خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شیوه ی مطالعه ی عربی ( مبحثی یا درس به درس ) ؟ + تعداد تست ماتریس (هندسه تحلیلی) ؟

سلام دوستان من توی گام اول گزینه ی دو ثبت نام کردم حالا چند سوال واسم پیش اومده

مثلا عربی رو درس به درس آزمون میگیرن اما کتاب هایی که برای عربی هست (ایادفیلی دارم خودم) به صورت مبحثی درس داده (همه ی معلم ها هم میگن مبحثی بخونید) حالا من چه جوری بخونم؟

یا مثلا ماتریس تو کنکور نمیاد اما اینا ازمون میگیرن

حالا من چی کار کنم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دمت گرم با اين سوالت:-‏*اول بگ فرصت ثبت نام گام اول تا کیه؟در مورد برنامه ای هم که بت دادن یه توضیح بده ممنون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenkonkuri نمایش پست ها
      دمت گرم با اين سوالت:-‏*اول بگ فرصت ثبت نام گام اول تا کیه؟در مورد برنامه ای هم که بت دادن یه توضیح بده ممنون
      میخواین برا سال دیگه بخونین؟
      برا من sms اومد تا 4 تیر تمدید شد
      من پارسال گام اولش را نوشتم حالا بازم برا پیام دادن خخخ:yahoo (4):

طرحشا من دوست نداشم برنامه خیلی سنگین هست من با اون دوستام که نوشته بودیم هیچ کدوم نتونستیم رو برنامه اش پیش بریم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur_93 نمایش پست ها

مثلا عربی رو درس به درس آزمون میگیرن اما کتاب هایی که برای عربی هست (ایادفیلی دارم خودم) به صورت مبحثی درس داده (همه ی معلم ها هم میگن مبحثی بخونید) حالا من چه جوری بخونم؟

حالا من چی کار کنم؟
      کی گفته ماتریس نمیاد
      سوال 4 ام کنکور پارسال تجربی(91) ماتریس بود

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

حالا من چی کار کنم؟

سلام
      خب یه مشاور به من گفتن اصلا نیازی نیست که گزینه دویاهرجای دیگه ثبت نام کنید آخه فقط پول حروم کردنه
      بجاش باید کلاسای کنکور حتما حتما حتما بریم چون خیلی نکات کنکوری هست که مانمیدونیم
      ﯾﻪ ﻏﺮﻭﺭ ﯾﺨﯽ ﯾﻪ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺳﺮﺩ
      ﯾﻪ ﺷﺐ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﮔﻠﻪ ﮐﺮﺩ
      ﯾﻪ ﺩﻓﻌﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﺩ
      ﺩﯾﮕﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﻧﮑﺮﺩ ﻓﻘﻂ ﺣﻮﺻﻠ
      ـﻪ ﮐﺮﺩ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a h d i نمایش پست ها
      میخواین برا سال دیگه بخونین؟برا من sms اومد تا 4 تیر تمدید شدمن پارسال گام اولش را نوشتم حالا بازم برا پیام دادن خخخ:yahoo (4):طرحشا من دوست نداشم برنامه خیلی سنگین هست من با اون دوستام که نوشته بودیم هیچ کدوم نتونستیم رو برنامه اش پیش بریم
      والا محدی جان با این وضعیتی که الان دارم اره میخوام بنویسم.البته دیگه روم نمیشه به کسی بگم واسه همین هیشکی نمیدونه می خوام برم بنویسم.اما در مورد سنگینیه برنامه بگم که کلا برنامه تابستون همه موسسه ها سنگینه.

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

حالا من چی کار کنم؟
      کی گفته ماتریس توی کنکور نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ شما نا سلامتی کنکور دارید!
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ℳas☺umℰh نمایش پست ها
      سلام
      خب یه مشاور به من گفتن اصلا نیازی نیست که گزینه دویاهرجای دیگه ثبت نام کنید آخه فقط پول حروم کردنه
      بجاش باید کلاسای کنکور حتما حتما حتما بریم چون خیلی نکات کنکوری هست که مانمیدونیم
      بهتون تضمین میدم تمامی نکاتی که برای جواب دادن به تست های کنکور لازم دارید توهمه کتاب های کمک آموزشی هست.
      تضمینم بخاطراینه که تو شهرما کلا ازهردرس 1 معلم هست که کنکوردرس میده وهمشون تومدرسه ماهستن.وما حتی برای دین وزندگی اصلا معلم کنکوری نداریم وهرساله بچه هاخودشون دین وزندگی میخونن.معلم فقط میادسرکلاس وازرو متن میخونه ومیره!!!!!
      اینارو گفتم که بگم آزمون مهمتراز کلاس کنکوره واگه کتاب تست های معتبر روبخونی هیچی برای رتبه خوب شدن کم نداری(نظرشخصی)

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا محدی جان با این وضعیتی که الان دارم اره میخوام بنویسم.البته دیگه روم نمیشه به کسی بگم واسه همین هیشکی نمیدونه می خوام برم بنویسم.اما در مورد سنگینیه برنامه بگم که کلا برنامه تابستون همه موسسه ها سنگینه.
      منم وضعیت اصا خوب نیست احتمالا منم میخونم برا سال دیگه
      در مورد این که برا سال دیگه بخونید یا نه صاحب اختیارید
      ولی اولش به خودت یکم استراحت بده بعد دوباره اگه خواستی شروع کن
      الان بخوای گام اولا بنویسی چون برنامه اش از اول تابستون شروع میشه خسته میشی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a h d i نمایش پست ها
      منم وضعیت اصا خوب نیست احتمالا منم میخونم برا سال دیگهدر مورد این که برا سال دیگه بخونید یا نه صاحب اختیاریدولی اولش به خودت یکم استراحت بده بعد دوباره اگه خواستی شروع کنالان بخوای گام اولا بنویسی چون برنامه اش از اول تابستون شروع میشه خسته میشی
      نمی دونم والا چی بگم از خستگی كه نگو اره واقعا خيلی خستم حالا تا خدا چی بخواد مرسی دادا از توصيت

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

حالا من چی کار کنم؟
      اولن کی گفته ماتریس نمیاد تو کنکور؟؟؟ دوما عربی رو مبحثی بخون اما اول درس رو از رو کتاب بخون بعد تمرین ها رو حل کن و خودت همه خط به خط کتابو ترجمه کن بعد خط به خط اعراب و تحلیل صرفی کن بعد مثلا اگه درس راجع به تمییز بود برو ایاد فیلی تمییز رو کامل بخون و ببین تو کارگاه ترجمه چه نکته ای رو توضیح داده برو از ایادفیلی بخون به همین ترتیب

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اما من از هرکی پرسیدم گفته عالیه تابستونش الانم که خودم برنامشو گرفتم 6 تا واحد 75 دقیقه ای در روز داره که میشه حدودا 7 ساعت و نیم که به نظر من و خیلیا کاملا مناسب و حساب شدس.حتما شرکت کن دی وی دی هاش عالیه توی تدریساش گام اول بهترین طرحه تابستونیه در حال حاضر

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی متشکر از پاسخ های دوستان ولی خوب هیشکی جواب منو نداد

انجل عزیز خوب اون چیزی که شما میگی مبحثی نیست دیگه درس به درسه

ماتریس هم توی هندسه تحلیلی گفته میشه و سوالاتی که میاد از اون کتابه و نیازی به ماتریس دوم نیست (تا جایی که من شنیدم)

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      عنوان تاپیک ویرایش شد

پست های نامربوط هم حذف شد!

بحث نامربوط با تاپیک ممنوع
      ویرایش توسط Parniya : 01 تیر 1392 در ساعت 03:03

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن