خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      اول تبریک میگم بابت رتبه
      دوم: به نظرم این که مشکل نونوایی و مغازه رفتن یه مشکل ریشه ای شده دیگه من بدبختو هی از پشت میز بلند میکنن میگن برو این کارو بکن برو اون کارو بکن O_o
      سوم : یه سوال داشتم : من تو دیف به شدت مشکل دارم تقریبا همون حالتی که تو گفتی اولا داشتی ، من کتاب مهر و ماه رو ازش خوشم اومده به نظرت خوبه و برای فیزیک قبلا گاج داشتم ولی الآن مبتکران میخوام بگیرم خوبه؟
      راستی تو تستای دیفرانسیل واقعا مشکل دارم و همچنین نظریه اعداد گسسته رو ، ینی حس میکنم هیچی حالیم نمیشه ، تو هیچ درس دیگه ای همچین مشکلی ندارم
      راهنمایی کن منو بلکه رستگار شوم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      دقیقا دارم فقط ریراضی پایه میخونم البته خیلی وقت گیره چون تازه شروع کردم البته تست های مفهمومی تز و محسباتی تر از کنکور دارم کار میکنم

البته دوستای منم هنوز زنگ میزند بیا بریم دریا یا زمین چمن یا .... !

البته من یه خورده چاق شدم و احساس میکنم قیافم تو این یه سال حسابی ترکید
      تازه من میخوام یه سال بمونم
      خوبه همین روالو ادامه بده
      دوستات رو دیگه یه طوری بهشون بفهمون که نمیتونی یه سال آینده رو برید این ور اونور البته قبلش باید به خودت بفهمونی
      از چاقی و هیکل نگو شبیه گاو شدم خودم
      حدی باید یه برنامه برا این هیکل بریزم تو دانشگا
      نقل قول نوشته اصلی توسط ONLY-ELECTRONIC نمایش پست ها
      سلام
      اول تبریک میگم بابت رتبه
      دوم: به نظرم این که مشکل نونوایی و مغازه رفتن یه مشکل ریشه ای شده دیگه من بدبختو هی از پشت میز بلند میکنن میگن برو این کارو بکن برو اون کارو بکن O_o
      سوم : یه سوال داشتم : من تو دیف به شدت مشکل دارم تقریبا همون حالتی که تو گفتی اولا داشتی ، من کتاب مهر و ماه رو ازش خوشم اومده به نظرت خوبه و برای فیزیک قبلا گاج داشتم ولی الآن مبتکران میخوام بگیرم خوبه؟
      راستی تو تستای دیفرانسیل واقعا مشکل دارم و همچنین نظریه اعداد گسسته رو ، ینی حس میکنم هیچی حالیم نمیشه ، تو هیچ درس دیگه ای همچین مشکلی ندارم
      راهنمایی کن منو بلکه رستگار شوم
      اول مرسی
      دوم اینکه حق با توعه اونی که من در این باره اشاره کردم یک از هزاران بود دیگه نمیخواستم داستان تعریف کنم
      سوم اینکه مهر ور ماه رو ندیدم والا نمیتونم نظر بدم ولی فیزیک بازم مبتکران ندیدم ولی تعریفشو شنیدم زیاد اگه خودت باش حال میکنی و فک میکنی بیشتر از گاج باهاش حال میکنی خوب استفاده کن ولی بنظر من همون گاج برای کنکور خوب و کافیه
      ببین اینا که میگی از سخت ترین مباحث کل کنکوره عادیه برات سخت باشه مثلا نظریه اعداد یه مبحث کلا جدیدیه برای یکی که میاد پیش چارش فقط تمرینه دیگه نباید انتظار داشته باشی همون اول خوب شی . دیفرانسیل بی نهایت به ریاضی پایه وابستس اصلا نمیشه به عنوان یه واحد مستقل در نظرش گرفت برا همین اگه ریاضی پایتو خوب کنی دیفرانسیل هم برات راحت تر میشه
      باشد که رستگاری شوی همچو رحمانی
      run forrest runnn

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها
      اول مرسی
      دوم اینکه حق با توعه اونی که من در این باره اشاره کردم یک از هزاران بود دیگه نمیخواستم داستان تعریف کنم
      سوم اینکه مهر ور ماه رو ندیدم والا نمیتونم نظر بدم ولی فیزیک بازم مبتکران ندیدم ولی تعریفشو شنیدم زیاد اگه خودت باش حال میکنی و فک میکنی بیشتر از گاج باهاش حال میکنی خوب استفاده کن ولی بنظر من همون گاج برای کنکور خوب و کافیه
      ببین اینا که میگی از سخت ترین مباحث کل کنکوره عادیه برات سخت باشه مثلا نظریه اعداد یه مبحث کلا جدیدیه برای یکی که میاد پیش چارش فقط تمرینه دیگه نباید انتظار داشته باشی همون اول خوب شی . دیفرانسیل بی نهایت به ریاضی پایه وابستس اصلا نمیشه به عنوان یه واحد مستقل در نظرش گرفت برا همین اگه ریاضی پایتو خوب کنی دیفرانسیل هم برات راحت تر میشه
      باشد که رستگاری شوی همچو رحمانی
      ایول ، بگو چرا موفق شدی ، بلکه از سحر خیزانی

راستش گاج رو هم پیش هم پایه داشتم ، سینماتیک و فیزیک 3 رو خیلی کامل از روش خوندم ولی دیگه وقت تغییره ، تستای کتابا که مثل همن تقریبا اما مبتکران به گفته خودش میکرو طبقه بندی نکرده و فصل رو به چند قسمت کلی تقسیم کرده ، این به خصوص برا من که قبلا یه بخشایی رو از رو گاج خوندم فک کنم خوبه ، گرچه کتابای کنکور خیلی شبیه هم هستن

در مورد دیف هم باشه حتما ، خودمم تصمیم گرفتم یه بخش بزرگ از وقتم رو بزارم رو دیفرانسیل و کلا بخش ریاضی رو بترکونم ، امسال شیمی 40 زدم و فیزیک 15 زدم اگه ریاضیم به سی درصد یا چهل میرسید به آرزوم یعنی مهندسی فردوسی میرسیدم
      ایشالا امسال با یه تلاش پولادین همین ریاضی رو تقویت کنم داشت به فردوسی رسیده
      توکل به خدا از امروز شروع میکنم.....

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اینم کتاب مهروماه
      دیفرانسیل و انتگرال و ریاضیات پایه � انتشارات مهروماه
      اگه ممکنه نمونه صفحاتش رو ببین و بگو سطح علمیش چطوره؟ از نظر من کتاب جذابیه پس میتونم باشیوش کنار بیام اما سطح علمیش خوبه باهاش میشه درصد خوب زد؟
      ویرایش توسط ONLY-ELECTRONIC : 03 شهریور 1395 در ساعت 07:20

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دنی بگو از پاییز تا عید به صورت میانگین روزی چن ساعت میخوندی دیگ -.-

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم آقای مهندس

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ONLY-ELECTRONIC نمایش پست ها
      اینم کتاب مهروماهدیفرانسیل و انتگرال و ریاضیات پایه � انتشارات مهروماهاگه ممکنه نمونه صفحاتش رو ببین و بگو سطح علمیش چطوره؟ از نظر من کتاب جذابیه پس میتونم باشیوش کنار بیام اما سطح علمیش خوبه باهاش میشه درصد خوب زد؟
      راستش این واقعا چیزی نیست که با خوندن نمپنه صفحاتش دستگیرم شه بهتره این سوال رو از کسی که با مهر و ماه جلو رفته بپرسی تا یه جواب مطمعن بگیری .
      دنی بگو از پاییز تا عید به صورت میانگین روزی چن ساعت میخوندی دیگ -.-
      8 9 ساعت میانگین
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar20 نمایش پست ها
      تبریک میگم آقای مهندس
      خیلی ممنون موفق باشید
      run forrest runnn

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دنی ببخشید انقدر سوال میکنما ولی اگه برمیگشتی قبل باز هم قلمچی میرفتی ؟ بنطرت سوالاش استاندارد بود ؟ ترکیب گزینه دو و سنجش چطوره ؟ از دی وی دی اموزشی اصلا استفاده نکردی تا حالا ؟

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      The Great Daniad

تبریک

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      وااقعا هم great هستی

دمت گرم دنی ترکوندیییییییییا
      سال پیش ک موندی پشت کنکور همش با خودم میگفتم تو ک رتبت خوبه برا چی میمونی اخه
      ولی الان میفهمم ک واقعا اراده کردی موندی و خوبه ک عالی شدی
      برات خیلی خوشحالم
      تبریک میگم
      زندگی بی مکث جریان داره....

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عالی هستی.......

سال قبل رتبت چند بود؟

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درصدای سال اولت هم بذار

13. Top | #43
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تبریک زیاد هم استانی عزیز ب امید موفقیت همه مخصوصا خوزستانیای گل و خونگرم
      Feet don't fail me now
      Take me to the finish line

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تبریک خدمتتون
      یه سوال به نظرتون خود برنامه مهمه یا که در اصل خود دانش اموز وتمرکز و ساعت مطالعش؟
      یعنی فرض کنین در هر صورت یکی با برنامه ی قلم چی پیش بره افزایش ترازش به خود برنامه بستگی داره یا به همون عواملی که گفتم ینی تمرکز و بازدهی خوب؟
      ممنون پیشاپیش

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دنی ببخشید انقدر سوال میکنما ولی اگه برمیگشتی قبل باز هم قلمچی میرفتی ؟ بنطرت سوالاش استاندارد بود ؟ ترکیب گزینه دو و سنجش چطوره ؟ از دی وی دی اموزشی اصلا استفاده نکردی تا حالا ؟

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
      والا من خودم از هنه چیز قلمچی مطلقا بدم میاد بجز جامعه آماری . نمیتونم بگم چکار میکردم اگه دوباره میخواستم بمونم . اگر جامعه آماری گاج خوب بود حتمن میرفتم گاج که خودشو ثابت کرده با کیفیتش نه مثل قلمچی هنش تبلیغ . سوالای قلمچی بعضی درساش خوب بود ولی بعضیاش خیلی غیر استاندارد بود من با سوالاش حال نمیکردم . مثلا دینیش شباحتی به کنکور نداشت . شیمیشم هر سری یه مدل بودیه باز میدیدی همش حفظیاته یه بار همش مساله .
      این که دوتا آزمونو باهم همزمان بری اصلا خوب نیست چون نمیتونی دوتا برنامه مختلف رو دنبال کنی باید با یکی پیش بری . ولی برای آزمونای جامع نظر من اینه که سنجش بهترین گزینس هم سوالای خوب و استاندارد تر و هم جامعه آماری خوب حتی ایده های جدید کنکور هم توش میاد مثلا پارسال اولین بار تو جامع سنجش سوالای شمارشی شیمی اومد توی کنکورم برا اولین بار اومد . امسال تو جامع سنجش سوالا شمارشی زیاد شد تو آزمون آخر ده تا بود کنکورم همین اتفاق افتاد . یا پارسال برا اولین بار سوالا تشکیل عربی عین الخطا بود که تو سنجش اینطور شده بود .
      راستی هر سوالی داشتی هروقت بپرس من دوس دارم جواب بدم
      نقل قول نوشته اصلی توسط kahkoo نمایش پست ها
      The Great Daniad

تبریک
      مرسی کامی عشقم
      دمت گرم
      نقل قول نوشته اصلی توسط SanliTa نمایش پست ها
      وااقعا هم great هستی

دمت گرم دنی ترکوندیییییییییا
      سال پیش ک موندی پشت کنکور همش با خودم میگفتم تو ک رتبت خوبه برا چی میمونی اخه
      ولی الان میفهمم ک واقعا اراده کردی موندی و خوبه ک عالی شدی
      برات خیلی خوشحالم
      تبریک میگم
      ممنون سمانه
      پارسال حس میکردم تازه درس خوندن یاد گرفتم پتانسیلم زیاده دوس نداشتم با اون رتبه برم یه دانشگاه بدرد نخور
      این که میگی اراده کردی یکم شرمنده میشم چون از اول هدف گذاریم خیلی بیشتر این بود و البته در حدشم بودم تو آزمونا ولی کنکور خراب شد سر جلسه البته همینم شکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Hard Worker7 نمایش پست ها
      عالی هستی.......

سال قبل رتبت چند بود؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط بزمچه نمایش پست ها
      درصدای سال اولت هم بذار
      ۲۹۰۰ منطقه دو
      ادب ۴۸ عرب ۶۴ دین ۸۳ زبان ۶۸ ریاضی ۱۳ فیز ۳۴ شیمی ۴۸
      نقل قول نوشته اصلی توسط ..behnaz.. نمایش پست ها
      تبریک زیاد هم استانی عزیز ب امید موفقیت همه مخصوصا خوزستانیای گل و خونگرم
      مرسی هم استانی عزیزم
      منم یه همچین آرزویی دارم
      شونصد افسوس که امکانات آموزشی و جو درسی اینجا افتضاحه
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaMa77 نمایش پست ها
      تبریک خدمتتون
      یه سوال به نظرتون خود برنامه مهمه یا که در اصل خود دانش اموز وتمرکز و ساعت مطالعش؟
      یعنی فرض کنین در هر صورت یکی با برنامه ی قلم چی پیش بره افزایش ترازش به خود برنامه بستگی داره یا به همون عواملی که گفتم ینی تمرکز و بازدهی خوب؟
      ممنون پیشاپیش
      همونطور که بت گفتم برنامه قلمچی رو همه دانش آموزاش اجرا میکنند ولی تعداد کمی تراز بالا میگیرند که دلیلش همون تمرکز و کیفیت مطالعه بالاست و البته پایه درسی قوی . پس این از ملزوماته که طبق برنامه پیش برید ولی تفاوت دانش آموزا رو همین کیفیت مطالعه مشخص میکنه
      مرسی امیدوارم تو هم موفق شی
      run forrest runnn

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن