خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

دانشجوی انصرافی و کنکور

سلام
      اگر ما امسال به هر دلیلی رشته ی مورد علاقه مون رو قبول نشیم و توی یه دانشگاه دولتی روزانه یه رشته ای که دوست نداریم رو قبول شیم...اگر نریم که 2 سال نمی تونیم کنکور بدیم ولی اگر بریم آیا میتونیم توی کنکور 93 شرکت کنیم؟ و اینکه اگر بله چه موقع باید انصراف بدیم؟ پیش از ثبت نام کنکور؟ یا پیش از کنکور؟
      ممنون از پاسختون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Slow نمایش پست ها
      سلام
      اگر ما امسال به هر دلیلی رشته ی مورد علاقه مون رو قبول نشیم و توی یه دانشگاه دولتی روزانه یه رشته ای که دوست نداریم رو قبول شیم...اگر نریم که 2 سال نمی تونیم کنکور بدیم ولی اگر بریم آیا میتونیم توی کنکور 93 شرکت کنیم؟ و اینکه اگر بله چه موقع باید انصراف بدیم؟ پیش از ثبت نام کنکور؟ یا پیش از کنکور؟
      ممنون از پاسختون
      در صورتی قادر به ثبت نام و شرکت مجدد خواهید بود که دانشجو و پذیرفته شده ی یکی از رشته های پیام نور ، غیر انتفاعی و یا شبانه باشید و در صورتی که پذیرفته شده در دانشگاه دولتی دوره ی روزانه باشید حق ثب نام نخواهید داشت.
      ویرایش توسط Ro.Architect : 28 خرداد 1392 در ساعت 23:48

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Slow نمایش پست ها
      سلام
      ممنون از پاسختون

منم امسال همین کارو کردم ینی پیامنور زدم بعدش دوترم مرخصی گرفتم و چندروز دیگه هم کنکور میدم.....
      راستی بعد مرخصی هیچ فرقی با کنکوری هایی که مدرسه نمیرن نداری..........
      اگه سوال دیگه ای بود درخدمتم.
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :کمدین: نمایش پست ها
      منم امسال همین کارو کردم ینی پیامنور زدم بعدش دوترم مرخصی گرفتم و چندروز دیگه هم کنکور میدم.....
      راستی بعد مرخصی هیچ فرقی با کنکوری هایی که مدرسه نمیرن نداری..........
      اگه سوال دیگه ای بود درخدمتم.
      ممنون
      چون نمیشه دانشگاه روزانه خوند قضیه کاملن منتفی شد واسم...نهایتا انتخاب رشته می کنم و فقط چیزایی که دوست دارم رو انتخاب می کنم یا قبول میشم یا نه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      میخواستم بدونم اگر امسال در دانشگاه ازاد ثبت نام بکنم میتونم تو کنکور سال بعد شرکت کنم؟و ایا لازم هست برای شرکت تو کنکور از تحصیل انصراف بدم یا خیر؟
      خیلی ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن