خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 87 از 87
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.دوستان من 6 سال از درس دور بودم.میخواستم ببین قبل اینکه شروع کنم باید کتابهای درسی زبان رو هم بخونم؟؟؟
      یا کتابهای کمک درسی کافیه؟؟

2. Top | #77
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LAZAR نمایش پست ها
      سلام.دوستان من 6 سال از درس دور بودم.میخواستم ببین قبل اینکه شروع کنم باید کتابهای درسی زبان رو هم بخونم؟؟؟
      یا کتابهای کمک درسی کافیه؟؟
      داداش منبع کنکور بالاخره کتاب درسیه و برای شما که سال ها از درس دور بودید یه نگاه بندازید به کتاب تا بفهمید قضیه چیه حرف حساب این درس چیه . متاسفانه این کتاب از نظر طراحی و صفحه آرایی و حتی نگارش ( در مقایسه با سایر کتب درسی مدرسه و کتب زبان آموزشگاه ها ) مولفین به نظر من ضعیف تر عمل کردند. شما با این حال این کتاب درسی رم بخونید ولی کتاب های کمک درسی به نظرم خیلی بهتر از کتاب درسی دبیرستان هستن. مخصوصا کتاب درسی سال دوم دبیرستان ( گرامرش کنکور نمیاد ) خیلی گرامر رو گنگ درس میده و بعضی وقت ها به 3 4 خط اکتفا میکنه. شما میتونید از کتاب جامع مبتکران یا شبقره استفاده کنید. به عقیده خیلی ها مبتکران به شبقره برتری داره. اگه شبقره بخری باید یکی دو کتاب دیگه مثل کتاب لغت پیشش بخری اما کتاب اناری لغاتو داره.
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 26 مرداد 1393 در ساعت 15:40

3. Top | #78
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من زبانو او کنکور با توجه به این که وقت کم اوردم 76% زدم !!!

بهترین منبع : 1.جامع مبتکران شهاب اناری 2.درک مطلب به زبان ساده شهاب اناری !!!

البته من خودم جامعشو زیاد استفاده نکردم !!! ولی درک مطلبشو که استفاده کردم عالی بود انصافا !!!
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

4. Top | #79
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای من که زیان انگلیسیم کلا ضعیفه کدوم بهتره ؟

5. Top | #80
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در انتخاب کتاب صرفا نمیشه یک نسخه رو برای همه پیچید. نخست این که شما باید ببینید که برای چه درصدی تلاش میکنید. بسته به هدف شما کتاب ها متفاوت هستند. کتاب جامع گاج کتابی است که با نثری بسیار سلیس و ساده تمامی موضوعات را بیان نموده است و به گونه ای از صفر شروع کرده است. اما مسلما کسی که برای درصدهای بالای 80 تلاش می کند انتخاب متفاوتی خواهد داشت؛
      کتاب های نشر شبقره (دکتر رضا کیاسالار) و مبتکران (دکتر شهاب اناری) انتخاب های مناسبی برای این افراد خواهد بود.
      توجه داشته باشید که برای مطالعه زبان سه تایم 90 دقیقه ای با اختلاف های زمانی 48 ساعته در هفته ضروری است. تایم اول برای مطالعه و یادگیری- تایم دوم برای تست های گرامر و لغت و تایم سوم برای درک مطلب و کلوزها.
      موفق باشید.
      ویرایش توسط Mohaqd : 17 بهمن 1393 در ساعت 12:46

6. Top | #81
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohaqd نمایش پست ها
      در انتخاب کتاب صرفا نمیشه یک نسخه رو برای همه پیچید. نخست این که شما باید ببینید که برای چه درصدی تلاش میکنید. بسته به هدف شما کتاب ها متفاوت هستند. کتاب جامع گاج کتابی است که با نثری بسیار سلیس و ساده تمامی موضوعات را بیان نموده است و به گونه ای از صفر شروع کرده است. اما مسلما کسی که برای درصدهای بالای 80 تلاش می کند انتخاب متفاوتی خواهد داشت؛
      کتاب های نشر شبقره (دکتر رضا کیاسالار) و مبتکران (دکتر شهاب اناری) انتخاب های مناسبی برای این افراد خواهد بود.
      توجه داشته باشید که برای مطالعه زبان سه تایم 90 دقیقه ای با اختلاف های زمانی 48 ساعته در هفته ضروری است. تایم اول برای مطالعه و یادگیری- تایم دوم برای تست های گرامر و لغت و تایم سوم برای درک مطلب و کلوزها.
      موفق باشید.
      خیلی سبز چطور؟

7. Top | #82
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      خیلی سبز چطور؟
      کتاب خیلی سبز عموما برای شاگردهای متوسط هست که درصدی حدود 60-70 دارند. سعی شده در این کتاب مطالب به ساده ترین شکل ممکن گفته بشه. به همین دلیل اگه با فهم سایر کتاب ها مشکل دارید خیلی سبز میتونه کمک کنه.

8. Top | #83
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

کتاب خیلی سبز عموما برای شاگردهای متوسط هست که درصدی حدود 60-70 دارند. سعی شده در این کتاب مطالب به ساده ترین شکل ممکن گفته بشه. به همین دلیل اگه با فهم سایر کتاب ها مشکل دارید خیلی سبز میتونه کمک کنه.
      من زبانم رو پارسال توی کنکور بدون مطالعه 60 زدم و سوالات گرامر رو هم خالی گذاشتم میخوام امسال برا 80-90 برم سر جلسه

9. Top | #84
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من زبانم رو پارسال توی کنکور بدون مطالعه 60 زدم و سوالات گرامر رو هم خالی گذاشتم میخوام امسال برا 80-90 برم سر جلسه
      اگه مشکل اصلی شما سوالات گرامر هست من کتاب دکتر شهاب اناری یا دکتر رضا کیاسالار رو پیشنهاد میکنم. دوتاش خوبه.

10. Top | #85
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه مشکل اصلی شما سوالات گرامر هست من کتاب دکتر شهاب اناری یا دکتر رضا کیاسالار رو پیشنهاد میکنم. دوتاش خوبه.
      کلا با هیچ جای زبان مشکل ندارم موندم چطوری بخونم از چی تست بزنم و..

11. Top | #86
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا با هیچ جای زبان مشکل ندارم موندم چطوری بخونم از چی تست بزنم و..
      کتاب جامع مبتکران پس بهترین گزینه است.

12. Top | #87
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین کتاب برای دانش آموزان متوسط به بالا (تقریبا قوی) گاج نقره ای هستش واقعا تست های تالیفی فوق العاده ای داره

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن