خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nassim74 نمایش پست ها
      خب الان منم مشکلم همينه نمي دونم چطوري درس بخونم.....دنبال روشم که بفهمم چطورب بايد بخونم درس تا به همه چي برسم و معلما هم که فقط ميگن مفهومي بخون اصلا نميگن چطوري؟؟؟چطوري برنامه بريزيم که هم درس بخونيم هم تست بزنيم؟؟؟ولي خب روشتون خوب بود به نظرم , و ازش استفاده مي کنم
      داداش برنامه ریزی هرشخص باکس دیگه فرق داره واگرمدل های برنامه ریزی رونمیدونید با1مشاور خوب مشورت کنید.

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان 93 یی
      آقا من زیاد نیستم پیشتون...شروع سال تحصیلی بهتون سر میزنم بازم...
      " سعی کردم کوتاه بنویسم و خیلی چیزا رو گفته باشم ولی خو بلند شد خیلی چیزا هم موند خیلی چیزا هم کم گفتم پیشا پیش شرمنده "
      همین الان روشکی که داشتم رو میگم کتابای خوب رو هم ( به نظر خودم ) معرفی میکنم...(البته بگم این روش های پایه ام بودن یعنی همون اتوپیا...که تا حدودی اجراشون کردم ن کامل)
      ادبیات گاج سبز...
      مبحثی خونی...یعنی ی درس رو اول برای معنی بخونم بعد املایی
      قرابت معنایی هامون سبطی ( میخواین کار کنین از همین الان کار کنین ب نفعتونه ...نشد اول سالم خوبه...ولی بگم حجمش زیاده ها...روزی 15 دقیقه از الان کافیشه )
      عربی گاج نقره ای علی فیلی *
      دین و زندگی گاج نقرهی جامع*
      زبان مبتکران دکتر اناری*
      ریاضی پایه آبی قلمچی...(10 سال کنکور/30 سال کنکور)...(البته گاج سفیدم خیلی خوبه ولی حجمش بیشتره)
      دیفرانسیل آبی قلمچی 10 سال کنکور
      ( البته من رو کتاب پارسالم هم ی نگاه کردم "رمزینه کتاب کلاس محمد مهربان ")
      هندسه 1 گاج نقره ای
      هندسه 2 گاج نقره ای
      هندسه تحلیلی رمزینه کتاب کلاس (برای وقت محدود تر آبی قلمچی )
      گسسته رمزینه کتاب کلاس ( برای وقت محدود تر آبی قلمچی )
      جبر و احتمال آبی قلمچی
      آمار گاج سفید
      فیزیک پایه گاج سفید ( برای وقت محدود تر آبی قلمچی )
      فیزیک پیش گاج سفید ( برای وقت محدود تر آبی قلمچی)
      شیمی هم همشون مبتکران...

خوب اینجا جا داره ی چیزایی رو هم ضمیمه کنم ...
      این که من که گفتم برای وقت محدود تر آبی قلمچی منظورم این نیست ک آبی قلمچی نمیتونه به تسلط برسوندتون ها...
      برای این گفتم ک آبی قلمچی تست های کمتر و درسنامه های کمتری داره...و نکات ضروری رو گفته داخل تست های الگو آموزش رو کامل کرده
      یعنی درسنامه رو که خوندین اول تست های الگو رو بزنید

**کسانی که از اول تابستون شروع میکنن اینو بدونن که ی قدم از همه میزنن جلو...شاید احساس کنید که این چیزایی که خوندین رو درک نکردین...سرعتتون کمه یا ... اما ب مرور تا آخر تابستون سرعتتون افزایش پیدا میکنه... و روش درس خوندنتون...سرعت مطالعتون و ... به دستتون میاد...

** از روش دانش آموزای موفق ک میشناسید ایده بگیرید اما اصلا سعی نکنید تقلید کنید...بزارین ذهنتون برای برنامه ریزی و ... خلاق بشه ...این رو هم بدونین که اگر روشی دوست شما رو 1 کرد دلیل نمیشه که شما رو تک رقمی کنه...ممکنه اصلا برای شما مناسب نباشه...
      چون خیلی چزیا فرق میکنه...مثل سرعت مطالعه..
      خیلیا ممکنه سرعت مطالعشون بالا باشه خیلی ها پایین ..اصلا نگران این نباشین ... کیفیت مطالعتون رو خراب نکنین واسه تغییر سرعت...

اگر از اول سال تحصیلی یعنی 3 ماه دیگه روزی 10 دقیقه بخونید تا قبل از کنکور میشه 45 ساعت ... که با اون میشه دین و زندگی 2 و 3 رو با ی سرعت متوسط با کیفیت عالی بست ( یعنی 66 % دینی ) پس وقت خودتون رو بدونید...

به خاطر از دست دادن نصف یک روز تمام روز رو فدا نکنید به حسرت خوردن و پشت سرش تمام هفته و... کسی موفق خواهد بود که بتونه احساساتش رو کنترول کنه...
      کنکور مسابقه هوش تنها نیست...خیلی چیزای دیگه نتیجه رو تغییر میدن...یک نابغه با اتکا ب هوش تنها نمیتونه داخل کنکور موفق بشه...
      چیزایی مثل : کنترول احساسات..( همین که ب خاطر حسرت خوردن ی نصف روز تمام روز و ب خاطر از دست دادن ی روز ی هفته رو از دست بدین...یا احساساتی دیگه ...) ، استمراز داخل تلاش ( نه این که دو روز روزی 15 ساعت بخونی کل روزای هفته رو 0 باشی ... تعادل خیلی مهمه ... اگه روزی 4 ساعت بخونی به جا دو روز در هفته 15 ساعت خیلی خیلی مفید تر خواهد بود ) ، صبر ( انتظار نداشته باشین تمام مطالب کنکور رو ی شبه بخونید) و...

نمیخواستم زیاد وقتتون رو بگیرم...
      ولی چون کل تابستون رو نیستم ترجیه دادم ی چیزایی رو گفته باشم شاید به دردتون بخوره...
      روش خوندندرس ها بمانه برای دوستان...( البته سایت کانون هم روش خوندن برتر ها رو گذاشته شاید ب کارتون بیاد ...)
      کلن بخوام بگن اینه ک مفهومی بخونید همه چی رو...حتی دینی .ادب ... عربی ..زبان
      بازم میگم روشتون رو کور کورانه تقلید نکنین...خلاقیت خیلی مهمه...

براتون آرزوی موفقیت میکنم...
      سبز باشید در جوار سیلاب ها

من مسئول چیزی هستم که میگم،
      نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!
      ...
      گفتنی ها بس بود...نوبت خاموشیست...(ح)
      ...
      سکوت میکنم ... سه نقطه و علامت تفکر...(ح)

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کنکور92یی ها به 93یی ها کمک کنند

سلام خداقوت
      حالا که ازمون خود را دادید بگید کدوم کتابا بیشتر بدردتون خورد؟

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلی تاپیک هست راجه به کتابا ولی به نظرم زرد احتصاصی تو یه ماه اخر بیشترین کمکو کرد + ازمونای قلم چی که دادم

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyyed نمایش پست ها
      سلام خداقوت
      سلام تاپیک مشابه بود
      http://forum.konkur.in/thread4491-2.html
      سوالتون رو واضح تر اینجا مطرح کنید

تاپیک ها ادغام شدن

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyyed نمایش پست ها
      سلام خداقوت
      فیزیک ابی کانون
      عالی زدمو خیلی راضی ام

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها درمورد ادبیات وزبان فارسیم بگید لطفا

مـــــــــــا آزمـــــــــوده ایمــــــ در این شهــــــــــــــر

بختــــــــــــــــــــ خویش

بیــــــــــــــرون بایــــــد کشیـــــــــد از این ورطــــه

رختـــــــــــــــــ خویش

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کلا به نظرم تو تدبیات و زبان فارسی کتابی بهتر از خیلی سبز نباشه تو همه زمینه های این دو درس
      تو عربی هم کتاب خیلی مهم نیس چون نکته هاش ثابتن فقط تمرین خودتون مهمه که حتما تمرین کنید خیلی رتبه میاره
      تو دینی هم بازم کتاب مهم نیس من خودم الگو خوندم گاج و خیلی سبز هم خوبن
      زبان من خودم خیلی سبز خوندم راضیم بودم هر کیم خونده راضیه + کتاب کوچیک لغت یا تیک ایت گاج یا خیلی سبز
      دیفرانسیل هم گاج و الگو خوبن من گاج رو پیش میدم
      تحلیلی و جبر و گسسته قطعا گاج سفید برا کنکور عالیه بیشتر و کمترم نگفته(علی منصف شکری)
      آمارم که جزوه از سایت دانلود کنید بخونید چیز سخت نداره
      هندسه پایه هم اگر وقت خوندن دارین من گاج سفبد پیش میدم چون مفهومیه

و اما فیزیک هر کتابی احمد مصلایی نوشته باشه عالیه پس فیزیک پیش 1 و سال سومه خیلی سبز پیش 2 هم اصن مهم نیس هر چی خوندین خودم آبی قلم چی خوندم
      شیمی هم خیلی سبز و مبتکران عالین خودم پایه مبتکران و پیش خیلی سبز رو ترجیح میدم...
      ما 92 ای ها اکثر مون گند زدیم ایشالا شما ها همگی موفق شین!!
      تو نقش اول این عاشقونه ای
      من با تو گیشه ها رو فتح میکنم

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نیلگون نمایش پست ها
      بچه ها درمورد ادبیات وزبان فارسیم بگید لطفا
      پیشرفت اصلی ادبیات بعد عیده به نظرم - سعی کنین طبق برنامه قلم چی یا سنجش یا هر موسسه دیگه ای یه دور کتاباررو خوب بخونین . بعد عید باید شروع کنین به زدن تست های مبحثی من خودم گاج داشتم ولی اصلا نتونسم یک چهارمشو هم بزنم .به نظرم خوب نیست من بهتون مهروماه رو توصیه میکنم خیلی عالیه- خودم تو یه ماه اخر جمع بندی مهروماه رو خوندم خیلی بهم کمک کرد طبق کلید سنجش فک کنم 73 زدم ادبیات رو .

لغت : کاملا روتین و همه از لغات پشت کتاب میاد که با دو سه دور خوندن وزدن چند تست و اومدن قلق تستاش دستتون هیچ مشکلی براتون تو این تست ایجاد نمیشه

املاء : اونم باید تست بزنی از مهروماه و برای خودت کلمات هم اوا و.. رو جدا کنی معمولا همیشه یه 100 تا لغت هستن که سال به سال تکرار میشه که اونم با تست میتوننی کامل روش مسلط شین

تاریخ ادبیات : خیلی وقت گیره و یکم هم فرار ولی خب 12 درصد ادبیاته .کم نیست .من تاریخ ادبیات مصور تخته سیاهو داشتم خیلی خیلی کمک کرد- یعنی بهمن خوندم تاریخ ادب دومو از روش تا موقع کنکور مرورش نکردم ولی خب یادم مونده بود

آرایه : دشوار ترین مبحث ادبیات شاید باشه که به نظرم اگه خودت تست بزنی و نم نمک با دادن ازمونای برنامه ای میشه روش تسلط پیدا کرد

زبان فارسی: اونم فقط تست از مهروماه راه میندازه کارتو

قرابت : حتما حتما قرابت رو موضوعی بخون .من اولا خیلی ضعف داشتم تو قرابت ولی از وقتی نشستم موضوعی خوندم خیلی پیشرفت کردم توش- من از فروردین شروع کردم از مهروماه هر شب یه موضوع رو خوندم و بیت هارو واسه خودم تحلیل میکردم - مثلا موضوع رازپوشی عاشق یا مثلا تقابل عشق و عقل

کلا ادبیات رو اگه در طول سال خوب تست بزنی درصد 85 به بالا دور از دسترس نیست. من خودم اینکارای بالارو نکردم ولی اگه میکردم مطمئنا میتونستم خیلی بتر از هفتاد بزنم ادبیات امسال رو.
      در ضمن خرداد ماه که تست ای کنکور از خودت میگری کاملا تو عمومی مخصوصا عربی و ادبیات راه میفتی.
      موفق باشی-

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون
      ببخشید موضوعی بخونم یعنی چی؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نیلگون نمایش پست ها
      خیلی ممنون
      ببخشید موضوعی بخونم یعنی چی؟
      یعنی اینکه لغت وارایه وقرابت رو جدا ازهم بخوینن .
      یا منظورتون قرابت معنایی؟؟

گفتم که اگه مهروماه بگیری یا گاج که من به شدت مهروماه رو توصیه میکنم تو بخش قرابتش کل مفاهیم قرایت معنایی رو به چند دسته عاشقانه عارفانه تمثیل ها تقسیم کرده و واز هر کدوم موضع های مختلفی با نمونه بیت ها اورده که 90 درصدا قرابت کنکور از همیناس

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله ممنون

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منابع پیشنهادی من در همه درس ها در لینک رو به رو است . کنکور کمک

مثلا ریاضی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن