خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

منبع عربی سطح بالا

دوستان کنکوری خسته نباشید..من عربیم خیلی خوبه و دنبال یه کتابی میگردم که علاوه بر درسنامه خوب تست و پاسخ تشریحی خیییلی خوب داشته باشه(بیشتر دنبال تستم تا درسنامه)...درمورد فوت و فن هم شنیدم که مطلب اضافی و بدردنخور برای عربی عمومی زیاد گفته...الگو جامعه هم میخوندم اونم 10 ساله ویرایش نشده کتابش تمام مطالب کتاب قبلی که حذف شده توش هست...خلاصه چه کتابی معرفی میکنید که تو چارچوب عربی عمومی کنکور باشه و تستای جونداری داشته باشه؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      دوستان کنکوری خسته نباشید..من عربیم خیلی خوبه و دنبال یه کتابی میگردم که علاوه بر درسنامه خوب تست و پاسخ تشریحی خیییلی خوب داشته باشه(بیشتر دنبال تستم تا درسنامه)...درمورد فوت و فن هم شنیدم که مطلب اضافی و بدردنخور برای عربی عمومی زیاد گفته...الگو جامعه هم میخوندم اونم 10 ساله ویرایش نشده کتابش تمام مطالب کتاب قبلی که حذف شده توش هست...خلاصه چه کتابی معرفی میکنید که تو چارچوب عربی عمومی کنکور باشه و تستای جونداری داشته باشه؟
      عربی سیر تا پیاز مهروماه رو بگیر همش تسته!!(بیشترین تست)
      گاج میکرو هم همینطور!

خیلی سبز از همه اینا بهتره هم اموزش داره هم تست!
      غزالشو بگیر!
      خلاف قوانین.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

این کتاب میتونه براتون مفید باشه

مرجع کامل پرسش‌های چهار گزینه‌ای عربی کنکور | فروشگاه آنلاین الگو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز گفتم که الگو داشتم و کتاب خوبی نبود...بعد میگن که عربی غزال موسوی بیشتتر برای یادگیریه تا تست؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      توجه کنید ک خیلی سبز دوتا کتاب داره یکی فوت و فن و یکی عربی جامع غزال موسوی...کتاب خانم موسوی هم از نظر درسنامه و هم از نظر تست فوق العادس...ی سری ب کتابفروشی بزن ی بخشیو از کتاب بررسی کن اگه خوشت اومد تهیش کن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من درمورد ایاد فیلی خیلی تعریف شنیدم ...
      کسی میدونه کتابش چطوریه ؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز گفتم که الگو داشتم و کتاب خوبی نبود...بعد میگن که عربی غزال موسوی بیشتتر برای یادگیریه تا تست؟
      گاج کاملم تستاش بد نیست

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      من درمورد ایاد فیلی خیلی تعریف شنیدم ...
      کسی میدونه کتابش چطوریه ؟

من کتابش رو قبلا گرفته بودم درسنامه هاش خوبه و بیشتر از این خوشم اومد که طبقه بندی شده
      تستاش رو من کار نکردم هنوز
      البته فکر کنم چاپ جدید یه تغییراتی داشته...دیروز توی کتاب فروشی دیدم تغییر کرده بود
      ولی نظر من اینه که جامع خیلی سبز بگیری..خیلی خوبه
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze-kmz نمایش پست ها

من کتابش رو قبلا گرفته بودم درسنامه هاش خوبه و بیشتر از این خوشم اومد که طبقه بندی شده
      تستاش رو من کار نکردم هنوز
      البته فکر کنم چاپ جدید یه تغییراتی داشته...دیروز توی کتاب فروشی دیدم تغییر کرده بود
      ولی نظر من اینه که جامع خیلی سبز بگیری..خیلی خوبه
      من عربیم خوبه ... یعنی طوری که همین الان همه چی تو ذهنمه و درصد پایین 50 نداشتم میخوام یه کتابی بگیرم که تست قوی داشته باشه و بتونم خودمو به 80-90 برسونم
      جامع خیلی سبز چطوریه ؟ همون فوت و فن ؟ خوب نبود داشتمش

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به نظرتون عربی خیلی سبز خیلی زیاده گویی نکرده و حوصله بر نیست؟؟؟
      و یه مشکل دیگه مثلا هنوز مبحث معرب و مبنیو درس نداده ازش استفاده کرده
      نظرتون درباره گاج کامل چیه؟

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برای ترجمه لازمه مثل زبان معنی واژه حفظ کنیم تو عربی یا با ترفندهایی میشه به جواب رسید؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Eng.M نمایش پست ها
      برای ترجمه لازمه مثل زبان معنی واژه حفظ کنیم تو عربی یا با ترفندهایی میشه به جواب رسید؟؟؟
      نه لازم نیست . فقط لغات اخر کتاب درسی کافیه .

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان کسی عربی کامل گاجو داره لطفا از سرفصلاش یه عکس بزاره هیج پیدا نکردم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این سوال منم هست من عربی رو امسال 63 زدم در صورتی که واقعا نمیدونمچرا من اکثر درسا درصدم همون شد ک حساب کرده بودم حتی بعضیا بالاتر اما عربی رو فک میکردم3 72 زده باشم... به هرحال منم میخام حسابی روش سزمایه گذاری کنم چون من اصلا تست زیادی برای عربی نزدم کلا هم حدودا 2 ماه اخر خوندم و از کتاب جمع بندیا هر مبحث تعداد محدودی تست زدم... خودم عربی کامل دارم و تستای اونقد سطح بالایی نداره همش کنکوره! من میخام علاوه بر کنکور تست تالیفی زیاد و خوب داشته باشه...
      فوت فن که میگید خوب نیس...
      الگو هم خودم میدونم خیلیییی دیر ب دیر اپدیت میکنه ادم اعصابش خورد میشه ...
      الان چ کتابی بزنیم اخر؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      این سوال منم هست من عربی رو امسال 63 زدم در صورتی که واقعا نمیدونمچرا من اکثر درسا درصدم همون شد ک حساب کرده بودم حتی بعضیا بالاتر اما عربی رو فک میکردم3 72 زده باشم... به هرحال منم میخام حسابی روش سزمایه گذاری کنم چون من اصلا تست زیادی برای عربی نزدم کلا هم حدودا 2 ماه اخر خوندم و از کتاب جمع بندیا هر مبحث تعداد محدودی تست زدم... خودم عربی کامل دارم و تستای اونقد سطح بالایی نداره همش کنکوره! من میخام علاوه بر کنکور تست تالیفی زیاد و خوب داشته باشه...
      فوت فن که میگید خوب نیس...
      الگو هم خودم میدونم خیلیییی دیر ب دیر اپدیت میکنه ادم اعصابش خورد میشه ...
      الان چ کتابی بزنیم اخر؟
      بهترین کتاب برای پرکاری تستی ، کتاب جامع الگو هست .

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن