خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

فوری!ضد تروریسم وزارت اطلاعات!

سلامدوستان یه توضیح کلی درباره ی این رشته میخوام...من کد ضد تروریسمم زدم ولی خوب اسمش یکم ترسناکه میخوام اگه خطری ادمو تو این رشته تهدید میکنه کدو.حذف کنم...!!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اوه اوه داعش !

احتمالا باید مربوط ب اطلاعات و سیاست های مقابله با تروریست ها باش و کمک به حمل پول های نقد به خارج از کشور

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از کارایی که تو وزارت اطلاعات انجام میشه اطلاع چندانی در دست نیست باید یه اطلاعاتی باشی تا واقعا بفهمی چیکار میکنن اگه به وزارت اطلاعات علاقه داری اگه هم نداری نرو
      خیلی از رشته ها هستن اسمای باحالی دارن ولی میبینی آخرش چیزی نیستن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر شما کارمند وزارت اطلاعات بشی حقوقت خوبه اما در اختیار خودت نیستی و کارت تقریبا برنامه مشخصی نداره و به شدت وارد سیاست میشی.درضمن همه جاهم نباید جار بزنی که من فلان جا کار میکنم.تلفنهات کنترل میشه و البته حساب بانکیت و کلا همه زندگیت زیر ذره بین هست .خودت باید همین کارو کنی.همه چیزای دوروبرتو به دقت بررسی کنی و گزارش بدی بهشون.یه جورایی مثل جاسوسی میمونه.خیلی از آدمای دیگه هستن که شغل دیگه دارن اما اطلاعاتی عستن و هیچکس خبر نداره.اگه با این چیزا مشکل نداری برو.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      وای خیلی باحاله باید جلوی حملات انتحاریو بگیری

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خوبه نمایش پست ها
      اگر شما کارمند وزارت اطلاعات بشی حقوقت خوبه اما در اختیار خودت نیستی و کارت تقریبا برنامه مشخصی نداره و به شدت وارد سیاست میشی.درضمن همه جاهم نباید جار بزنی که من فلان جا کار میکنم.تلفنهات کنترل میشه و البته حساب بانکیت و کلا همه زندگیت زیر ذره بین هست .خودت باید همین کارو کنی.همه چیزای دوروبرتو به دقت بررسی کنی و گزارش بدی بهشون.یه جورایی مثل جاسوسی میمونه.خیلی از آدمای دیگه هستن که شغل دیگه دارن اما اطلاعاتی عستن و هیچکس خبر نداره.اگه با این چیزا مشکل نداری برو.
      من خودم وزارت اطلاعاتو خیلی دوس دارم و هیچ مشکلی هم باا این قضایاش ندارم...فقط ضد تروریسم یعنی باید بری بجنگی یا نه...کلا یعنی چی این!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.F نمایش پست ها
      من خودم وزارت اطلاعاتو خیلی دوس دارم و هیچ مشکلی هم باا این قضایاش ندارم...فقط ضد تروریسم یعنی باید بری بجنگی یا نه...کلا یعنی چی این!
      نه بابا جنگ چیه ؟

ضد تروریسم یعنی همینی که دوستمون گفت به عنوان نفوذی زیاد استفاده میشی ولی بازم اطلاعات درستی در کار نیست

بعدشم مصاحبه های سختی رو باید بگذرونی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یعنی مبارزه با تروریست که نیان بمب بگذارن یا کسی رو گروگان بگیرن و اینا.کلا تویه اطلاعات رشته زیاد مهم نیست( اونایی که آزمون حضوریش رو بعد کنکور شرکت کردن میدونن) ، بعد که برید تو اطلاعات خودشون با توجه به توانایی هاتون میگن چیکار کنید.
      کنکور و رتبه اش هم زیاد مهم نیس و مهم آزمون عملی هست که برگزار میکنن که سوالات هوش و شخصیت شناسی و اطلاعات و... داره و سپس مصاحبه های سختشون که هر کسی نمیتونه ازش رد بشه. هر سال 4-5 هزار نفر میرن برای ازمون هاشون که حداکثر هر رشته 50 نفر از 3 گروه آزمایشی دانشجو میگیرن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممکنه اعزام به خارج بشی برای یه سری مقاصدی اما بهت نمیگن بیا برو اسلحه بگیر بجنگ.در کل به نظرم شغل غیر عادی و غیر منتظره ای هست احتمالا.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_farid نمایش پست ها
      یعنی مبارزه با تروریست که نیان بمب بگذارن یا کسی رو گروگان بگیرن و اینا.کلا تویه اطلاعات رشته زیاد مهم نیست( اونایی که آزمون حضوریش رو بعد کنکور شرکت کردن میدونن) ، بعد که برید تو اطلاعات خودشون با توجه به توانایی هاتون میگن چیکار کنید.
      کنکور و رتبه اش هم زیاد مهم نیس و مهم آزمون عملی هست که برگزار میکنن که سوالات هوش و شخصیت شناسی و اطلاعات و... داره و سپس مصاحبه های سختشون که هر کسی نمیتونه ازش رد بشه. هر سال 4-5 هزار نفر میرن برای ازمون هاشون که حداکثر هر رشته 50 نفر از 3 گروه آزمایشی دانشجو میگیرن
      خوب پس این طور که فکر کنم در واقع میشن همون سربازان گمنام امام زمان...خب این مبارزه با تروریست که نیان بمب بزارن و گروگان.گیری و...خطر جانی ادمو تهدید نمیکن؟مصاحبه های سختشون از چه لحاظ سخته مثلا..اطلاعی داری از مصاحبببش؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب پس این طور که فکر کنم در واقع میشن همون سربازان گمنام امام زمان...خب این مبارزه با تروریست که نیان بمب بزارن و گروگان.گیری و...خطر جانی ادمو تهدید نمیکن؟مصاحبه های سختشون از چه لحاظ سخته مثلا..اطلاعی داری از مصاحبببش؟
      داداش سربازان گم نام امام زمان فرق داره!!
      شما اگه انتخاب شدید بهتون یه کار دفتری میدن نه بیشتر جنگ کدومه !!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Diplomat نمایش پست ها
      داداش سربازان گم نام امام زمان فرق داره!!
      شما اگه انتخاب شدید بهتون یه کار دفتری میدن نه بیشتر جنگ کدومه !!
      در اصطلاح رسانه ای به کارکنان وزارت اطلاعات سرباز گمنام امام زمان میگن ولی خب 80% پرسنل اطلاعات کارشون تحقیق و بررسی هست نه جنگ

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مسلما مبارزه با تروریست خطرجانی داره دیگه. خب شما رشته های دیگه بزنید مثل فناوری اطلاعات و ... که خطر جانی نداشته باشه و مثل کارمند طالاعات برید سرکار و بیاید خونه
      مصاحبه استخدامی از این جنبه سخته که حدود به جز امتحان کتبی شما 2-3 بار باید برید مصاحبه های مختلف ، مصاحبه عقیدتی سیاسی ، شناخت شخصیت شما ، سوال در مورد فامیل شما که مشکل امنیتی نداشته باشن و چیکار میکنن و ...
      بعد اینکه روز امتحان برید ببینید 4000 نفر اومدن و فقط 50 نفر در هر رشته قبول میشند ( از هر گروه آزمایشی تقریبا 15 نفر میشه) خیلی خیلی سخت هست.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وزارت اطلاعات هیچ عملیاتی نداره فقط جمع آوری اطلاعات هست حق نداری وارد معرکه بشی فقط جمع آوری اطلاعاته

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_farid نمایش پست ها
      مسلما مبارزه با تروریست خطرجانی داره دیگه. خب شما رشته های دیگه بزنید مثل فناوری اطلاعات و ... که خطر جانی نداشته باشه و مثل کارمند طالاعات برید سرکار و بیاید خونه
      مصاحبه استخدامی از این جنبه سخته که حدود به جز امتحان کتبی شما 2-3 بار باید برید مصاحبه های مختلف ، مصاحبه عقیدتی سیاسی ، شناخت شخصیت شما ، سوال در مورد فامیل شما که مشکل امنیتی نداشته باشن و چیکار میکنن و ...
      بعد اینکه روز امتحان برید ببینید 4000 نفر اومدن و فقط 50 نفر در هر رشته قبول میشند ( از هر گروه آزمایشی تقریبا 15 نفر میشه) خیلی خیلی سخت هست.
      اگه ضد تروریسم کار دفتری به ادم میدن و با تروریست ها نمیخواد دست و پنجه بزنی که بزنمش!بعد امنیت نرم قضیش چیه؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن