خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درامد یک مهندس نرم افزار چقده ؟

سلام اگر کسی تو این حوضه اطلاعاتی داره بگه ؟
      یک مهندس نرم افزار که تو برنامه نویسی و طراحی وب و انیجور چیزا خیلی ماهر هست چقد در ماه در امد داره ؟ میتونی به ماهی 3 4 هم برسه درامدش ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بستگي به تواناييت داره الان طراح هاي وبي هستن كه تحصيلات اكادميك هم ندارن ولي ماهي +١٠ تومن درامد دارن . شما برو سايتايي مث وين ديزاين و اينارو نگا كن متوجه ميشي چي ميگم ، در كل واسه ادمي كه اينكارس ٣-٤ تومن در ماه پولي نيس ، الان صاحباي سايت هاي زرد و مذخرف بيشتر از اين درامد دارن. من چون تو كار وب بودم تو دوران دبيرستان اين چيزارو از نزديك ديدم ، تو كار وب و برنامه نويسي مدرك كمترين اهميتو داره ، شما يه نگا بندازي ميبيني كه صاحب اپارات و كلوب ديپلم رديه اصن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مورد داشتیم دیپلم ردی طراح حرفه ای وب
      تلاش...
      توکل...
      نتیجه.http://forum.konkur.in/images/smilie...20%2883%29.gif

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بستگی به مهارتت داره. میخوای تو این رشته به درامد بالابرسی باید خیلی حرفه ای بشی و واسه خودت کار کنی. وگرنه بخوای جایی استخدام بشی ماهی دو سه تومن بهت میدن به اندازه ده تومن ازت کار میکشن.

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه خودت بری دنباله کار 10 میلیون باید هزینه اموزشت کنی حرفه ای باشی تو شهره بزرگ باشی 5 تومن بع بالا اگه فقط به لیسانس بسنده کنی هیچی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      اگه خودت بری دنباله کار 10 میلیون باید هزینه اموزشت کنی حرفه ای باشی تو شهره بزرگ باشی 5 تومن بع بالا اگه فقط به لیسانس بسنده کنی هیچی
      10 تومن؟!!! چه خبره بابا ...برنامه نویسی رو توی خونه با یه کتاب هم میشه یادگرفت.
      درضمن باید بگم برنامه نویسی الان درآمد خوبی داره اما شش هفت سال دیگه خیررر!
      این شغل آسان به شدت در حال اشباع شدنه!! من خودم عاشق برنامه نویسیم اما قیدشو زدم. چون میدونم زمان ما دیگه از این درآمدای خوب خبری نیست!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سال بعد کنکور دارم و صد در صد هر جایی که برم میرم دنبال مهندسی نرم افزار و it

از لحاظ کار و در آمد هم من خودم 4 ساله طراحی وب انجام میدم / گرافیک-کدنویسی ( سی ام اس های وردپرس - ویبولتین و...) .

زمانی که شروع کردم و تقریبا توی این زمینه هیچی نمیدونستم اولین پروژه ای که بهم خورد 300 هزار تومن گرفتم ( 3 سال پیش)...
      الان هم چون به دلیل درس یه مدت هست انجام نمیدم ، هر از گاهی که بخوام میشه توی چند ساعت 50- 100 تومن در اورد ،

ولی اگه بخای زندگیت رو روی همین کار بزاری واقعا میشه در امد میلیونی هم کسب کرد.... از دوستان خودم هستن کـــــ 8 سال هست که طراح وب هستن ، تقریبا همسن خود من ، چند تا لپ تاپ اپل و و آیپد و آیفون و اپل واچ و.. داره که هیچ ، ماهی بدون هیچ کاری که انجام بده از چند سایتی که داره تنها از تبلیغات بنریشون 4 میلیون به بالا و از خود سایتا بالاتر از 10 میلیون در میاره بدون اینکه کاری انجام بده!

مطلقا میشه زندگی عالی رو با مهندسی نرم افزار داشت به شرطی که اصولی کار کنید ، کارهای بزرگان الانِ وب ایران رو ببینید .. متوجه میشید که چطور باید پیش برید.موفق باشی
      ویرایش توسط va6hid : 31 شهریور 1395 در ساعت 12:07

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اشباع میشه امسال همه رفتن سمت برنامه نویسی انگار خدا ب دادمون برسه...

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoo نمایش پست ها
      یک مهندس نرم افزار که تو برنامه نویسی و طراحی وب و انیجور چیزا خیلی ماهر هست چقد در ماه در امد داره ؟ میتونی به ماهی 3 4 هم برسه درامدش ؟
      ماهی 3-4 تومن ؟؟؟ یکی از رفقا 17 سالشه اندروید مینویسه فک کنم تا حالا یه 30 -40 میلیونی کاسب شده ... نه کلاس رفته نه هیچی ... صرفا با آموزش های توی نت !
      درامد کسی که برنامه نویسی حرفه ای بلده خیلی بیشتراز این حرفاست .
      در ضمن برنامه نویسی هیچ وقت اشباع نمیشه مگه اینکه پیشرفت تکنولوژی متوقف بشه ...
      در حال حاضر رقابت داره بیشتر میشه. هرکی کار بلد تر باشه بیشتر سود میکنه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 01 شهریور 1395 در ساعت 20:46

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoo نمایش پست ها
      بستگی به خلاقیتتون داره یادمه چند سال پیش یه جوون 18 ساله یه برنامه ای نوشت یاهوو دیدش خوشش اومد برنامه رو چندین میلیون دلار از پسره خرید و پسره هم به استخدام یاهوو دراورد با حقووق عالیی

یکی دیگه دولوپر برنامه اسنپ چته ایوان اسپیگل تنها 26 سالشه ولی با این برنامه که نوشته 2.1 بیلیون دلار بدست آورده

یکی دیگم هست میاد برنامه تلگرام نارنجی مینویسه بعد انتظار داره درامدم هم داشته باشه
      I AM HAPPY DOC :D

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به قول محمد مگه اینگه پیشرفت تکنولوژی متوقف بشه
      امکان نداره نرم افزار تا چندین سال دیگه هم اشباع بشه

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من شاید رفتم نرم افزار پیام نور یه مدرکی فقط گرفتم البته خودم پایشو کامل بلدم برادرمم تخصص داره توش شاید همینو رفتم !

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SpongeBob نمایش پست ها
      به قول محمد مگه اینگه پیشرفت تکنولوژی متوقف بشه
      امکان نداره نرم افزار تا چندین سال دیگه هم اشباع بشه
      به نظر من پیشرفت تکلنولوژی و نیاز بازار هیچ ربطی به هم ندارن. تکلنولوژی هر چقدر هم که پیشرفت کنه بالاخره بازار کار ما به یه تعداد محدودی مهندس نیاز داره دیگه! نا محدود نیست که همه بیان برن مهندس نرم افزار بشن
      مگه زمانی که مهندسی برق و مکانیک اشباع شدن تکنولوژی هاشون پیشرفت نمیکرد؟!
      در هر صورت فارغ التحصیل و متخصص بیشتر از نیاز جامعه میشه ودر نتیجه خیلیا بیکار میمونن و یا درآمد کمی خواهند داشت.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من به اینده نرمافزار خوش بینم فقط بشه برای ارشد یه اپلای گرفت بری استرالیا(بهترین کشور برای برنامه نویس ها)

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه به اشباع شدنه باید تا چندسال دیگ نیاز به دکتر نباشه مگه چند نفر مریض میشن

فرستاده شده از SM-G7102ِ من با Tapatalk

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن