خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 182
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

مهم:عجایب انتخاب رشته ازاد کنکور 95!شوک بزرگ به داوطلبان

سلام میخواستم عجایب انتخاب رشته دانشگاه ازاد کنکور امسال رو در مقایسه با کنکور سال قبل خدمتتون عرض کنم که عده ی بسیاری رو شوکه کرده
      پرستاری واحد بناب در استان اذربایجان شرقی از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد مرند استان اذربایجان شرقی از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد کلیبر استان اذربایجان شرقی از کد رشته های امسال حذف شده!
      مامایی واحد مراغه استان اذربایجان شرقی از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری و اتاق عمل و هوشبری و علوم.تغذیه واحد سراب در استان اذربایجان شرقی از کد رشته محل های امسال حذف شده و پذیرش دانشجو در ان صورت نمیگیرد!
      پرستاری واحد مهاباد در استان اذربایجان غربی از کد رشته های امسال حذف شده!
      واحد خلخال استان اردبیل در رشته ی مامایی و پرستاری امسال دانشجو نمیپذیرد و از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد فلاورجان استان اصفهان از کد رشته های امسال حذف شده!
      واحد پزشکی تهران تهران پردیس خودگران کیش در رشته ی پزشکی -دکتری عمومی و واحد دندانپزشکی تهران -پردیس خودگران کیش در رشته ی دندانپزشکی-دکتری عمومی امسال دانشجو نمیپذیرد.
      پرستاری واحد شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری از کد رشته های امسال حذف شده!
      مامایی واحد بیرجند استان خراسان جنوبی از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد فردوس و کاشمر و گناباد در استان خراسان رضوی از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد شیروان در استان خراسان شمالی از کد رشته های امسال حذف شده!
      مامایی واحد بهبهان استان خوزستان از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد ابهر از استان زنجان از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد شاهرود در استان سمنان از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد ایرانشهر و پزشکی-دکتری عمومی واحد زاهدان از کد رشته های امسال حذف شده و در ان ها پذیرش دانشجو صورت نمیگیرد!
      پرستاری واحد اباده و استهبان و جهرم و اقلید و داراب و کازرون و لارستان در استان فارس از کد رشته های امسال حذف شده و پذیرش دانشجو در ان ها صورت نمیگیرد!
      پزشکی-دکتری عمومی واحد کازرون در استان فارس از کد رشته محل های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد تاکستان استان قزوین از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد زرند استان کرمان از کد رشته محل های امسال حذف شده!
      مامایی واحد شهر بابک کرمان از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد یاسوج استان کهگیلویه و بویراحمد از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد بندر گز استان گلستان از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری و مامایی واحد استارا استان گیلان از کد رشته های امسال حذف شده!
      پزشکی-دکتری عمومی و علوم ازمایشگاهی واحد تنکابن استان مازندران از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد نراق استان مرکزی از کد رشته های امسال حذف شده!
      پرستاری واحد تویسرکان استان همدان از کد رشته های امسال حذف شده!
      مامایی واحد میبد استان یزد از کد رشته های امسال حذف شده!

فاتحه مع الصوات

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پزشکی تنکابن و کازرون و زابل هم حذف شده
      بجاش تا دلت بخواد مهندسی و انسانی اضافه شده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیروز رییس نظام پزشکی میگفت رشته های پزشکی و پرستاری به مرز اشباع رسیده . میخان کم کنن ظرفیتو از امسال استارت زدن

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      البته از اون طرف همگبگین که 300 تا پزشکی و 4همین حدود پرستاری و هوش بری و ... به دولتی از طرف سپاه اضافه شده.میتونید اونارو بیارید.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      الان ماباید چیکارکنیم؟؟
      اینجوری که بدبخت میشیم
      آنقدر امیدوار بودم
      که پاییز دلش نیامد
      زرد شود

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      7 تا از شهرای استان فارس پرستاریش حذف شده ....
      صحبتی ندارم
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسایی که کنکور ریاضی و انسانی و .. دادن که فرقی به حالشون نداره اما بچه های تجربی نباید از کاهش ظرفیت ناراحت بشن ، شما فقط به قبول شدن تو دانشگاه فکر نکنید پسفردا میخواید برید سرکار اگه یه سال دیگه هم بمونید پشت کنکور ولی درآینده استخدام باشید خیلی براتون بهتره . پس یکم اینده نگر باشید و بذارید وزارت بهداشت ظرفیتایی که دوران رییس جمهور قبل الکی اضافه شده برداره ، نذارید بلایی که سر مهندسی اومد سر پزشکی هم بیاد

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R.E.Z.A نمایش پست ها
      کسایی که کنکور ریاضی و انسانی و .. دادن که فرقی به حالشون نداره اما بچه های تجربی نباید از کاهش ظرفیت ناراحت بشن ، شما فقط به قبول شدن تو دانشگاه فکر نکنید پسفردا میخواید برید سرکار اگه یه سال دیگه هم بمونید پشت کنکور ولی درآینده استخدام باشید خیلی براتون بهتره . پس یکم اینده نگر باشید و بذارید وزارت بهداشت ظرفیتایی که دوران رییس جمهور قبل الکی اضافه شده برداره ، نذارید بلایی که سر مهندسی اومد سر پزشکی هم بیاد
      دقیقا باید از امسال شرو میکردن؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من عاشق شاهرود بودم اخه چرا

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R.E.Z.A نمایش پست ها
      دوست عزیز من حرف شمارو قبول دارم که باید توی ظرفیت های رشته های تجربی اصلاحاتی صورت بگیره تا عاقبتشون مثل رشته های ریاضی و انسانی نشه. ولی آخه این شکلی به نظرم خیلی جالب نیست حداقل کاری که میتونستن انجام بدن از پارسال اطلاع رسانی میکردن قراره این طوری بشه،یک دفعه ای بیایی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد با اون همه امید که دولتی ممکن تراز نمرم نرسه حداقل آزاد قبول میشم اونم وقتی میبینی پذیرش دانشگاه های آزاد توی رشته های تجربی به این شکل در اومده بعضی از شهر ها هم که تا پارسال پذیرش داشتن اصلا پذیرش ندارن امسال (فعلا ندارن) خب زور داره به نظرم دیگه خیلی سخته،ولی امیدوارم هر چی به صلاح بچه های کنکوری است اتفاق بیوفته.
      کدام درب را بزنم که تو در درون آن باشی؟..

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من دیروز سایت ازمون در مورد ظرفیتها و شهریه مازاد پرسیدم.گفتن شهریه مازاد مث شهریه پردیس سراسری هستش و ظرفیتها اعلام نمیشه

ولی مگه شهریه پدریس سالی 4500000نیستش؟؟؟تا اونجایی ک من میدونم ازاد عادی شهریش شاید یک سالش از این مبلغ بیشتر باشه حالا چ برسه ب مازاد!!

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زنذگی زیباست نمایش پست ها
      من دیروز سایت ازمون در مورد ظرفیتها و شهریه مازاد پرسیدم.گفتن شهریه مازاد مث شهریه پردیس سراسری هستش و ظرفیتها اعلام نمیشه

ولی مگه شهریه پدریس سالی 4500000نیستش؟؟؟تا اونجایی ک من میدونم ازاد عادی شهریش شاید یک سالش از این مبلغ بیشتر باشه حالا چ برسه ب مازاد!!
      ازاد چه رشته ای منظورته؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زنذگی زیباست نمایش پست ها

اره منم دیدم اونجوری ک ارزونترم درمیاد ولی یکی تو سایت کانون نوشته بود ترمی5تمنه پردیس ازاد

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با این وضعیت ترازه قبولی هم میره بالاپشت کنکوری هم زیاد میشه اینا با این کاراشون هر روز یه خبر شوکه کننده میدن به ملت اخر یه روز سکته میکنم از دست اینا معلوم نیست چه بلایی سر کنکور بیارن

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شهریه پرستاری ازاد برای ورودی های جدید با 15درصد افزایش چقدره دقیقا؟

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن