خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: پرش افکار

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

پرش افکار

سلام دوستان
      متاسفانه من باید امسال پشت کنکور بمونم البته خیلی تلاش کردم و با تراز ۵۰۰۰ قلم چی رتبه ام ۳۰۰۰ شد!اما داروسازی دانشگاه تهران میخاستم!
      نشد دیگه....
      حالا که یه ماه از کنکور میگذره دوباره میخام شروع کنم اما همش پرش افکار دارم و به سختی از خیالاتم بیرون میام!مثلا امروز ۴ ساعت غرق خیالاتم بودم!
      من اگر با این وضعیت درس بخونم داروسازی که هیچی پرستاری آزاد هم قبول نمیشم!
      توروخدا کمکم کنید![emoji120] [emoji120] [emoji120]
      من
      خودم
      و دیگر هیچ . . .

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsanaaa نمایش پست ها
      سلام دوستان
      متاسفانه من باید امسال پشت کنکور بمونم البته خیلی تلاش کردم و با تراز ۵۰۰۰ قلم چی رتبه ام ۳۰۰۰ شد!اما داروسازی دانشگاه تهران میخاستم!
      نشد دیگه....
      حالا که یه ماه از کنکور میگذره دوباره میخام شروع کنم اما همش پرش افکار دارم و به سختی از خیالاتم بیرون میام!مثلا امروز ۴ ساعت غرق خیالاتم بودم!
      به روانپزشک مراجعه کنید . فوقش یه دارو بهتون میده یا ارجاع میده به روانشناس ... اینجا کسی نمیتونه کمکتون کنه !
      اینجور مشکلات هم معمولا در طول زمان بد تر میشه!!

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

به روانپزشک مراجعه کنید . فوقش یه دارو بهتون میده یا ارجاع میده به روانشناس ... اینجا کسی نمیتونه کمکتون کنه !
      اینجور مشکلات هم معمولا در طول زمان بد تر میشه!!
      متشکرم اما راستش نمیخاستم به روانپزشک مراجعه کنم که اینجا نوشتم!

فرستاده شده از ME371MGِ من با Tapatalk
      من
      خودم
      و دیگر هیچ . . .

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      نشد دیگه....

سلام
      بهتره به روانشناس مراجعه کنین
      ولی تا اون زمان خودتون هم یکم ریشه یابی کنین که دلیل این هجوم افکار چیه؟!خستگی بیش از حد ذهن یا.....؟!
      سعی کنین هر 45 دقیقه یکبار ده دقیقه استراحت کنین.سعی کنین برین جایی درس بخونین که بقیه هم مشغول مطالعه هستن مثل کتابخونه.هروقت خواستین به فکر فرو برین یکم از جاتون بلند بشین و نفس عمیق بکشین و بعد 5دقیقه دوباره شروع کنین.درطول روز هم زمانی رو اختصاص به افکارتون بدین (اگر واقعا اون فکر رو نمیتونین رها کنین).اگر وقت دارین انجام حرکات یوگا هم میتونه براتون مفید باشه.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

متشکرم اما راستش نمیخاستم به روانپزشک مراجعه کنم که اینجا نوشتم!

فرستاده شده از ME371MGِ من با Tapatalk
      میفهمم چی میگید . ولی توی اینترنت چیزی پیدا نمیشه . خودتون تنها برید پیش روانپزشک لازم نیست کسی بفهمه.
      خودتون به تنهایی کار خاصی نمیتونید بکنید ! من حتی مطمئن نیستم شما اسم این اختلال رو هم درست گفته باشید !!!! راستش مطمئن نیستم این چیزی که ازش صحبت میکنید یه اختلال باشه اصلا ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن