خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 69 از 69
    1. Top | #61
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بزمچه نمایش پست ها
      بحث کارنامه نیست دوست عزیزبحث صداقته عقده ی کارنامه هم نیستم این بحث هم یه چیزی تومایه های راستی آزمایی بود
      خب خودش گفت که...به خودش پیام بده نه اینکه بیای اینجا قضاوت کنی!
      به هر حال امیدوارم که سلامت و تندرست باقی بمونید

2. Top | #62
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Byt. نمایش پست ها
      خب خودش گفت که...به خودش پیام بده نه اینکه بیای اینجا قضاوت کنی!
      به هر حال امیدوارم که سلامت و تندرست باقی بمونید
      خخخخخ

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها

اولا : معلومه که کنکور هر ساله سخت تر میشه چرا ما باید خودمون رو با کنکوریی های قبل مقایسه کنیم بر فرض مثال کنکوریی های قبل سال 90 زیست الگو داشتند؟ که سوالات اینقدر سخت امتحان بدند؟ مسلما نه پس این یه چیز عادیه که سوالات رفته رفته پیشرفت بکنه چه بسا اگه سوالات کنکور قبل 92 رو به همین بچه های انجمن بدی بالای 70 بزنن ولی خب اون موقع این طوریه مطمئن باش 10 سال دیگه از این هم سخت تر خواهد شد
      در ضمن در پاسخ به شما در مورد 120 باید بگم که من دو ماه مونده به کنکور تقریبا شیمی پایه رو خوندم که اونم فصل های آخرش موند یعنی یه چیزی در حدود 50 درصد رو خوندم تو کنکور هم 39 زدم یعنی 11 درصد اختلاف که اونم جزو چند تا اشتباه محاسباتی بود و در آخر بهتره اینو به شما بگم که اونی که به 120 فکر می کنه 100 میزنه نه 50 مطمئن باش
      آفرین حرفه خوبی زدی دوماه مونده خوندی من شیمی کلاس میرفتم میانگین درصدام بالای 80 بود سطح سوالات بالا بود جزو امیدای بالای هفتاد بودم دوماه بعده عیدو ول کردم.میخوام اینو بگم اگه کنکور 90 بود به قوله خودت. شصت رو میزنم فک میکنی کنکور چند زدم سی و پنج..البته منم مخالفم بااینکه کنکور سخته کسی که درست درس خونده باشه منابع معتبری داشته باشه به راحتی آب خوردن واسش اما مثلا میخوام بگم کسیکه از دوم شروع نکرده یا پایش ضعیفه میتونه به به سه رقمی فک کنه؟ اما در نهایت من از کنکور بد نمیگم اگه من به خاطره مشکلی که پیش اومد برام ول نمی کردم قطعا به درصده دلخواه میرسیدم.البته الان که دارم فک میکنم من دارم تند میرم یکمی واسه اون مشکل که نداشت من دوماه درس بخونم اعصابم خورده انداختم تقصیر کنکور به نظره منم کنکور سخت نیست.من خودم هرچی سوال سطح بالاتر باشه بیشتر حال میکنم خصوصوا تو شیمی

4. Top | #64
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shervin نمایش پست ها
      آفرین حرفه خوبی زدی دوماه مونده خوندی من شیمی کلاس میرفتم میانگین درصدام بالای 80 بود سطح سوالات بالا بود جزو امیدای بالای هفتاد بودم دوماه بعده عیدو ول کردم.میخوام اینو بگم اگه کنکور 90 بود به قوله خودت. شصت رو میزنم فک میکنی کنکور چند زدم سی و پنج..البته منم مخالفم بااینکه کنکور سخته کسی که درست درس خونده باشه منابع معتبری داشته باشه به راحتی آب خوردن واسش اما مثلا میخوام بگم کسیکه از دوم شروع نکرده یا پایش ضعیفه میتونه به به سه رقمی فک کنه؟ اما در نهایت من از کنکور بد نمیگم اگه من به خاطره مشکلی که پیش اومد برام ول نمی کردم قطعا به درصده دلخواه میرسیدم.البته الان که دارم فک میکنم من دارم تند میرم یکمی واسه اون مشکل که نداشت من دوماه درس بخونم اعصابم خورده انداختم تقصیر کنکور به نظره منم کنکور سخت نیست.من خودم هرچی سوال سطح بالاتر باشه بیشتر حال میکنم خصوصوا تو شیمی
      الان داری به حرفم میرسی خب داش انشالله امسال جبران می کنی البته اگه بمونی منم همچین نخوندم امسال سرسری خوندم به هر حال با این اوصاف مطمئن باش نتیجه می گیری روحیتو از دست نده

5. Top | #65
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برادر کنکور نسبت به اون چیزی که شما میشناسی 180 درجه تغییر کرده،دوستانی که فقط باد انداختن به غبغب شون و اصلا حتی کنکور هم ندادن و ادعای آسونی کنکور رو میکنن پس فردا رتبه خودشون هم میبینیم ! نگاه کن دوست عزیز من خودم خیلی اتفاقی تست های دهه های قبل هم دیدم،باورتون نمیشه همه یک کلمه ای !!! خوب دیگه شرایط تحصیلی اون شکلی نیس،دیگه کسی دنبال کار اراد نیست. فقط سوالا سخت نشدن، تعداد دانش آموزای بیخیال کم شدن و همون تعداد هم توی ریاضی و فنی و ... میچرخن تجربی کف و پایین ترین دانش آموزاش هم صفر صفر نیستن !
      سیاهی لشکر کم شده،درصدای همه با وجود سخت شدن سوالا اومده بالا،مسخره بازی هایی به اسم تست های شمارشی و ... تو تست ها زیاد میبینیم،دیگه همه هم ساعت خوندنشون طوری رفته بالا که سرت سوت میکشه ! تازه امسال تعداد تجربی ها هم بدجور بیشتر شده و همین جوری هم با توجه به این بازار کار این شرایط ادامه داره ...
      حالا شما اگه میتونی قشنگ درس بخونی و با همه از بچه زرنگ های تجربی و مهندسای نا امید از بازار کار ریاضی با ریاضی و فیزیک فوق قوی و خلاصه همه ی اونایی که دارن بدجور درس میخونن و تعداد و درصداشون به شکل بدجوری رفته بالا رقابت کنی که بسم الله،نشد نداره ولی سخته (خیلی سخت) اگه نه هم دوستانه ازت خواهش میکنم به خاطر خودت هم تلف شده وفتت رو تلف نکن که به جز پشیمونی این وقتی که میره اون نا امیدی بعد بدست نیاوردن نتیجه دلخواه ناراحتت بکنه ...

6. Top | #66
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payaa نمایش پست ها
      برادر کنکور نسبت به اون چیزی که شما میشناسی 180 درجه تغییر کرده،دوستانی که فقط باد انداختن به غبغب شون و اصلا حتی کنکور هم ندادن و ادعای آسونی کنکور رو میکنن پس فردا رتبه خودشون هم میبینیم ! نگاه کن دوست عزیز من خودم خیلی اتفاقی تست های دهه های قبل هم دیدم،باورتون نمیشه همه یک کلمه ای !!! خوب دیگه شرایط تحصیلی اون شکلی نیس،دیگه کسی دنبال کار اراد نیست. فقط سوالا سخت نشدن، تعداد دانش آموزای بیخیال کم شدن و همون تعداد هم توی ریاضی و فنی و ... میچرخن تجربی کف و پایین ترین دانش آموزاش هم صفر صفر نیستن !
      سیاهی لشکر کم شده،درصدای همه با وجود سخت شدن سوالا اومده بالا،مسخره بازی هایی به اسم تست های شمارشی و ... تو تست ها زیاد میبینیم،دیگه همه هم ساعت خوندنشون طوری رفته بالا که سرت سوت میکشه ! تازه امسال تعداد تجربی ها هم بدجور بیشتر شده و همین جوری هم با توجه به این بازار کار این شرایط ادامه داره ...
      حالا شما اگه میتونی قشنگ درس بخونی و با همه از بچه زرنگ های تجربی و مهندسای نا امید از بازار کار ریاضی با ریاضی و فیزیک فوق قوی و خلاصه همه ی اونایی که دارن بدجور درس میخونن و تعداد و درصداشون به شکل بدجوری رفته بالا رقابت کنی که بسم الله،نشد نداره ولی سخته (خیلی سخت) اگه نه هم دوستانه ازت خواهش میکنم به خاطر خودت هم تلف شده وفتت رو تلف نکن که به جز پشیمونی این وقتی که میره اون نا امیدی بعد بدست نیاوردن نتیجه دلخواه ناراحتت بکنه ...
      منطقی ترین نظری بودکه خوندم

7. Top | #67
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payaa نمایش پست ها
      تقریا میشه گفت حرف آخر رو زدن پس دوستان بهتره ادامه ندیم

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من متولد 69 ام 94 و 95 کنکور دادم خاستم بگم میشه اما حاشیه رو بریز دور و اگه بخاطر پول اومدی عمرتو هدر نده
      رتبه 94 صدو سیزده هزار
      رتبه 95 30 هزار
      پیش رفت هم رمان می بره صبور باش
      مهم نیس میرم مسیرو

9. Top | #69
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      من سه ساله میخونم قلم چیم رفتم دوسال خیلیا رم دیدم باهم شروع کردیم ول کردن.تازه من خیلی قوی بودم مخصوصا توزیست
      من اولا شم گفتم فقط خودم برام مبهم بود... همین... من تهمتی نزدم... امیدوارم سو نفاهم نشده باشه...
      خب کاری به چند سال خوندتون ندارم... خب شما ک این رتبه خویو اوردید امسال درصداتونو بگبد ما بتونیم ازتون سوال بپرسیم ک چطوری توی درسایی ک بالا زدید بخونیم ک مثل شا بالا بزنیم... بد میگم؟؟؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن