خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات

Unhappy .........مشکل...........

سلام
      دوستان چند تا مشکل اساسی دارم . می خواستم راهنمایی کنید ..
      با عرض معذرت موضوعات سوالام متفاوته .. ولی لطفا راهنمایی کنید.

1-دوستان من تصمیم گرفتم هر روز1ساعت رو به خوندن فاگو اختصاص بدم و درطی برنامه ام کتاب درسی و الگوبزنم . خوبه ؟؟ آخرم iq ؟؟؟

2- تو تابستون قلم چی می رم ولی می خوام طی سال سنجش برم . و آیه های تمدن ..... دیگه قلم رو دوس ندارم ( از اول راهنمایی می رفتم) و خسته شدم . نظر ؟؟

3- من معمولا ترازم بین اختصاصی و عمومی 1200 تا فاصله داره !!!! ...بعد اینکه ریاضی و زیست و می زنم انگار که شارژم تموم شده دیگه انگار مغرم هنگ می کنه ........ نمیتونم فیزیک وشیمی رو بزنم .موضوع بلد نبودن نیستا .... چون تو خونه لااقل از 10 سوال 5یا 6 تاشو می زنم و به خودممیگم این آسون بود که چرا نزدم ؟؟ چی کار کنم /؟؟ (( حتی با خودم آب و شکلات هم می برم ))

4 - سرعت تست زدنم خیلی کمه .. چیکار کنم ؟؟ حتی تو خونه که خودم میزنم .!!

5- استرسم زیاده !!!!1

6- اگه بازم بود میگم .

بازم عذر می خوام اگه تاپیک تکراریه و چرت و پرت پرسیدم و مرکز مشاوره اشتباه گرفتم و .....

ولی لطفا راهنمایی کنید .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام. اول اینکه روزی یه ساعت فاگو به نظرم کمه و بهتره بیشتر بخونین چون کلیم وقت واسه نوشتن نکته ها تو جزوه یا حاشیه ی کتاب هم میخواد ولی منابع زیستتون خوبه.
      به نظر من بهتره قلم چی برید چون برنامه ی قلم چی بهتر از سنجش هستش. اگه قلم نخواستید گاج هم هست.
      اگه زیاد کار کرده باشین و هدف گذاری کنین مطمئنن میتونین به همش پاسخ بدین. بهتره یه چند باریم ترتیب زدن رو عوض کنین مثلا اول شیمی و فیزیک بزنین. تو خونه هم تست زیاد کار کنین و به کم قانع نشین
      سرعت تست زدن با تست زدن بیشتر میشه. منم اوایل شاید تو یه ساعت ۲۰ تا زیست الگو میزدم ولی الان که از فاگو میخونم و نکته ها برام اشناست هم تستای الگو رو میزنم هم ای کیو رو.
      اگه شما به حد عالی بخونید و تست زیاد کار کنید مطمئن باشید به باور خودتون میرسید و استرستون کم تر میشه. سعی کنید به هدفتون فکر کنید یا تمرینای تمرکز انجام بدین. اگه دیدن حل نشد به روانپژشک مراجعه کنین شاید با قرص کنترل شد ولی این قرصا بیشتر حس کسلی میدن و بهتره مرحله اخر مراجعه شه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aydiny نمایش پست ها
      سلام. اول اینکه روزی یه ساعت فاگو به نظرم کمه و بهتره بیشتر بخونین چون کلیم وقت واسه نوشتن نکته ها تو جزوه یا حاشیه ی کتاب هم میخواد ولی منابع زیستتون خوبه.
      به نظر من بهتره قلم چی برید چون برنامه ی قلم چی بهتر از سنجش هستش. اگه قلم نخواستید گاج هم هست.
      اگه زیاد کار کرده باشین و هدف گذاری کنین مطمئنن میتونین به همش پاسخ بدین. بهتره یه چند باریم ترتیب زدن رو عوض کنین مثلا اول شیمی و فیزیک بزنین. تو خونه هم تست زیاد کار کنین و به کم قانع نشین
      سرعت تست زدن با تست زدن بیشتر میشه. منم اوایل شاید تو یه ساعت ۲۰ تا زیست الگو میزدم ولی الان که از فاگو میخونم و نکته ها برام اشناست هم تستای الگو رو میزنم هم ای کیو رو.
      اگه شما به حد عالی بخونید و تست زیاد کار کنید مطمئن باشید به باور خودتون میرسید و استرستون کم تر میشه. سعی کنید به هدفتون فکر کنید یا تمرینای تمرکز انجام بدین. اگه دیدن حل نشد به روانپژشک مراجعه کنین شاید با قرص کنترل شد ولی این قرصا بیشتر حس کسلی میدن و بهتره مرحله اخر مراجعه شه
      برنامه قلمچی اصلا مناسب نیس نمیگم که بقیه ازمون خوبن اونا هم برنامه شون خوب نیس ولی یه مزیتشون نسبت به قلم 3 هفته ای بودن ازموناشونه وقتی میری مدرسه و ازمون قلم هر دو هفته ست وقت کم میاری به برنامه ش نمیرسی در نتیجه ازمون رو گند میزنی میره هم وقتت تلف میشه هم پولت

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ازمون های تمدن رو نرو بدرد نمیخورن وقتت الکی تلف میشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      ازمون های تمدن رو نرو بدرد نمیخورن وقتت الکی تلف میشه
      اتفاقا به نظر من دو هفته ای بودن بهتره. من تا حالا قلم چی شرکت نکردم و چون مدرسمون نمایندگی گاجه سه ساله اونجا هستم و امسال پشت کنکورم. گاج هم سال پیش دو هفته ای بود و بعدش شد سه هفته ای. ادم وقتی مجبور نباشه نمیخونه. من خودم وقتی سه هفته بود یه هفته رو همینجوری هدر میدادم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون بابت پاسخ تون . ولی نمیدونم چرا با قلم دیگه نمی تونم هماهنگ شم . یعنی می گین سنجش بده ؟؟؟ برنامه شو دیدم بد نبود آآ

آیه های تمدن هم بابام ثبت نام کرده .همین جوری .... چون کتاب و کلاس و ....داره واسه همون .

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا نظر بدید..

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam78 نمایش پست ها
      سلام

1-دوستان من تصمیم گرفتم هر روز1ساعت رو به خوندن فاگو اختصاص بدم و درطی برنامه ام کتاب درسی و الگوبزنم . خوبه ؟؟ آخرم iq ؟؟؟

2- تو تابستون قلم چی می رم ولی می خوام طی سال سنجش برم . و آیه های تمدن ..... دیگه قلم رو دوس ندارم ( از اول راهنمایی می رفتم) و خسته شدم . نظر ؟؟

3- من معمولا ترازم بین اختصاصی و عمومی 1200 تا فاصله داره !!!! ...بعد اینکه ریاضی و زیست و می زنم انگار که شارژم تموم شده دیگه انگار مغرم هنگ می کنه ........ نمیتونم فیزیک وشیمی رو بزنم .موضوع بلد نبودن نیستا .... چون تو خونه لااقل از 10 سوال 5یا 6 تاشو می زنم و به خودممیگم این آسون بود که چرا نزدم ؟؟ چی کار کنم /؟؟ (( حتی با خودم آب و شکلات هم می برم ))

5- استرسم زیاده !!!!1

6- اگه بازم بود میگم .

بازم عذر می خوام اگه تاپیک تکراریه و چرت و پرت پرسیدم و مرکز مشاوره اشتباه گرفتم و .....

ولی لطفا راهنمایی کنید .

سلام دوست عزیز

1-در رابطه با درس زیست شناسی پیشنهادم به شما اینه که فاگو حجیم خواهد بود و برای رسیدن به برنامه های آزمون های آزمایشی مشکل ساز خواهد بود.شما میتونید ابتدا برای درسنامه به کتاب درسی و و درسنامه های الگو(یا خیلی سبز) اکتفا کنید و برای تست زنی ابتدا یک دور تستای الگو یا خیلی سبز رو کار کنید و بعد زیست iq رو در جمع بندی مطالب به کار ببرید.

2-دوست عزیز من به شخصه در سه آزمون گزینه دو،قلم چی و سنجش شرکت کردم ولی در قلم چی مسیر کاملا مشخص و ریز تر شده و علاوه بر اون کیفیت سوالات در مجموع و همچنین جامعه آماری قلم چی از همه بالاتر خواهد بود.ولی در پایان آزمون های جامع سنجش رو شرکت کنید.اینها رو که گفتم بر اساس تجربه شخصی خودم با مینگین تراز بالای 7 هزار در قلم چی بود.

3-علت فشار مغزی! که بهتون میاد سر جلسه دلایل متفاوتی داره که در شما با توجه به توصیف خودتون فیزیولوژی نخواهد بود و دلیل اون بر میگرده به تسلط کم روی مباحث(نه اینکه نخونده باشید) و اینکه مرور مطالب رو در روز قبل از آزمون در برنامه خود قرار بدید چون بازیابی مطالبی که حداقل یک هفته پیش خوندید در سر جلسه بازده شما رو پایین خواهد آورد و این روش رو در چند آزمون امتحان کنید و تاثیر شگفت انگیز اون رو خواهید دید.

4-هر هفته یک مجموعه تست زماندار و به صورت آزمون از خودتون بگیرید تا به مراتب سرعتتون بالا خواهد رفت.

5-تنها اینو میتونم بگم که دیدتون رو عوض کنید نذارید کنکور و آزمون ها زندگی شما رو در بگیره بلکه کنکور باید زیرمجموعه زندگی باشه و پایان یک آزمون آزمایشی یا بد میشه یا خوب اما مهم اینه که شما تلاشتون رو کردید.

موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza7516 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز

1-در رابطه با درس زیست شناسی پیشنهادم به شما اینه که فاگو حجیم خواهد بود و برای رسیدن به برنامه های آزمون های آزمایشی مشکل ساز خواهد بود.شما میتونید ابتدا برای درسنامه به کتاب درسی و و درسنامه های الگو(یا خیلی سبز) اکتفا کنید و برای تست زنی ابتدا یک دور تستای الگو یا خیلی سبز رو کار کنید و بعد زیست iq رو در جمع بندی مطالب به کار ببرید.

2-دوست عزیز من به شخصه در سه آزمون گزینه دو،قلم چی و سنجش شرکت کردم ولی در قلم چی مسیر کاملا مشخص و ریز تر شده و علاوه بر اون کیفیت سوالات در مجموع و همچنین جامعه آماری قلم چی از همه بالاتر خواهد بود.ولی در پایان آزمون های جامع سنجش رو شرکت کنید.اینها رو که گفتم بر اساس تجربه شخصی خودم با مینگین تراز بالای 7 هزار در قلم چی بود.

3-علت فشار مغزی! که بهتون میاد سر جلسه دلایل متفاوتی داره که در شما با توجه به توصیف خودتون فیزیولوژی نخواهد بود و دلیل اون بر میگرده به تسلط کم روی مباحث(نه اینکه نخونده باشید) و اینکه مرور مطالب رو در روز قبل از آزمون در برنامه خود قرار بدید چون بازیابی مطالبی که حداقل یک هفته پیش خوندید در سر جلسه بازده شما رو پایین خواهد آورد و این روش رو در چند آزمون امتحان کنید و تاثیر شگفت انگیز اون رو خواهید دید.

4-هر هفته یک مجموعه تست زماندار و به صورت آزمون از خودتون بگیرید تا به مراتب سرعتتون بالا خواهد رفت.

5-تنها اینو میتونم بگم که دیدتون رو عوض کنید نذارید کنکور و آزمون ها زندگی شما رو در بگیره بلکه کنکور باید زیرمجموعه زندگی باشه و پایان یک آزمون آزمایشی یا بد میشه یا خوب اما مهم اینه که شما تلاشتون رو کردید.

موفق باشید

خیلی ممنون همش خیلی مفید و عالی بود
      ... میدونید من از سال اول راهنمایی به قلم چی می رفتم حدودا 7 سال دیگه عادت کرده شده بودم و کمتر درس می خوندم . تا اینکه سال سوم گفتم به هیچ آزمونی نمی رم و برای نهایی می خونم . درسته که معدلم 19 به بالا شد ولی بازم راضی نیستم .. حالا تابستون قلم چی ثبتنام کردم. اما حدود 1500 تا ترازم از آخرین باری که می رفتم کم شده و حالا 5600 - 5700- 5900 شده واین انگیزه ی من رو کم کرده . دیگه می خوام از مهر به سنجش برم با انرژی و آیه های تمدن هم ثبت نام کردم چون تعداد آزمون سنجش یکم کمه اون مکملش باشه . حالا که شما می گید . این طوری یکم سرد شدم .

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون همش خیلی مفید و عالی بود
      ... میدونید من از سال اول راهنمایی به قلم چی می رفتم حدودا 7 سال دیگه عادت کرده شده بودم و کمتر درس می خوندم . تا اینکه سال سوم گفتم به هیچ آزمونی نمی رم و برای نهایی می خونم . درسته که معدلم 19 به بالا شد ولی بازم راضی نیستم .. حالا تابستون قلم چی ثبتنام کردم. اما حدود 1500 تا ترازم از آخرین باری که می رفتم کم شده و حالا 5600 - 5700- 5900 شده واین انگیزه ی من رو کم کرده . دیگه می خوام از مهر به سنجش برم با انرژی و آیه های تمدن هم ثبت نام کردم چون تعداد آزمون سنجش یکم کمه اون مکملش باشه . حالا که شما می گید . این طوری یکم سرد شدم .

شما که نباید بذارید یک یا چند آزمون روحیه تون رو خراب کنه و دلسرد بشید.این اتفاقا برای خود من هم افتاده،فقط با انگیزه زیاد و برای موفقیت و رسیدن به هدفتون تلاش کنید و ایراداتتون رو پیدا و رفع کنید.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نکته ی دیگه اینکه تا میتونید سعی کنید تلاش گرا باشید تا نتیجه گرا.چون ممکنه تلاش کمی کنید و آزمون آسون باشه و شما نتیجه ی خوبی بگیرید و ممکنه زیاد تلاش کنید و یک آزمون سخت باشه و نتیجه ی خوبی نگیرید و این به این معنی نیستش که شما ضعیف هستید.

پس فقط تلاش هاتون براتون اهمیت داشته باشه نه نتیجه،اگه این طرز دید رو پیدا کنید نتیجه هم خود به خود خوب میشه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اتفاقا به نظر من دو هفته ای بودن بهتره. من تا حالا قلم چی شرکت نکردم و چون مدرسمون نمایندگی گاجه سه ساله اونجا هستم و امسال پشت کنکورم. گاج هم سال پیش دو هفته ای بود و بعدش شد سه هفته ای. ادم وقتی مجبور نباشه نمیخونه. من خودم وقتی سه هفته بود یه هفته رو همینجوری هدر میدادم
      وقتی بدی برنامه ش حس میشه که مثلا تو درسی مثل دیف یا گسسته برنامه مدرسه از اون عقب تر باشه بعد که یه ازمون عقب افتادی بقیه ازمونا رو هم تو اون درس عقب میفتی نتیجه تراز میکشه پایین

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون بابت پاسخ تون . ولی نمیدونم چرا با قلم دیگه نمی تونم هماهنگ شم . یعنی می گین سنجش بده ؟؟؟ برنامه شو دیدم بد نبود آآ

آیه های تمدن هم بابام ثبت نام کرده .همین جوری .... چون کتاب و کلاس و ....داره واسه همون .
      من خودم پارسال عضو ایه های تمدن بودم در کل خوبه چون همه چی مفته ولی دوران طلایی نوروز رو به خاطر اونا از دست دادم
      بدی هاش:
      ازموناش پر اشتباهه کلاساش همش تبلیغات یه گروه خاصه ( البته کلاسای در طول سالش)
      کتاباش غیر از 3 -4 تا بقیه ش به مفت هم نمی ارزن
      پشتیبان در کار نیس
      اشتباهات زیادی تو تصحیح دارن من اولین ازمونی که دادم برام تجربی تصحیح شد!
      مزایا:
      مهمترین مفت بودنش که شما یه مقداری از پولی که تو کشور ما از نفت میدن دست بسیج استفاده میکنی
      معلمای دوره نوروزش برا ما از تهران اوردن کلی هم خرج کردن معلم میاوردن از حوزه پسرا برا 2 روز 8 میل میگرفت از حوزه دخترا هم میگرفت تازه براش هتل هم رزرو میکردن و ایاب و ذهاب و ....(بیشتر به سوده معلماس تا دانش اموزا)

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا نظر بدهید . خواهشا..............از alireza7516 و yema و aydin بسیار متشکرم . و.......

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام

5- استرسم زیاده !!!!1

6- اگه بازم بود میگم .

ولی لطفا راهنمایی کنید .

1)تعداد رو میخوای زیاد کنی جالب نیست!دل زده میشی!مثل بقیه درسا بخون یکم زمانشو بیشتر کن!
      بابا کیفیت مهمه نه کمیت

2)ایه تمدن کلا چرته!سنجش بد نیست!

3)خوب میگی که شکلات میبری!!یعنی انرژی داری ولی خسته ای!
      توصیه میکنم سوالا رو طبق دفترچه نزن!
      اول اونایی که مهمن و دوس داری!
      اخرم اونایی که زیاد ارزش ندارن!
      با تمرین یاد میگیری!
      //////////
      توصیه بعدی!تو خونه تمرین کن!بدنتو مغزتو سازگار کن که بتونه چند ساعت خسته نشه!

4)تمرین!!!مهم ترین چیزه!
      راه های میانبر رو یاد بگیر!
      بعدشم منظور از اینکه سرعتت پاینه دقیق یعنی چی؟
      وقت کم میاری و به همه سوالا نمیرسی؟یا نه یه تستو یه ساعت طول میدی؟

5)بیشتر برمیگره به خودت!قبل ازمون دستشویی برو!
      میتونی قرص استفاده کنی ولی توصیه نمیشه!
      با دوستات بیشتر بگو و بخند!یکم بیخیال شو!

البته استرسم بد نیست!زیادش بده!

6)خواهش میکنم
      خلاف قوانین.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن