خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات

باکتاب شیمی و کتاب کنکوری جامع میشه ب درصدی حدود 50 رسید؟

سلام دوستان گرامی
      میشه با کتاب درسی شیمی و ی کتاب کنکوریه جامع شیمی(مثلا مهر و ماه) توی شیمی کنکور تجربی ب درصدی حدود 50 رسید؟
      http://facenama.com/ajax/?tp=41&post_id=288948532
      هر روز صبح آهویی از خواب یبدار میشود که میداند باید از شیری تندتر بدود تا طعمه ی او نشود وشیری که میداند باید از آهویی تندتر بدود تا گرسنه نماند،مهم نیست که شیر هستی یا آهو،با طلوع هر آفتاب با تمام توان آماده دویدن باش...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      مهر و ماه رو ندیدم هرچند مولفش همشهریمونه ولی جامع گاج خوبه به نظرم اگه ضعیفید گاج و مبتکران میتونه کمکتون کنه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      اره دوست عزیز چرا نشه حتی به درصد های خیلی بالاتری هم میتونی برسی فقط برای درس شیمی از همون اولش سعی کن برای محاسبات از ماشین حساب استفاده نکنی (سر جلسه کنکور ممکن خیلی به مشکل بخوری)بعدم واکنش های کتاب سعی کن به مرور زمان کامل یاد داشته باشی (که به مرور زمان هم با تست زدن خود به خود میره توی حافظه) در مورد کتاب هم من مهروماه رو ندیدم ولی کتاب های جامع گاج و کتاب های مبتکران و خیلی سبز دیدم هر سه انتشارات توی شیمی خیلی خوب کار کردن بهتره خودت همه کتاب ها رو نگاه بندازی ببینی کدومش بهتره برات.
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahab74 نمایش پست ها
      اره دوست عزیز چرا نشه حتی به درصد های خیلی بالاتری هم میتونی برسی فقط برای درس شیمی از همون اولش سعی کن برای محاسبات از ماشین حساب استفاده نکنی (سر جلسه کنکور ممکن خیلی به مشکل بخوری)بعدم واکنش های کتاب سعی کن به مرور زمان کامل یاد داشته باشی (که به مرور زمان هم با تست زدن خود به خود میره توی حافظه) در مورد کتاب هم من مهروماه رو ندیدم ولی کتاب های جامع گاج و کتاب های مبتکران و خیلی سبز دیدم هر سه انتشارات توی شیمی خیلی خوب کار کردن بهتره خودت همه کتاب ها رو نگاه بندازی ببینی کدومش بهتره برات.
      کتاب درسی + ی کتاب تست کفایت میکنه واسه کنکور یا حتما باید ی کتاب کمک درسی هم باشه؟
      هر روز صبح آهویی از خواب یبدار میشود که میداند باید از شیری تندتر بدود تا طعمه ی او نشود وشیری که میداند باید از آهویی تندتر بدود تا گرسنه نماند،مهم نیست که شیر هستی یا آهو،با طلوع هر آفتاب با تمام توان آماده دویدن باش...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mosicr7 نمایش پست ها
      کتاب درسی + ی کتاب تست کفایت میکنه واسه کنکور یا حتما باید ی کتاب کمک درسی هم باشه؟
      اره دیگه کافیه زیاد دور خودتون شلوغ نکنین اگر خوب بخونید هر کتابی که گرفتید+کتاب درسی مطمن باشید به درصد های خیلی خوبی میرسید(حتی میتونید سوالات آزمون های موسسات بگیرین برای تسلط بیشتر روی اونا هم کار کنید)البته کتاب های مبتکران و خیلی سبز توی قسمت پاسخامه تست ها درسنامه هم دارن (من خودم درسنامه های مبتکران بیشتر میپسندم ولی هر دو خوبه)خیلی کامل میان مباحث براتون باز میکنن، کامل بهتون آموزش میدن .ولی نمیدونم گاج و مهروماه درسنامه دارن یا نه ولی گمونم دارن درسنامه.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahab74 نمایش پست ها
      اره دیگه کافیه زیاد دور خودتون شلوغ نکنین اگر خوب بخونید هر کتابی که گرفتید+کتاب درسی مطمن باشید به درصد های خیلی خوبی میرسید(حتی میتونید سوالات آزمون های موسسات بگیرین برای تسلط بیشتر روی اونا هم کار کنید)البته کتاب های مبتکران و خیلی سبز توی قسمت پاسخامه تست ها درسنامه هم دارن (من خودم درسنامه های مبتکران بیشتر میپسندم ولی هر دو خوبه)خیلی کامل میان مباحث براتون باز میکنن، کامل بهتون آموزش میدن .ولی نمیدونم گاج و مهروماه درسنامه دارن یا نه ولی گمونم دارن درسنامه.
      دوست عزیز ممنون واسه جوابتون
      ولی ی قسمتیو درست متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدبد
      من منظورم اینه که کتاب درسی شیمی واسه آموزش خوبه یا باید حتما درسنامه های مبتکران هم کنارش داشته باشم
      من میخوام این ترکیبو انتخواب کنم بنظرتون خوبه(شیمیم خوب نیست)
      کتاب درسی + جامع مهرو ماه
      یا
      کتاب درسی + آزمون فار یا موج آزمون الگو؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز ممنون واسه جوابتون
      ولی ی قسمتیو درست متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدبد
      من منظورم اینه که کتاب درسی شیمی واسه آموزش خوبه یا باید حتما درسنامه های مبتکران هم کنارش داشته باشم
      من میخوام این ترکیبو انتخواب کنم بنظرتون خوبه(شیمیم خوب نیست)
      کتاب درسی + جامع مهرو ماه
      یا
      کتاب درسی + آزمون فار یا موج آزمون الگو؟
      والا کتاب بخوای بخونی برای یادگیری ممکن مباحثی که محاسباتی مثلا فصل استوکیومتری(فصل اول سال سوم) خیلی شاید از کتاب چیزی دستگیرت نشه(در کل فصل های که مسله داره که کم هم نیستن زیاد کتاب خوب بیان نکرده شاید متوجه نشی مطالب کتاب ولی خوندن متن کتاب به شدت توصیه میکنم ،دقیق هم بخونین )ولی درسنامه مبتکران یا خیلی سبز بیشتر کسایی که خوندن خیلی راضی بودن (حالا شما هم که میگین شیمی تون ضعیف میتونه توی درس شیمی راه بندازه شما رو بخصوص برای حل مسله که کم هم نیست این جور سوالات توی درس شیمی توی کنکور)
      برای منابع ای که گفتین من نه شیمی مهروماه رو دیدم نه الگو رو برای همین نمیتونم بگم خوبه یا نه ولی خودم برای کنکور پارسال کتاب درسی با کتاب مبتکران فقط میخوندم.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان گرامی
      میشه با کتاب درسی شیمی و ی کتاب کنکوریه جامع شیمی(مثلا مهر و ماه) توی شیمی کنکور تجربی ب درصدی حدود 50 رسید؟
      مهر و ماه رو ندیدم اما دوست من با مبتکران 70 زد
      البته مبتکران جامع نیس

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم جامع گاج از مهروماه بهتره و اره میشه حتی بالاتر هم زد فقط به تلاش خودتون بستگی داره .

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      من واسه کنکور 95 کتاب جامع مهرماه شیمی رو خریدم خوب بود اما کامل کامل نبود و تنها اونو بخونی بری کنکور نمیتونی کامل بزنی ، من جزوه و فیلم های ممدرضا اقاجانی رو با این کتاب مخلوط کردم و در حدود 50 درصد خونده بودم واسه شیمی اونم فقط شیمی دوم و سوم ! چهار رو نخوندم حوصله نداشتم ، به راحتی 39 درصد زدم امسال شیمی یعنی مثلا سوالو نگاه میکردم واسم حل شده بود اون سوال و فقط یکبار راه رو میرفتم به جواب میرسیدم ، من شیمی اصلا چیزی بلد نبود..صفر صفر بودم
      جزوه و فیلم های آقاجانی هم در سایتش یا در سایت الا هست رایگان

ویرایش توسط hanjera : 01 شهریور 1395 در ساعت 17:04

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اره میشه
      کتاب درسی رو بگیر با مبتکران چون به لحاظ اموزش و درس نامه هم چنان حرف اول رو میزنه و هیچ کتابی رو دستش نیومده...تستاشم خوبه ولی در کنارش یه موج ازمونم واسه تست بیشتر بگیری عالی میشه هر چند همون مبتکران و کتاب درسی هم جوابگو هست

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین ی کتاب چندبار بزن من مهرماه ندیدم ولی مبتکران رونه گاجم خوب جامعش هم نوع تستی داره با ز ازنظر تستی از مبتکران بهتره
      فار موج ازمون واسه زدن تست زماندار خوبه نه تست اموزشی اینکه بخوای خودتو محک بزنی البته ب سطح تم بستگی داره اگه سطح خوبی داری میتونی باتستای سخت شروع کنی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      مبتکران عالیه.البته واس من ک تو این درس ضعیفم خوبه بقیه رو نمیدونم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کی میگه نمیشه ؟ من خودم پارسال فقط شیمی جمع بندی خط ویژه رو تو دو ماه خوندم قبلش هم اصلا شیمی نخونده بودم شیمی رو 43 زدم فقط مشکلم سر جلسه کم بودن سرعتم به خاطر کم زدن تست به خاطر جمع بندی بودن کتاب بود وگرنه بالای 60 می زدم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن