خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 52 از 52
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.z1376 نمایش پست ها
      مرسی
      اخه میدونید من امسال سر جلسه حالم بد شد و رتبمم نجومی
      راستش من هنوز قانع نشدم ببخشیدا
      اینکه شما میفرمایید با سوالای قلم خودتون و وفق میدادین
      به هر حال تلاش میکردید دیگه
      و این خیلی نا مردی هست ک کسی ک تراز 7000 مث شما داره کنکورش و نتونه جواب بده و حقش این نیس
      اصلا برام قابل هضم نیس
      نمیدونم تونستم منظورم و برسونم یا نه
      متوجهم چی میگین درکشم واقعا سخته .. ولی باید این تفکر که عدالت به این معنیه که هر کی تلاش کرده دیگه کارش تمومه رو کنار بزاریم .. هرچقدر هم تلاش کردیم باید تو 4 ساعت کنکور همش رو بتونیم پیاده کنیم و این هم وظیفه ی ماست و این ذهنیت که خب من وظیفم بود تلاش کنم و حالا تو کنکور یه امداد غیبی میاد خودش سوالات رو حل میکنه چون من 15 ساعت میخوندم و چون عدالت وجود داره پس بهترین رتبه واسه منه !
      ببین سبک سوالات کنکور در حال به روز شدنه و هر سال بعضی درسا تغییراتی داره .. باید تست های هم سبک کنکور با مولف های مختلف بزنیم .. من هفت سال قلمچی بودم و دیدگاهم نتیجه خوب در قلمچی = با موفقیت قطعی در کنکور بود که این دیدگاه لزوما درست نیست ..
      البته اینکه حال شما بد شد و استرس و این حرفا بحثش جداس و باید رو اعتماد به نفستون کار کنین من استرس نداشتم و فقط از نظر علمی نتونسته بودم اطلاعاتم رو پیاده کنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط e.z1376 نمایش پست ها
      ببخشید اگه اشکالی نداره میشه رتبه کنکور 94 تون و بگید ؟
      من اینجوری برداشت کردم ک چون فیزیک سخت بوده سال 94 باعث شده رو پاسخ گویی شما برای بقیه درس ها اثر بزاره
      درسته؟
      من خیلی این موضوع برام سواله خیلی
      حتی دیدم یکی ک جلسه کنکور هم اوکی هست و ترازش هم خوبه
      اما رتبه کنکورش خوب نمیشه
      خوب این تلاشش کجا رفته ؟
      یکی از دوستای من
      اینجوری ک خودشون میگن تراز 7500 ب بالا رشته ریاضی داشتن اما کنکور 9000 میشن
      خیلی ظلمه خو
      7200 ... البته خب معدلم 16 بود و چون تاثیر مستقیم داشت با توجه با کارنامه هایی که اون سال دیدم رتبه کنکوریم بدون معدل 5000 میتونست باشه
      اره فیزیک تاثیر گزار بود چون واقعا فیزیک رو واسه بالای 90 رفته بودم و فیزیک تنها درس اختصاصی تا اون سال بود که کسی که خونده قطعا میتونسته بزنه ولی مثلا زیست و شیمی انقدر سخت شده بود که نمیشد با اطمینان رفت سراغش .. ولی بعدا فهمیدم درسته تو ازمون های همیشه درصد فیزیک بالا بود واسه کنکور 94 ولی به خاطر این بود که سوالات فرمول محور و بر پایه محاسبات بود ولی تو کنکور سوالات مفهومی با سبک جدید دادن و من نتونستم درصد بالا بزنم .. پس در نهایت مشکل از خودم بود و اونو برطرف کردم و تو کنکور 95 به چیزی که خواستم رسیدم پس شما هم این استثناها رو بولد نکنین و قطعا با برنامه ریزی درست میشه نتیجه خوب گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط $MM3842 نمایش پست ها
      سلام دکتر ...ارزوی موفقیت برا تمامی مراحل زندگی...میشه ی نمونه برنامه ریزی روزانه و هفتگیتو بگی..چ طور برنامه میزیختی؟کامل تجراش میکردی اگه نمیکردی چی؟ممنون میشم اکه کامل توضیح بدی
      سلام عزیز
      من دوتا برنامه ریزی داشتم یکی بلند مدت بود که تو یه برگه بزرگ اسم درس رو مینوشتم و مشخص میکردم تو بازه های زمانی مختلف چقدرش باید خونده بشه مثلا زیست دوم و پیش یک تا عید و زیست سوم و پیش دو تا خرداد و ... منابع و اصول مطالعاتی هر درس رو هم مینوشتم که یه وقت اواسط مسیر که دیگه زیاد درگیر درس میشم یادم نره و همش سراغ منابع مختلف ندارم
      یه برنامه کوتاه مدتم داشتم که دو هفته ای بود و تو یک کاغذ 8 تا ستون درست میکردم و صفحات کتاب یا درسنامه و حتی شماره تستایی که باید از اون درس میزدم رو مینوشتم .. یعنی از الان میدونستم هفته دیگه دوشنبه باید چه شماره تستایی رو بزنم و دقیقا چیکار کنم .. البته این کار مستلزم شناخت بالایی از خودتونه که بدونین حدودا چقدر تو مثلا 2 ساعت از فلان مبحث میتونین تست بزنین
      ویرایش توسط shervin13 : 17 مهر 1395 در ساعت 20:43

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه یه موقع ب هر دلیلی برنامه اجرا نمیشد چی؟ساعت مطالعه تون چ قد بود؟در ضمن ممنون از پاسخگویی

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط $MM3842 نمایش پست ها
      اگه یه موقع ب هر دلیلی برنامه اجرا نمیشد چی؟ساعت مطالعه تون چ قد بود؟در ضمن ممنون از پاسخگویی
      برنامه ریزی رو در حد توانم انجام میدادم و در حالت عادی نباید چیزی باعث انجام ندادن برنامه بشه واسه کسی که توکارش مصممه .. ولی اگه واقعا حالم خوب نبود یا اتفاقی افتاده بود مثلا میخواستم بیرون برم معمولا اون درسی که اگه نمیخوندم خیلی اسیب نمیزد و کمتر جنبه یادگیری داشت رو کنار میزاشتم و به سری بعدی تایم همون درس منتقل میکردم ..اصولا تحت هر شرایطی زیست و شیمی رو نمیزاشتم اجرا نشه
      ساعت مطالعم هم از عید که جدی میخوندم زیاد بود تقریبا 14 15 ساعت .

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این 14-15ساعت برنامه تو روز از کی شروع میشد ؟میشه ی نمونه مثال بزنید مثلا از صبح ک میخواستین شروع کنین تا شب ...با ساعت وترتیب درسا...ی دنیا ممنون

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      up

دوست داشتم این مصاحبه رو
      ♡Be your Own HERO

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      up

دوست داشتم این مصاحبه رو
      متوجه هستید که این مصاحبه مربوط به دوران کرتاسه هست دیگه ؟

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NimaHdp نمایش پست ها
      متوجه هستید که این مصاحبه مربوط به دوران کرتاسه هست دیگه ؟
      به محتوا بنگر
      ♡Be your Own HERO

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن