطف کنین جواب بدین، آیا در حین تحصیل هم می شه کار کرد؟
      این دقیقا سوال منه ؟؟؟؟؟؟؟!!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با دو سه برابر شدن ظرفیت دانشگاه ها طوری که دانشگاه سقزاباد هم دانشجو پرستاری میگیره تا 4 سال که نه ولی به زودی به سرنوشت رشته های مهندسی دچار میشه...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      این دقیقا سوال منه ؟؟؟؟؟؟؟!!
      زیرخاکیا رو ا کجا پیدا میکنی؟
      جواب سوالت بله هست ولی خیلی سخته هم دروسش هم کارش
      مهم نیست که به چی اعتقاد داری
      مهم نیست که به کی اعتماد داری

یا با فکر باز بساز زندگیتو
      یا دهـنـتـو ببند زندگـی کن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیشه با قطعیت درباره اینده شغلی رشته ها صحبت کرد !
      اما اینجور که معلومه حداقل کادر پزشکی همیشه مورد نیاز هستن و تا اشباع شدن این رشته ها فاصله زیادی داریم.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با این وضع اقتصادیو بحرانی مملکتو این هجوم ها بله.همه رشته ها اشباع خواهد شد

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همینقد که میخوان برن پرستاری دوبرابرش دارن انصراف میدن برای کنکور مجدد
      به نظر من حداقل تا 10 سال دیگه پرستاری استخدامش خیلی خوبه
      خوشا دیدار ما در خواب ...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دولت اعلام کرده بود که با کمبود پرستار مواجه هستیم
      بعد شما از اشباع شدنش حرف میزنید ؟
      در ضمن پرستاری هم یکی از رشته های پر انصرافه
      فک نمیکنم اشباع بشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      توی کشور های جهان سومی پرستاری و پزشکی شغلای تضمین شده و هیچ وقت اشباع نمیشه
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تو بیا یزد قول میدم استخدام بشی یکی از دوستام میگه اقوامشون پرستاری خونده تو شهر خودشون نخواستنش اومده یزد
      درضمن تو یزد دوتا بیمارستان هست که به شدت پرستار میخان
      دوتا بیمارستان سه طبقه هم تازه دارن میسازن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مطمین باش اشباع نمیشه وگرنه پذیرش دانشگاه و کم میکردن.

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نمیشه گفت کاملا بستگی داره به وضعیت سال های اینده

و حتی همین فردا

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیر ؛ ب هیچ عنوان

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن