خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مگه میشه مگه داریم؟

سلام دوستان بنظرتون واقعامیشه کسی که تودبیرستان معدل های پایین داشته باشه ورتبه یک یاتک رقمی بشه ودانشگاه های عالی دربیاد.یعنی منم میتونم خنده دارنیست.بنظرتون چه راه حلی هست چه شیوه ی مطالعه ایی والامن سردردگرفتم ازاین همه هجوم تبلیغاتی کانال های مشاوره ایی تبلیغات کنکوری صداوسیما سایت های اینترنتی .ادم مگه چقدرمیتونه هزینه کنه من نمیتونم هزینه های بالایی برای موسسه های معروف بدم صادقانه بگم وضع مالی ام دراین حدودهانیست .حالاچه کارکنم با این مغزااشفته وسردرگم؟کدوم موسسه کدوم ازمون چه شیوه ی مطالعه ایی وچه مدت زمانی؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ضحی3528 نمایش پست ها
      سلام دوستان بنظرتون واقعامیشه کسی که تودبیرستان معدل های پایین داشته باشه ورتبه یک یاتک رقمی بشه ودانشگاه های عالی دربیاد.یعنی منم میتونم خنده دارنیست.بنظرتون چه راه حلی هست چه شیوه ی مطالعه ایی والامن سردردگرفتم ازاین همه هجوم تبلیغاتی کانال های مشاوره ایی تبلیغات کنکوری صداوسیما سایت های اینترنتی .ادم مگه چقدرمیتونه هزینه کنه من نمیتونم هزینه های بالایی برای موسسه های معروف بدم صادقانه بگم وضع مالی ام دراین حدودهانیست .حالاچه کارکنم با این مغزااشفته وسردرگم؟کدوم موسسه کدوم ازمون چه شیوه ی مطالعه ایی وچه مدت زمانی؟
      سرجمع ی تومن خرج داری کتاب+آزمون
      منابع خوب همگام با آزمونهای برنامه ای
      شیوه مطالعه شخصی شده مطابق راهبرد آزمون
      شخصی سازی برنامه هم به عهده خودتون مثلا من هر روز همه دروس رو میخوندم اگر این برنامه رو ی کم زود شروع میکردم کمی هم معدلم بالاتر بود در حد مثلا 18.6 18.7 قطعا سراسری پزشکی قبول می شدم
      دفتربرنامه ریزی هم حتما لازم دارید

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا ک نه؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اراده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن