خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question چجوری شروع کنم به خوندن بعد مدت ها دور بودن..?

سلام من سال 92 واسه اولین بار کنکور دادمو انتخاب رشته اشتباه داشتم که چیزی قبول نشدم.اخرین کنکورم کنکور 94 بود که زبان هم امتحان دادمو قبول شدم و نرفتم که برام یک سال محرومیت داشت.الان 4 سال از تموم شدن پیشم میگذره و میخوام واسه کنکور 96 هرجور شده قبول بشم .رشته مورد علاقم دامپزشکیه ولی اگه چیزای دیگه مثل پرستاریو مامایی هم قبول شم میرم.چطوری شروع به درس خوندن بکنم? اصلا میتونم خخودمو برسونم?کلاس های کنکور کجا شرکت کنم? خیلی اوضاع روحی خرابی دارم احتیاج به کمک دارم لطفا اگه کسی شرایط مشابه داشته یا میتونه بهم راهنمایی بده ممنووون میشم ❤

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام..هم چین گفتن بعد از مدت ها دور بودن فکر کردم ده سال پیش کنکور دادینخوب اولا خوبه که بالاخره تو جو کنکور و...یه جورایی بودید...شما باید اول منابعتون رو کامل کنید و بعد شروع کنید به درس خوندن مثل بقیه..افراد زیادی هستن وضعیتشون مشابه شماس و حتی بدتره..به اهداف خودتون فکر کنید و این که جوری بخونید که دیگع قبول شید و تنبلی رو بزارید کنید..تنها کاری که باید کنید اینه که تلاش مضاعف داشته باشین!
      انتخاب رشتتون اشتباه نبوده شاید اگه انتخاب رشته میکردید بعد چارسال باید بیکار میبودین!
      اره میتونین خودتونو برسونین خیلیا از بهمن شروع میکنن بع خوندن با پایه صفر و قبول میشن شما که کلی وقت دارین!منابع درسیتونو کامل و تکمیل کنید برای همه درس ها و با یه برنامه ریزی شروع کنید بخونید...سوالی داشتید در خدمتم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.F نمایش پست ها
      سلام..هم چین گفتن بعد از مدت ها دور بودن فکر کردم ده سال پیش کنکور دادینخوب اولا خوبه که بالاخره تو جو کنکور و...یه جورایی بودید...شما باید اول منابعتون رو کامل کنید و بعد شروع کنید به درس خوندن مثل بقیه..افراد زیادی هستن وضعیتشون مشابه شماس و حتی بدتره..به اهداف خودتون فکر کنید و این که جوری بخونید که دیگع قبول شید و تنبلی رو بزارید کنید..تنها کاری که باید کنید اینه که تلاش مضاعف داشته باشین!
      انتخاب رشتتون اشتباه نبوده شاید اگه انتخاب رشته میکردید بعد چارسال باید بیکار میبودین!
      اره میتونین خودتونو برسونین خیلیا از بهمن شروع میکنن بع خوندن با پایه صفر و قبول میشن شما که کلی وقت دارین!منابع درسیتونو کامل و تکمیل کنید برای همه درس ها و با یه برنامه ریزی شروع کنید بخونید...سوالی داشتید در خدمتم
      ممنون از توضیحاتتون🙏خودمم.خسته شدم دوس دارم دیگه تکلیفم معلوم بشه.من تو یه چیزایی ضعیفم مثلا تو ریاضی خییلی ضعیفم وکمی فیزیک.و احساس میکنم از پایه مشکل دارم و باید دو مرتبه یاد بگیرمو اموزش بدن بهم نمیدونم کلاس چطوریو کجا باید برم گیج شدم😑😑

Sent from my HTC One E9PLUS dual sim using Tapatalk

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین عزیز .دامپزشکی رتبه آنچنانی احتیاج نداره.من دوست خودم مشهد می خونه این رشته رو .کارش همیشه هست چون دام و دام پروری و باغ وحش و باغ های پرندگان و ......نیازن و تو شهرای بزرگم که حیوانات خانگی.درآمدش خوبه کلا اگه جاتون خوب باشه.واینکه زیر ده هزار منطقه کافیه.منابعتون رو با کمک همین انجمن انتخاب کنید و بعد از تهیه کردن طبق برنامه موسسات آموزشی مثل قلم گاج و گزینه شروع کنید.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ascetic76 نمایش پست ها
      ببین عزیز .دامپزشکی رتبه آنچنانی احتیاج نداره.من دوست خودم مشهد می خونه این رشته رو .کارش همیشه هست چون دام و دام پروری و باغ وحش و باغ های پرندگان و ......نیازن و تو شهرای بزرگم که حیوانات خانگی.درآمدش خوبه کلا اگه جاتون خوب باشه.واینکه زیر ده هزار منطقه کافیه.منابعتون رو با کمک همین انجمن انتخاب کنید و بعد از تهیه کردن طبق برنامه موسسات آموزشی مثل قلم گاج و گزینه شروع کنید.
      مرسی ممنووون.فقط به نظر تون خودم میتونم بخونم یا کلاس هم برم? ازمونم که حتما شرکت میکنم

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چه شهری هستی؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamshakh نمایش پست ها
      چه شهری هستی؟
      تهران

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چقدر میتونی یا میخای برای کلاس و مشاور هزینه بکنی ؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چقدر میتونی یا میخای برای کلاس و مشاور هزینه بکنی ؟
      نمیدونم مثلا کلاس کنکورو رفتم پرسیدم حدود دو ملیونو خورده ای گفتن که کلا سه تومن با بقیه چیزاش درمیاد ولی بازم متفاوته جاهای مختلف.ولی بیشتر برام نتیجه گرفتنو خوب بودنو جواب گرفتن از کلاسا مهمه

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pari_naaz73 نمایش پست ها
      نمیدونم مثلا کلاس کنکورو رفتم پرسیدم حدود دو ملیونو خورده ای گفتن که کلا سه تومن با بقیه چیزاش درمیاد ولی بازم متفاوته جاهای مختلف.ولی بیشتر برام نتیجه گرفتنو خوب بودنو جواب گرفتن از کلاسا مهمه

کلاس زیسته عمارلو رو برو بگیر.
      براب فیزیک یک معلم خصوصی ارزون قیمت بگیر،اما مهم هستش که خصوصی باشه جون شما فیزیک و ریاضیت خرابه از پایه سر کلاس عمومی نمیتونی چیز یادبگیری.
      برای ریاضی فصل مشتق،کاربرد مشتق،حد ، احتمال و امار رو یاد بگیر که هم حجمش کمه هم میتونی 30 درصدو از ریاضی بیاری.
      عمومی هارو عربی رو باید کلاس بگیری،3 تای دیگه رو خودت باید خوب بشینی بخونی.قلمچی ثبت نام بکن منتها اگر از الان بری چون چیزی نخوندی فعلا روحیت میره.از چن ماه دیگه برو.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلاس زیسته عمارلو رو برو بگیر.
      براب فیزیک یک معلم خصوصی ارزون قیمت بگیر،اما مهم هستش که خصوصی باشه جون شما فیزیک و ریاضیت خرابه از پایه سر کلاس عمومی نمیتونی چیز یادبگیری.
      برای ریاضی فصل مشتق،کاربرد مشتق،حد ، احتمال و امار رو یاد بگیر که هم حجمش کمه هم میتونی 30 درصدو از ریاضی بیاری.
      عمومی هارو عربی رو باید کلاس بگیری،3 تای دیگه رو خودت باید خوب بشینی بخونی.قلمچی ثبت نام بکن منتها اگر از الان بری چون چیزی نخوندی فعلا روحیت میره.از چن ماه دیگه برو.
      ممنون از توضیحات خیلی مفید بود تشکر🌹

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سری کتاب خوب بگیر شروع کن به خوندن مگه ماشهرستانیا کلاسای nمیلیونی داریم بابا بخدا تو600-700تومن کتاب بگیر به شرطی که(معذرت میخوام)بی عرضه بازی در نیاری کامل بخون اگه نتیجه نگرفتی شما بیا بزن تو گوش من خواستی پ.خ بده تا منابعمو برات بنویسم وازچن نفر دیگه هم بپرس در تاییدشون

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      یه سری کتاب خوب بگیر شروع کن به خوندن مگه ماشهرستانیا کلاسای nمیلیونی داریم بابا بخدا تو600-700تومن کتاب بگیر به شرطی که(معذرت میخوام)بی عرضه بازی در نیاری کامل بخون اگه نتیجه نگرفتی شما بیا بزن تو گوش من خواستی پ.خ بده تا منابعمو برات بنویسم وازچن نفر دیگه هم بپرس در تاییدشون
      من که اصراری بخدا ندارم رو کلاس چون من الان تقریبا صفرم واسه همین میگم کلاس که دوباره باید درسارو بهم اموزش بدن.من که امسال عزممو جزم کردمو میخام هرطور شده قبول بشم.میخام ببینم فقط کتاب درسیو کمک درسی جواب میده رو منی که این شرایطو دارم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pari_naaz73 نمایش پست ها
      من که اصراری بخدا ندارم رو کلاس چون من الان تقریبا صفرم واسه همین میگم کلاس که دوباره باید درسارو بهم اموزش بدن.من که امسال عزممو جزم کردمو میخام هرطور شده قبول بشم.میخام ببینم فقط کتاب درسیو کمک درسی جواب میده رو منی که این شرایطو دارم

بابا بخدا قسم ما بعضی درسارو اصلا معلم نداشتیم قسم میخورم من هیچی تو مدرسه از کنکور بهمون یاد ندادن هرچی بود خودمون خوندیم وکلاسمون7-8نفر پزشکی داد هممون هم تنها امکاناتمون کتابای کمک درسی بود

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      بابا بخدا قسم ما بعضی درسارو اصلا معلم نداشتیم قسم میخورم من هیچی تو مدرسه از کنکور بهمون یاد ندادن هرچی بود خودمون خوندیم وکلاسمون7-8نفر پزشکی داد هممون هم تنها امکاناتمون کتابای کمک درسی بود
      خب شما خیلی باهوشین [emoji4] ولی خودمو فکر نکنم اینطوری باشم [emoji58] به نظرم باتوجه به نظرا بهتره با کمک درسی بخونم و اگه مشکلی پیش اومد تو درسایی که خیلی مشکل دارم مث ریاضی چند ساعت معلم بگیرم مشکلامو حل کنه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن