خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      این سوال منم هست من عربی رو امسال 63 زدم در صورتی که واقعا نمیدونمچرا من اکثر درسا درصدم همون شد ک حساب کرده بودم حتی بعضیا بالاتر اما عربی رو فک میکردم3 72 زده باشم... به هرحال منم میخام حسابی روش سزمایه گذاری کنم چون من اصلا تست زیادی برای عربی نزدم کلا هم حدودا 2 ماه اخر خوندم و از کتاب جمع بندیا هر مبحث تعداد محدودی تست زدم... خودم عربی کامل دارم و تستای اونقد سطح بالایی نداره همش کنکوره! من میخام علاوه بر کنکور تست تالیفی زیاد و خوب داشته باشه...
      فوت فن که میگید خوب نیس...
      الگو هم خودم میدونم خیلیییی دیر ب دیر اپدیت میکنه ادم اعصابش خورد میشه ...
      الان چ کتابی بزنیم اخر؟
      دوست عزیز از فهرست کتاب گاج.کامل یه عکس میزاری لطفا؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Eng.M نمایش پست ها
      ببخشید امکان و حال عکس ندارم.. بگوچی میخای دقیقققق بهت بگم...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mii Lad نمایش پست ها
      بهترین کتاب برای پرکاری تستی ، کتاب جامع الگو هست .
      خیلی قدیمیه نیس؟؟؟ ولی خب تقریبا همه کسایی ک خوب میزنن عربی ازش تعریف میکنن.. انگار باید اونو گرفت دیگه راهی نیس...

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست من ... من خودم رفتم جامع خیلی سبز گرفتم... خیلی کتاب خوبیه.... ازنظر درسنامه ک خیلی خوب و روونه و تستاشم ک یسری تستای کنکوره ک تو همه کتابا هست و یسری هم تالیفیه.... تالیفیاشم خوبن... میشه راحت باهاش 70 اینا زد ... من خودم جمع بندی مولفشو خوندم و تستاشو زدم ... البته پایم تو ترجمه خیلیییی خوب بود 63 زدم امسال... عربی کامل و خیلی سبز خیلی فرق ندارن تازه ب نظرم خیلی سبز جوون تر و شاداب تره...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی قدیمیه نیس؟؟؟ ولی خب تقریبا همه کسایی ک خوب میزنن عربی ازش تعریف میکنن.. انگار باید اونو گرفت دیگه راهی نیس...

قدیمی؟!!! نه . من منظورم این کتابه :

مرجع کامل پرسش‌های چهار گزینه‌ای عربی کنکور | فروشگاه آنلاین الگو

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فوت و فن خیلی سبز و تست های کنکور های سراسری
      من انقدر سال گذشته تست عربی زدم که تا ده سال دیگه هم میتونیم عربی کنکور رو بالای 80 بزنم.خیلی تست بزنید اول تست های کنکور های سراسری بعدشم اگه رسیدید تست های تالیفی.

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخشید امکان و حال عکس ندارم.. بگوچی میخای دقیقققق بهت بگم...
      سرفصلاشو دوست عزیز بنویسی ممنونت میشم مثلا فصل یک چیه فصل دو چیه ...

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست من ... من خودم رفتم جامع خیلی سبز گرفتم... خیلی کتاب خوبیه.... ازنظر درسنامه ک خیلی خوب و روونه و تستاشم ک یسری تستای کنکوره ک تو همه کتابا هست و یسری هم تالیفیه.... تالیفیاشم خوبن... میشه راحت باهاش 70 اینا زد ... من خودم جمع بندی مولفشو خوندم و تستاشو زدم ... البته پایم تو ترجمه خیلیییی خوب بود 63 زدم امسال... عربی کامل و خیلی سبز خیلی فرق ندارن تازه ب نظرم خیلی سبز جوون تر و شاداب تره...
      نمیدونم چرا من باهاش مشکل دارم مثلا با اسم شروع کرده بعد تو مشتق از ثلاثی مزیدی که هنوز درس نداده استفاده کرده و منی که عربیم صفره نمیفهمم و قاطی میکنم
      یه مشکل دیگه هم داره خیلی حرف زده انگار کتاب داستانه خیلی جمع و جورتر میتونست بگه
      ولی فکر کنم گاج کامل اینطوری نباشه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid94 نمایش پست ها
      فوت و فن خیلی سبز و تست های کنکور های سراسری
      من انقدر سال گذشته تست عربی زدم که تا ده سال دیگه هم میتونیم عربی کنکور رو بالای 80 بزنم.خیلی تست بزنید اول تست های کنکور های سراسری بعدشم اگه رسیدید تست های تالیفی.
      سلام
      فوت و فن رومن خودم ندیدم ولی میگن خیلی فراتر از کنکوره درسته؟؟

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      فوت و فن رومن خودم ندیدم ولی میگن خیلی فراتر از کنکوره درسته؟؟
      سلام

نه اصلا هم فراتر از کنکور نیست مثلا اگه بحث مشتق و جامد واسه عربی یکه ولی توی تحلیل صرفی به کار میاد کاملا منطبق برکنکوره.دی وی دی های عمار تاجبخش هم خیلی خوبه اگه بتونید گیر بیارید.

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا اگه کسی عربی کامل گاجو داره یه عکس از فهرستش بزاره

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سرفصلاشو دوست عزیز بنویسی ممنونت میشم مثلا فصل یک چیه فصل دو چیه ...
      لازم نیس ممنون بشی بفرمایید:
      بخش اول قواعد : مرور عربی 1 که کل مباحث عربی 1 رو مثل ثلاثیا و چ میدونم مشتق و اسم و اینارو به طور خلاصه داره ... بعدشم تست بعدش عربی 2 به ترتیب دروسش و بعد عربی 3 به ترتیسب دروس بعد درسنامه هر درس هم تستای اون مبحثو اورده ... اخرشم یه قسمت پرسش های چهار گزینه ای ترکیبی داره...
      بخش دوم ترجمه و تعریب و مفهوم... 3 تا مهارت ترجمه و بعد تست فراوان بعدش درک مطلب و تستاش به همراه مفهوم....
      کلا سرفصل بندی قواعدش منظم تر از خیلی سبزه بیانش به اندازه خیلی سبز عامیانه نیست ولی بازم روون و خوبه... کلا کتاب خیلی خوبیه اگه با سبز کنار نمیای خب همینو بگیر...

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      لازم نیس ممنون بشی بفرمایید:
      بخش اول قواعد : مرور عربی 1 که کل مباحث عربی 1 رو مثل ثلاثیا و چ میدونم مشتق و اسم و اینارو به طور خلاصه داره ... بعدشم تست بعدش عربی 2 به ترتیب دروسش و بعد عربی 3 به ترتیسب دروس بعد درسنامه هر درس هم تستای اون مبحثو اورده ... اخرشم یه قسمت پرسش های چهار گزینه ای ترکیبی داره...
      بخش دوم ترجمه و تعریب و مفهوم... 3 تا مهارت ترجمه و بعد تست فراوان بعدش درک مطلب و تستاش به همراه مفهوم....
      کلا سرفصل بندی قواعدش منظم تر از خیلی سبزه بیانش به اندازه خیلی سبز عامیانه نیست ولی بازم روون و خوبه... کلا کتاب خیلی خوبیه اگه با سبز کنار نمیای خب همینو بگیر...
      ممنون دوست عزیز
      پس اینطوری که متوجه شدم مثلا خیلی سبز جامد و مشتق کل عربیو یک جا جمع کرده ولی عربی کامل ممکنه تو فصول مختلف بیان شده باشه درسته؟
      نمیدونم چرا با این عربی مشکل دارم آفبا ایادفیلی هم میبینم ولی بازم نمیشه شاید چون خیلی وقته از درس دور بودم
      اصلا نمیدونم باید معنی لغات مثل انگلیسی بشینم حفظ کنم یا نه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرتون عربی خیلی سبز خیلی زیاده گویی نکرده و حوصله بر نیست؟؟؟
      و یه مشکل دیگه مثلا هنوز مبحث معرب و مبنیو درس نداده ازش استفاده کرده
      نظرتون درباره گاج کامل چیه؟
      گاج کامل داشتم راضی نبودم

میخوام خیلی سبز بگیرم

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Milad98 نمایش پست ها
      گاج کامل داشتم راضی نبودم

میخوام خیلی سبز بگیرم
      چرا راضی نیستید؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن