خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

خسته شدم ديگه كمككك

بخدا ديگه بريدم .. كتاب ميبينم حالم بد ميشه .تابستون كار زيادي نكردم اشتباهم اين بود ساعت مطالعمو يهويي از صفر رسوندم به ده ساعت در روز و الان بعد يك ماه حالم از درس بهم ميخوره حوصله ندارم ديگه نميدونم چيكار كنم تابستون تموم شد و من هنوز كلي درس دارم كه نخوندم
      راهي ندارين من از اين بي حوصلگي و بي ميلي به درس بيام بيرون؟؟ به سرم زده تا اول مهر ديگه هيچي نخونم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلام
      تا اول مهر هیچی نخونی بهتره یا روزی حداقل دو ساعت!
      دو سه روز از درس دور باش
      ب خودت فرصت بده
      ایشالله بعد از هر ساعتی ک میبینی میتونی شرو کن
      ی ساعت صب بخون ی ساعت عصر اصن !!
      هفته دیگه بیشترش کن کم کم
      باز بهتر از هیچیه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کار خوبی کرده از صفر رسوندی به ده ساعت

بخدا دیگه بحث آهسته و پیوسته بودن تموم شده.... روحیه رو باید ساخت قوی کرد...همونطوری ادامه داد..غیر اون وقت کم میاد.
      مرور نمیشه کرد.تست زیاد نمیشه زد....جمع بندی وو..... همش وقت میخواد که با این خستگی و ها باختن روحیه خراب میشه
      آب طلب نکرده همیشه مراد نیست -گاهی بهانه ایست که قربانی ات کنند

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کنکور خیلی سخته ، بالا داره پایین داره کلی هم احساس بد و خوب ؛ شما که روزی 10 ساعت تونستی بخونی یعنی از خیلی خیلی داوطلبای دیگه با انگیزه تر و با تلاش تری ؛ به هدفت فکر کن به اون چیزی که آرزوشو تو سرت داری و هر شب به عشق اون خوابت میبره ؛ هیچ چیز خوبی بدون تلاش به دست نمیاد ؛ این احساسم یه بهانه واسه تنبلی کردنه ، واسه تسلیم شدن ، اگه پاشی و با اراده شروع کنی به خوندن همه ی احساس منفی هات تبدیل میشه به خوبی و انرژی ؛ موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_97 نمایش پست ها
      بخدا ديگه بريدم .. كتاب ميبينم حالم بد ميشه .تابستون كار زيادي نكردم اشتباهم اين بود ساعت مطالعمو يهويي از صفر رسوندم به ده ساعت در روز و الان بعد يك ماه حالم از درس بهم ميخوره حوصله ندارم ديگه نميدونم چيكار كنم تابستون تموم شد و من هنوز كلي درس دارم كه نخوندم
      راهي ندارين من از اين بي حوصلگي و بي ميلي به درس بيام بيرون؟؟ به سرم زده تا اول مهر ديگه هيچي نخونم
      یه چندتا ویدیو انگیزشی خوب از تلگرام و یا اپارت دانلود کن و ببین و سعی کن دوباره همون روحیه قبلیتو به دست بیاری
      از تمام دلتنگی ها
      از اشک ها و شکایت ها که بگذریم
      باید اعتراف کنم
      پدر و مادرم که می خندند خوشبختم...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ممنون دوستان
      از يه طرف هم قلمچي روحيمو خراب كرده بخونم نخونم ترازم همونه همش دارم درجا ميزنم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      ممنون دوستان
      از يه طرف هم قلمچي روحيمو خراب كرده بخونم نخونم ترازم همونه همش دارم درجا ميزنم
      اره واقعا قلم چی امسال روحیه منم خراب کرد حیف اون پولی که تابستون کار کردم دادم به قلم چی ....
      من امسال میرم گزینه 2 ، تو سه هفته ازمون داره که واسه من که زیاد تا امروز نخوندم خوبه و میتونم بهتر جمع و جور کنم تا ازمون بعدی.....
      از تمام دلتنگی ها
      باید اعتراف کنم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeysamHK9476 نمایش پست ها

اره واقعا قلم چی امسال روحیه منم خراب کرد حیف اون پولی که تابستون کار کردم دادم به قلم چی ....
      من امسال میرم گزینه 2 ، تو سه هفته ازمون داره که واسه من که زیاد تا امروز نخوندم خوبه و میتونم بهتر جمع و جور کنم تا ازمون بعدی.....
      خوب ببینین مشکل کارتون کجاست ، بر عکس خیلی خوبه که از الان فهمیدین از رقیب هاتون عقب هستین ، خوب برید گزینه 2 یا سنجش یا هر موسسه دیگه الکی ترازتون بالا بیاد مشکلی از کارتون حل میشه ؟ ببینین کجا ضعف دارین اونجا رو کار کنین و برطرفش کنین ، اوگلنا باشیم بریم سمت نور نه پلاناریا که از نور فرار کنیم (مثالم سنگین بود کمرم درد گرفت)

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      خوب ببینین مشکل کارتون کجاست ، بر عکس خیلی خوبه که از الان فهمیدین از رقیب هاتون عقب هستین ، خوب برید گزینه 2 یا سنجش یا هر موسسه دیگه الکی ترازتون بالا بیاد مشکلی از کارتون حل میشه ؟ ببینین کجا ضعف دارین اونجا رو کار کنین و برطرفش کنین ، اوگلنا باشیم بریم سمت نور نه پلاناریا که از نور فرار کنیم (مثالم سنگین بود کمرم درد گرفت)
      درسته،ممنون
      از تمام دلتنگی ها
      باید اعتراف کنم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من اشتباهه این روش!! شما از پنج ساعت شروع کنی و تا عید برسی به ده ساعت خیلی بهتره تا اینکه افت کنی یا سینوسی....
      به نظر من هر کسی یه آستانه تحملی داره ، به زورم نمیشه نگه داشت!! شما از لحاظ روحی خودتونو تقویت کنید ، بعضی تایما استراحت و تفریح (از نوع سالم) خیلی خوبه ، دقت کنید استراحت با تنبلی فرق داره....
      مهمترین کار اینه که از لحاظ ذهنی خودتونو طوری آماده کنید که ذهنتون پس نزنه ، زیاد به نتیجه و حواشی فکر نکنید...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به این زودی خسته شدی؟ دو سه روز استراحت کن بعد دوباره برنامه ریزی شروع کن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دو سه روز از خوندن درس بیا بیرون برو بیرون بگرد با دوستات باش(بگو و بخند)هر کاری دوس داری انجام بده بعد دوباره شروع کن ولی نه یک دفعه ای 10 ساعت بگیری بخونی که زده بشی از درس آروم آروم ساعت مطالعه رو ببر بالا
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      100 بار تو این انجمن گفتن جوگیر نباشین ! یهو 10 ساعت بخونی معلومه کم میاری
      دو سه روز حسابی استراحت و تفریح داشته باش بعد شروع کن دوباره
      سوالات کنکور رو نمیشه با کمیت مطالعه حل کرد شما باید یادبگیری چجوری بخونی !
      فردی به دنبال تایلر داردن درون خود ...

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا پیشنهاد الکی ندید به بچه مردم
      یکی میگه بیشتر بخون یکی میگه آهسته و پیوسته برو جلو ... این چ وضعیه آخه
      این حالت طبیعیه . شما یه روز هیچی درس نمیخوندید چند روز بعد روزی 10 ساعت ! معلومه این حالت پیش میاد . شما فعلا زمان مطالعتون رو 2 ساعت کاهش بدید ولی به جاش همون 8 ساعت رو با کیفیت بیشتری بخونید . برنامه روزانتون رو بر اساس زمان نچینید ! بلکه بیاید براورد کنید چقدر مطلب رو باید در چه زمانی بخونید . درسی رو هم که میخونید باید کامل یاد گرفته باشید نه اینکه یه دور بخونیدش به امید اینکه بعدا دوباره بیاید سراغش جزییاتش رو بخونید(این توی زیست مشکل نداره ولی برای بقیه درسها باید بار اول به تسلط برسید )

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من حس ميكنم الان به اندازه كافي عقبم از بقيه حالا بخوام استراحتم بكنم كه ديگه هيچي

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن