خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_97 نمایش پست ها
      من حس ميكنم الان به اندازه كافي عقبم از بقيه حالا بخوام استراحتم بكنم كه ديگه هيچي
      با این حست تفریح نمیکنی که هیچ، بدتر درس هم نمیخونی!!!!!!!!!
      امروز رو بیخیال کنکور باش،یعنی به کنکور فکر نکن و فقط تفریح کن
      و فردا رو ترجیحا برو کتاب خونه و سعی کن 5 ساعت بخونی
      انشاللّه کم کم به روال عادی برمیگردی

من تو خستگی خیلی تجربه دارم که میگم!

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من حس ميكنم الان به اندازه كافي عقبم از بقيه حالا بخوام استراحتم بكنم كه ديگه هيچي
      پست بالایی من رو بخونید ...
      دو ساعت از تایم مطالعه رو کم کنید میتونید هم تفریح داشته باشید تو این دو ساعت هم میتونید راحت تر کیفیت مطالعتون رو افزایش بدید .
      به حرف کسایی که میگن تعطیل کن و ... هم گوش ندید . با کیفیت ادامه بدید و نتیجش رو ببینید براتون انگیزه میشه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من به نظر بقیم احترام میزارم ولی نظر من اینه که شما با زور خودتون رو به ده ساعت رسوندید و الآن احساس عقب بودن دارید ، چرا همچین حسی دارید؟ علت اینه که نا امیدی اومده سراغتون و شما حس میکنید هرچی میخونید کار جلو نمیره....
      اول از همه اینکه به نتیجه و عقب بودن فکر نکنید! چون فایده نداره و دایما استرس رو افزایش میده! ما یه مشاوری داشتیم میگفت تهش چی میشه مهم نیست شما بیشترین تلاش ممکن رو انجام بدید و مطمئن باشید بهترین نتیجه ممکن رو میگیرید.
      خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید ، خودتون رو با خودتون مقایسه کنید.
      اولش همه همین حس رو دارن اما اگه یه مدت خیلی منظم و مفید مطالعه کنید احساس آرامش پیدا خواهید کرد.
      به نظر من شما بیشتر از مشکل فنی دچار مشکل انگیزه شدید.
      ذهن انسان خیلی قویه پس با انرژی مثبت و به دست گرفتن جهت افکارتون ذهنتون رو یاری کنید.
      امیدوارم مشکل شما رو درست تشخیص داده باشم ، اگه درست متوجه نشدم بگید بقیه راهنمایی میکنن ، بچه های خوبی تو انجمن هستن
      ویرایش توسط ONLY-ELECTRONIC : 02 شهریور 1395 در ساعت 12:19

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پارسال شهریور به خودم خودم گفتم این یه ماه اندازه کل 3 ماه درسارو جمع میکنم
      و من دو هفته ای اینکارو کردم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم, هدف گزاری کن, از هفته ای ۲۱ یا ۱۴ ساعت شروع کن, و از هفته های بعد روزی نیم ساعت اضافه کن, یادت باشه سه ساعت در روزو یک ساعت صبح تا ظهر یک ساعت ظهر تا شب و یک ساعت شب تا ۱۲ شب انتخواب کن, اینطوری در طول روز درس میخونی, آروم آروم برو جلو وگرنه میوفتی

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم پاداسل تو طول درس خوندنم اینطور حس هایی به سرم میزدالبته برای یکی وو کتاب خا1 مثلا دیگه خالم از زیست به هم میخورد بعضی وقتا.به مدت یک دو هفته اصلا شراغش نمیرفتم،همین باعث میشد اولا ذهنم یه استراحتی بکنه،دوما به شدت عذاب وجدان و ترس از اینکه 1 هفته زیست نخوندم میومد به جونم و باعث میشد با انگسزه شدید تر بخونمش.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن