خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 78
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nacli نمایش پست ها
      دنی خودمون
      موفق باشی همیشه
      مرسی امیرکم دمت گرم
      ما آخریش میریم فلافلی میزنیم باهم
      این خط این نشون
      نقل قول نوشته اصلی توسط RainBow نمایش پست ها
      اینقده خوشم میاد از اونایی که معدلشون زیر17س بعد با تلاششون میشن رتبه برتر

تبریک داداشی
      به امیدموفقیتای بیشترت...
      منم خوشم میاد یه فاز باحالی داره دوس دارم همه کسایی که اون زیر زیران بفهمن هیچی کمتر ندارن و اگه هدفی دارند براش با امیدواری بجنگند
      مرسی همچنین تو هم موفق باشی
      run forrest runnn

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تبریک میگم آقای مهندس،بلاخره دست از ناز کردن برداشتی و افتخار دادی مصاحبه کنی
      خیلی خوشحال شدم پیشرفتت رو و اراده ات رو دیدم،ایشالا همیشه تو تمام مراحل زندگیت موفق باشی

حق حضانت برای تو ، درد زایمان برای من!
نام خانواده برای تو ، زحمت خانواده برای من !
چهار عقد ، برای تو ، حسرت عشق برای من !
هزار صیغه برای تو ، حکم سنگسار برای من !
هوس برای تو ! عفاف برای من !
هــــــــــــــزار ســـــــال گذشت این مرض درمان نشد !!
همه چیز برای تو ؛ و هیچ برای من ..
براستی زن بودن کار مشکلی است :
مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی ، همانند یک مرد کار کنی ، شبیه یک دختر جوان به نظر برسی و مثل یک سالمند فکر کنی؛...
.

"سیمین دانشور"

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تبریک میگم..
      ب امید موفقیت بیشتر در بقیه مراحل زندگـی..
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط golbargsima نمایش پست ها
      بهتون تبریک میگم هم استانی، خوشحال شدم که توی کارت موفق شدی
      یه چندتا سوال:
      _روش درسنامه خوندنتون برای درسای اختصاصی به طور مشخص ریاضی و فیزیک چی بود؟ یعنی سریع روزنامه وار میخوندید یا اینکه باهاش درگیر میشدید و حتماً باید مثال هاش هم خودتون حل می کردید؟
      _برای تست های ریاضی فیزیک چی ؟ روش تست زنی تون چی بود؟ آیا همه ی تست ها رو حل می کردید؟ اگه یه تست رو متوجه نمیشدید چه رفتاری باهاش می کردید، آیا باعث اعصاب خوردیتون نمی شد؟
      _فقط هندسه یک رو خوندید؟ به نسبت وقتی که روش گذاشتید از نتیجه راضی هستید؟
      _شما لطف کردید و به من برای پایه و دیف همین الگوی دو جلدی رو معرفی کردید (ممنون) ولی از بعضییا که پرسیدم میگفتن تستاش سخته و درسنامه هاش قابل فهم نیست و به نوعی مختصر گویی شده، میشه بیشتر در مورد این کتاب و روش کارتون باهاش توضیح بدید؟( و رد یا تایید شنیده های من)
      _ راستی چه موقع هایی گیتار میزدید ؟
      _ نمیخواید به ما شیرینی بدید؟
      امیدوارم همیشه پر تلاش و موفق باشید
      سلام مرسی هم استانی دمت گرم

درسنامه ها رو کامل کامل میخوندم حتی میشد قبل از تست چند بار بخونم که بفهمم چی به چیه
      سوالای خود درسنامه خیلی مهمه باید کامل بفهمیشون چون به یه دلیلی مولف اونا رو انتخاب کرده گزاشته اونجا
      فیزیک که فقط تستای ستاره دار رو میزدم گاج و ماه های پایانی هم که وقت کمتر بود تست هایی که خودش برای جمعبندی مشخص کرده بود + اونایی که خودم علامت زده بودم
      ریاضی اوایل سال همه تستای کتابامو میزدم چون تو ریاضی خیلی احساس ضعف میکردم ولی توی سه ماه آخر دیدم خیلی وقت میگیره برای بعضی ار دروس ریاضی مثل مثلا دیفرانسیل یکی در میون میزدم اگر تشخیص میدادم وقت کمه کلا خیلی تو این زمینه با شرایط تطبیق پذیر بودم
      اوایل سال مخصوصا خیلی پش میوند روی تستی گیر کنم آره حقیقتش اعصابمو خراب میکرد بعضی وقتا اون اوایل که حس میکردم وقت زیاده روی تست کلی فکر میکردم و به راحتی نمیگذشتم ازش دیگه اگر خیلی غیر قابل خل بود و بعد از تلاش راهی به ذهنم نمیرسید پاسخ رو میخوندم . بنظرم مهمه که بعد از خوندن پاسخ از اول خودن حلش کنی . .ولی هرچی به آخر سال نزدیک میشدیم اینکار رو کم تر میکردم و البته بخاطر افزایش تسلط نیازمم به وقت گزاشتن روی تستا کمتر مشد
      هندسه یک رو خوب خوندم هندسه دو که قشنگ بعد از دیپلم مجدد شروع شد بد خوندم یعنی دایره رو که اصلن نخوندم و فصل اولشم نصفه نیمه ولی توی کنکور چون سوالاش سخت نبود 4 یا 5 تاشو زدم درست و این بشتر از انتظارم بود ! چون سال قبلش هندسه وحشتناک بود فکر میکردم امسال نتونم جواب بدم
      در مورد الگو بنظرم اونقدرا که میگن هم درستامه و تستش بد نیست من که باهاش کنار میومدم اکثرا اگر پایتون یکم خوب باشه فک نکنم به مشکل بخورید ولی در کل چون بقیه کتابای دیفرانسیل رو ندیدم نمیتونم بگم این بهتره . تیپای سوالای الگو رو توی قلمچی خیلی میدیدم بنظرم برای اونا که پایه خوب دارند و درصد خوب میخوان خوبه
      گیتار هروقت حسش میومد . باید بطلبه بخصوص وقتی حوصلم سر میرفت
      run forrest runnn

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تبریک ویژه به تو ای مرددددد !
      میگفتی پارسال ریاضی 13% زدی !
      راز موفقیت ؟

میدونستی من از امادگی وار کرفت بازی میکردم !
      البته الان cs بازی میکنم روزی حداقل 1 ساعت میزنم و معتادم
      ویرایش توسط _AHMADreza_ : 03 شهریور 1395 در ساعت 01:45

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تبریک دوست خوبم

ارزوی موفقیت : دی

دوست دارم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      تبریک ویژه به تو ای مرددددد !
      میگفتی پارسال ریاضی 13% زدی !
      راز موفقیت ؟

امسالم کم زدم بابا تو آزمونا بالا 50 بود معمولا
      من تقریبا نصف کل ساعت مطالعم ریاضی بود امسال فک کنم رمزش اینه تازه با توحه به این ساعت مطالعه اصلا از درصدش راضی نیستم
      تمرکزم بیشتر رو همون ریاضی بود هم خیلی تست میزدم هم خیلی خیلی تکرار میکردم
      ریاضی تنها درسیه که فکر میکنم اگر معلم داشتم وضعیتم خیلی بهتر و راحت تر میشد دوس داشتم میشد برم بشینم مثلا سر کلاسا تیزهوشان
      راستی دمت گرم
      run forrest runnn

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ArsalanSe نمایش پست ها
      خیلی خوب بود ممنون که تجربیاتت رو به اشتراک گذاشتی
      ممنونم و تبریک میگم
      امیدوارم همیشه موفق باشی
      مرسی خواهش میکنم کاریست که ازم بر میاد
      شمام موفق باشی
      نقل قول نوشته اصلی توسط zn.d نمایش پست ها
      تبریک میگم آقای مهندس،بلاخره دست از ناز کردن برداشتی و افتخار دادی مصاحبه کنی
      خیلی خوشحال شدم پیشرفتت رو و اراده ات رو دیدم،ایشالا همیشه تو تمام مراحل زندگیت موفق باشی
      دمت گرم زینب
      خیلی امیدوارم که اون هدفی که داریو کامل بهش برسی
      یعنی تا حدی که سال دیگه تحویل نگیریا
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edis نمایش پست ها
      تبریک میگم..
      ب امید موفقیت بیشتر در بقیه مراحل زندگـی..
      مرسی لطف داری

نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      تبریک دوست خوبم

ارزوی موفقیت : دی

دوست دارم

منم دوست دارم سجاد
      برات آرزوی موفقیت دارم
      run forrest runnn

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniad نمایش پست ها

دمت گرم وحید
      حیف هم دانشگاهی نمیشیم احتمالا وگرنه میرفتیم خوابگاه باهم pes میزدیم
      هم دانشگاهیم نشدیم حتما میبینیم همو
      .Human, Developer, Innovator

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دنی خوشحالم مصاحبه کردی خیلی عالی بود مرسی

تبریک میگم خیلی زیاد با آرزوی موفقیت
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

امسالم کم زدم بابا تو آزمونا بالا 50 بود معمولا
      من تقریبا نصف کل ساعت مطالعم ریاضی بود امسال فک کنم رمزش اینه تازه با توحه به این ساعت مطالعه اصلا از درصدش راضی نیستم
      تمرکزم بیشتر رو همون ریاضی بود هم خیلی تست میزدم هم خیلی خیلی تکرار میکردم
      ریاضی تنها درسیه که فکر میکنم اگر معلم داشتم وضعیتم خیلی بهتر و راحت تر میشد دوس داشتم میشد برم بشینم مثلا سر کلاسا تیزهوشان
      راستی دمت گرم
      دقیقا داشتم به همین فکر میکردم میگفتم اگه معلم داشت یا از دی وی دی های مهربان استفاده میکردی الان 60 زده بود
      اخه میدونی منم مثل تو پایم ضعیفه بوده و هست ولی دارم خیلی روی ریاضی پایم وقت میزم ! من 2 سال خیلی کم میرم و خیلی اهل بازی های انلاینم !

البته من قبلا خیلی رفیق باز بودم ! الانم که تقریبا ارتباطم با بیرون قطع شده خیلی اعتماد به نفس اومده پایین و فک کنم روابط اجتمایم ریده شده

راستی نگفتی روزی چن ساعن میخوندی ؟
      ویرایش توسط _AHMADreza_ : 03 شهریور 1395 در ساعت 02:29

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      راستی کتاب تخته سیاه مهربان دیدی ؟
      تخته سیاه یا نشر الگو ؟

+
      من حالم از عربی و زبان بهم میخوره چیکار کنم ؟ بخصوص عربی ! البته ترجمه رو خوب مار کردم برای امسال !

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دمت گرم زینب
      خیلی امیدوارم که اون هدفی که داریو کامل بهش برسی
      یعنی تا حدی که سال دیگه تحویل نگیریا
      مرسی دانیال،ببین کی به کی میگه تحویل نمیگیری حالا بذار برسم،کیه که تحویل بگیره

حق حضانت برای تو ، درد زایمان برای من!
نام خانواده برای تو ، زحمت خانواده برای من !
چهار عقد ، برای تو ، حسرت عشق برای من !
هزار صیغه برای تو ، حکم سنگسار برای من !
هوس برای تو ! عفاف برای من !
هــــــــــــــزار ســـــــال گذشت این مرض درمان نشد !!
همه چیز برای تو ؛ و هیچ برای من ..
براستی زن بودن کار مشکلی است :
مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی ، همانند یک مرد کار کنی ، شبیه یک دختر جوان به نظر برسی و مثل یک سالمند فکر کنی؛...
.

"سیمین دانشور"
      ویرایش توسط zn.d : 03 شهریور 1395 در ساعت 02:45

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دقیقا داشتم به همین فکر میکردم میگفتم اگه معلم داشت یا از دی وی دی های مهربان استفاده میکردی الان 60 زده بود
      اخه میدونی منم مثل تو پایم ضعیفه بوده و هست ولی دارم خیلی روی ریاضی پایم وقت میزم ! من 2 سال خیلی کم میرم و خیلی اهل بازی های انلاینم !

البته من قبلا خیلی رفیق باز بودم ! الانم که تقریبا ارتباطم با بیرون قطع شده خیلی اعتماد به نفس اومده پایین و فک کنم روابط اجتمایم ریده شده

راستی نگفتی روزی چن ساعن میخوندی ؟
      اون مهربان رو تعریفشو خیلی شنیدم ولی خودم تاحالا ندیدم کتابشو متاسفانه
      ریاضی خیلی به پایه وابستس بنظرم الان همش همون پایه رو کار کن
      من از وقتی پارسال چابچا شد خونمون کامبیوترم هر تیکش به یکی بخشیده شد خیلی وقته بازی نکردم
      میدونم چی میگی منم قبلا خیلی کارا میکردم که درس تو هیچکدومشون نبود اینکه آدم یه سال ایزوله بشه و با دنیای بیرون ارتباط نداشته باشه سخته واقعا روحیه آدم رو داغون میکنه اونم یه آدم اجتمایی جالبه که همه رفیق پایه ها قدیمیم الان همشون راه خودشونو رفتند و الان یا خبری ازشون ندارم یا اگه دارم اینقدر سبک زندگی و طرز فکرا متفاوته که دیگه زیاد اون ارتباط برقرار نمیشه
      البته دو سه تا دوست دارم هر کدون پارسال دانشگاه یه شهر رفتن چند وقت یه بار همو میبینیم مثل پیرمردا حرف میزنیم تجدید خاطره میکنیم یه حس خاصی داره همین دیروز رفتیم بیرون خیلی خوبن
      راستی کتاب تخته سیاه مهربان دیدی ؟
      تخته سیاه یا نشر الگو ؟

+
      من حالم از عربی و زبان بهم میخوره چیکار کنم ؟ بخصوص عربی ! البته ترجمه رو خوب مار کردم برای امسال !
      ندیدم برا همین نظری نمیتونم بدم
      ولی عربی
      ببین عربی یه راه برای خوب شدن توش هست اونم اینه که بدت نیاد اصن یه درسیه که حیفه آدم از دستش بده خیلی حجمش کمه بنظرم فقط باید درست بخونی و با حوصله من خودم البته از فراری بودم اوایل
      ببین حتمن اول عربی 1 رو بخون سعی کن تا ته تابستون خوب تمومش کنی
      بعدم اینکه توی عربی تست زدن خیلی خیلی مهمه حتمن تست زیاد بزن

زبان هم واقعا نمیدونم چون من زبانم خوب بود هیچوقت به مشکل نخوردم که بخوام راه حلشو بدونم کل مطالعه زبیانم امسال انداره دو روز ریاضی خوندنم بود
      run forrest runnn

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اون مهربان رو تعریفشو خیلی شنیدم ولی خودم تاحالا ندیدم کتابشو متاسفانه
      ریاضی خیلی به پایه وابستس بنظرم الان همش همون پایه رو کار کن
      من از وقتی پارسال چابچا شد خونمون کامبیوترم هر تیکش به یکی بخشیده شد خیلی وقته بازی نکردم
      میدونم چی میگی منم قبلا خیلی کارا میکردم که درس تو هیچکدومشون نبود اینکه آدم یه سال ایزوله بشه و با دنیای بیرون ارتباط نداشته باشه سخته واقعا روحیه آدم رو داغون میکنه اونم یه آدم اجتمایی جالبه که همه رفیق پایه ها قدیمیم الان همشون راه خودشونو رفتند و الان یا خبری ازشون ندارم یا اگه دارم اینقدر سبک زندگی و طرز فکرا متفاوته که دیگه زیاد اون ارتباط برقرار نمیشه
      البته دو سه تا دوست دارم هر کدون پارسال دانشگاه یه شهر رفتن چند وقت یه بار همو میبینیم مثل پیرمردا حرف میزنیم تجدید خاطره میکنیم یه حس خاصی داره همین دیروز رفتیم بیرون خیلی خوبن

ندیدم برا همین نظری نمیتونم بدم
      ولی عربی
      ببین عربی یه راه برای خوب شدن توش هست اونم اینه که بدت نیاد اصن یه درسیه که حیفه آدم از دستش بده خیلی حجمش کمه بنظرم فقط باید درست بخونی و با حوصله من خودم البته از فراری بودم اوایل
      ببین حتمن اول عربی 1 رو بخون سعی کن تا ته تابستون خوب تمومش کنی
      بعدم اینکه توی عربی تست زدن خیلی خیلی مهمه حتمن تست زیاد بزن

زبان هم واقعا نمیدونم چون من زبانم خوب بود هیچوقت به مشکل نخوردم که بخوام راه حلشو بدونم کل مطالعه زبیانم امسال انداره دو روز ریاضی خوندنم بود
      دقیقا دارم فقط ریراضی پایه میخونم البته خیلی وقت گیره چون تازه شروع کردم البته تست های مفهمومی تز و محسباتی تر از کنکور دارم کار میکنم

البته دوستای منم هنوز زنگ میزند بیا بریم دریا یا زمین چمن یا .... !

البته من یه خورده چاق شدم و احساس میکنم قیافم تو این یه سال حسابی ترکید
      تازه من میخوام یه سال بمونم

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن