خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61516
    نمایش نتایج: از 226 به 239 از 239
    1. Top | #226
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TheChernobyl نمایش پست ها
      سلام وقته همگی بخیر باشه
      دوستان غرض از مزاحمت نصف شبی ی سوالی برام پیش اومده ک محتاج کمک شما هستم
      با توجه به جو افتضاح کنکور و اینکه اصلا مشخص نیست قراره چ اتفاقی بیفته تصمیم گرفتم اگه راهی باشه بدون کنکور دانشگاه برم
      خواهش میکنم نریزید سره منه بدبختی ک ن سهمیه خاصی دارم ن پولدارم ن زندگی مرفه دارم
      من از همتون بدبخت ترم ولی حوصله کنکورو ندارم با این جو پیش اومده
      خب سوالم اینه کدوم دانشگاه پزشکی ثبت نام می‌کنه بدون کنکور؟
      شنیدم دانشگاه بین الملل سخت نمیگیره خودمونی بگم شل و وله
      امیدی هست برم در دانشگاه باهاشون صحبت کنم؟
      اگه شماره ای آدرسی آشنایی کسیو سراغ دارین خبرم کنین
      سلام. برای پزشکی خوندن بدون کنکور پول نیازه چون باید بری روسیه و ترکیه. تو ایران همچین چیزی نیست.بحث سخت گرفتن دانشگاه نیست چون بعضی ازمونا برای پاس کردن سراسری هستن و حجم کتابای پزشکی خیلی زیاده. اگه حوصله کنکور رو نداشته باشی متاسفانه حوصله درساشو نداری. دوسته من با چهار هزار تونست بره بین الملل قشم.

2. Top | #227
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      شما حوصله کنکور دادن نداری بعد چجوری میخوای بیای پزشکی ؟
      مثه این میمونه من حال ندارم کار بکنم دنبال n میلیارد تومنم
      معلومه از پزشکی فقط عشقشو داری
      داداش خودت جوابتو بهتر میدونی
      کنکور ملاک درستی برای سنجش توانایی و حوصله ی منه؟
      با این وضع درهم برهم ک معلوم نیست تکلیف کنکورشون چیه یکسالم بشینم پشت باز تضمینی نیست قبول شم
      بچه خنگو تنبلی نیستم اونقدری ثابت شدم ک خونوادم حاضر شدن همچین هزینه ای متقبل شن ک بعدش گند نزنم تو درسا و جون ملت
      آره عشقشو دارم دنبال پولو پرستیژش نیستم

3. Top | #228
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezzanr نمایش پست ها
      سلام. برای پزشکی خوندن بدون کنکور پول نیازه چون باید بری روسیه و ترکیه. تو ایران همچین چیزی نیست.بحث سخت گرفتن دانشگاه نیست چون بعضی ازمونا برای پاس کردن سراسری هستن و حجم کتابای پزشکی خیلی زیاده. اگه حوصله کنکور رو نداشته باشی متاسفانه حوصله درساشو نداری. دوسته من با چهار هزار تونست بره بین الملل قشم.
      دمت گرم داداش این وسط فقط شما بودی ب ما نپریدی
      پولش مهم نیست هر چند پولدارم نیستم ولی جور میکنم
      اینو میدونم ک بری اونور میتونی بعد دوسال از بین الملل قشم پذیرش بگیری بدون کنکور ولی دنبال ی راهیم ک این همه راهو نرم از همینجا قبول شم
      آشنا و پارتیم ندارم نمیدونم راهی هست یا ن
      حوصله درس دانشگاهو دارم حوصله ناامیدی و ترمیمو دیپلم جدیدو کنکور جدیدو بلاتکلیفی ندارم

4. Top | #229
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aliva00 نمایش پست ها
      رشته های با سوابق تحصیلی میتونی بری خیلی هم عالی هست
      پزشکی بدون کنکور نداریم حتی پرستاری هم نداریم لطفاً این رشته هارو اینجوری نگاه نکنید طرف سر همون پرستاری و پزشکی کلی تلاش کرده اگرم صندلی میفروشن مال آقازاده هاست که اونا هم تحمل سختی ایران ندارن سریع میرن خارج
      به رادیولوژیم راضیم ولی نیست تو سوابق
      حتی پرستاری نداریم بقول خودت
      منم علوم پزشکی و میخوام

5. Top | #230
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      چه جالب. پول نداره و بدبخته ولی میخواد بدون کنکور وارد پزشکی بشه. کاش همه بدبختا بدیختیشون از جنس تو بود
      باشه داداش شما فک کن منم آقازادم لم دادم خدمتکارام آبمیوه روزانمو الان میارن اون وقت اومدم با تو بحث کنم اوقات فراغتم پر شده و گدایی دانشجو شدن کنم

6. Top | #231
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      شما فقط لحن طلبکارانه امثال این آشغال که فکر میکنه همه تو این مملکت برده ش هستن چون پولداره رو ببینید تا بفهمید چه خبره؟ پول داری پس میتونی با جون مردم بازی کنی
      شما انگار ی چیزیت هست اخوی
      کجای دنیا گفته تو بدونی این جمله اسمیه است یا فعلیه پزشک خوبی هستی؟
      خدارو شکر دو تا چشم دارم دو تام دست عقلو پاهای سالمیم دارم اگه چشمم نزنیبا همینا میتونم درسارو پاس کنمو کار مریضو راه بندازم
      انقدرم تند نرو شاید رادیولوژی خوندم کی گفته با جون ملت بازی میکنم

7. Top | #232
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sunLIGHT نمایش پست ها
      اینا که میخوان فقط برن پزشکی و هیچ تلاشی نمیکنن براش فقط بوی پولش به بینیشون خورده
      به این فک نمیکنن که این پول بعده پانزده شونزده سال درس خوندن تازه وجودش جوونه میزنن
      به این فک نمیکنن ک علاوه بر عاشق سینه چاک پزشکی بودن استعدادشو دارن یا ن
      بعضی ها که با تلاش رفتن پزشکی وسطش به خاطر سختی جا میزنن دیگه ادامه نمیدن چه برسه به کسی که میخواد اینجوری بدون تلاش وارد شه
      نکنه فک کردین تا وارد این رشته بشین پوله و احترامه که روسرتون آوار میشه
      بعد هم طرف میگه اره دوست دارم به شما چه

خیلی هم ربط داره چیزی که به مردم مربوط بشه علل خصوص جونشون به هممون ربط داره
      بله
      منی که حاضرم دارو ندار خانوادمو بدم که فقط دولت ایران اجازه بده دانشجو شم و خودم زحمت بکشمو درسای سنگینو پاس کنم
      دنبال پولم دنبال گند کاریم با جون مردم میخوام بازی کنم
      کل سهمیه ای ها هیئت علمیا پارتی دارارو ول کردین اومدین پاچیدین رو یکی مث خودتون که اهل تلاشو علمه فقط شانس ندارم
      بله

8. Top | #233
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش خودت جوابتو بهتر میدونی
      کنکور ملاک درستی برای سنجش توانایی و حوصله ی منه؟
      با این وضع درهم برهم ک معلوم نیست تکلیف کنکورشون چیه یکسالم بشینم پشت باز تضمینی نیست قبول شم
      بچه خنگو تنبلی نیستم اونقدری ثابت شدم ک خونوادم حاضر شدن همچین هزینه ای متقبل شن ک بعدش گند نزنم تو درسا و جون ملت
      آره عشقشو دارم دنبال پولو پرستیژش نیستم
      اتفاقا بهترین ملاک سنجش توانایی و حوصله کنکوره
      اون داوطلبی که حوصله میکنه یک سال نان استاپ درس میخونه سر درسایی که ضعف داره تلاش میکنه تبدیلشون بکنه به نقطه قوتش حقش یه رشته خوبه
      کار سازمان سنجش هم همینه میگه این داوطلب دوست داره در آینده جراح بشه خب یه عمل جراحی ممکنه بالفرض 5 ساعت طول میکشه و در طول این 5 ساعت حق اینو نداره بگه خب من اندازه 3 ساعت رو پا وایسیدم دیگه خسته شدم بقیش باشه برا فردا
      اونی که میخواد جراح بشه جراح شدنش از سال کنکور شروع میشه
      چقد میتونه در روز درس بخونه ؟ چقد مغزش فعاله که بتونه 8+1 درس رو هندل کنه تو 4 ساعت و یه ربع ؟
      پزشکی فقط به وارد شدنش نیست
      مهم تر از ورود به این رشته ، موندن تو این رشتس
      شما که عشق پزشکی رو داری یه شب برو بیمارستان دولتی شهرتون کشیک یه دانشجو پزشکی رو ببین
      ببین تحمل سختی هاشو داری ؟
      حالا که سختی هاشو دیدی ببین هنوزم حاضری وارد این رشته بشی

و مورد آخر : اون پول هنگفتی که فک میکنه قراره بعد 7+2 سال بت برسه ماله نسل قدیمه !

(من خودم نه پزشکم نه پزشکی میخونم نه رتبه امسالم به پزشکی میخوره اینا تجربه اطرافیانم بودن که تو این حوزه فعالیت دارن اگه حرفای منو قبول ندارید تو انجمن دانشجوهای پزشکی هستن میتونید باهاشون صحبت کنید)

با تمام این صحبتایی که کردم اگر هنوز رو اتخابتون پافشار هستید و قصد کنکور ندارید بهترین راه اینه که با یه وکیل مشورت کنید برای اون ور آب

موفق باشید !

9. Top | #234
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما انگار ی چیزیت هست اخوی
      کجای دنیا گفته تو بدونی این جمله اسمیه است یا فعلیه پزشک خوبی هستی؟
      خدارو شکر دو تا چشم دارم دو تام دست عقلو پاهای سالمیم دارم اگه چشمم نزنیبا همینا میتونم درسارو پاس کنمو کار مریضو راه بندازم
      انقدرم تند نرو شاید رادیولوژی خوندم کی گفته با جون ملت بازی میکنم
      اینو با تو نبودم. با اونی بودم که گفته پول دارم هر کاری بخوام میکنم

10. Top | #235
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Meti81 نمایش پست ها
      اتفاقا بهترین ملاک سنجش توانایی و حوصله کنکوره
      اون داوطلبی که حوصله میکنه یک سال نان استاپ درس میخونه سر درسایی که ضعف داره تلاش میکنه تبدیلشون بکنه به نقطه قوتش حقش یه رشته خوبه
      کار سازمان سنجش هم همینه میگه این داوطلب دوست داره در آینده جراح بشه خب یه عمل جراحی ممکنه بالفرض 5 ساعت طول میکشه و در طول این 5 ساعت حق اینو نداره بگه خب من اندازه 3 ساعت رو پا وایسیدم دیگه خسته شدم بقیش باشه برا فردا
      اونی که میخواد جراح بشه جراح شدنش از سال کنکور شروع میشه
      چقد میتونه در روز درس بخونه ؟ چقد مغزش فعاله که بتونه 8+1 درس رو هندل کنه تو 4 ساعت و یه ربع ؟
      پزشکی فقط به وارد شدنش نیست
      مهم تر از ورود به این رشته ، موندن تو این رشتس
      شما که عشق پزشکی رو داری یه شب برو بیمارستان دولتی شهرتون کشیک یه دانشجو پزشکی رو ببین
      ببین تحمل سختی هاشو داری ؟
      حالا که سختی هاشو دیدی ببین هنوزم حاضری وارد این رشته بشی

و مورد آخر : اون پول هنگفتی که فک میکنه قراره بعد 7+2 سال بت برسه ماله نسل قدیمه !

(من خودم نه پزشکم نه پزشکی میخونم نه رتبه امسالم به پزشکی میخوره اینا تجربه اطرافیانم بودن که تو این حوزه فعالیت دارن اگه حرفای منو قبول ندارید تو انجمن دانشجوهای پزشکی هستن میتونید باهاشون صحبت کنید)

با تمام این صحبتایی که کردم اگر هنوز رو اتخابتون پافشار هستید و قصد کنکور ندارید بهترین راه اینه که با یه وکیل مشورت کنید برای اون ور آب

موفق باشید !
      دم شمام گرم داداش خیلی مردی
      حرفاتو قبول دارم دعوا ک نداریم داری درست میگی
      ولی ی جارو اشتباه میکنی البته درمورد من وگرنه حرفت درسته
      حوصله درسو دارم بازم کنکوری بودمو درس خوندم
      با تغییرات امسال نظرم رفت سمت بدون کنکور قبول شدن
      حوصله و سختی درسا و شیفت مشکل من نیست هر چند سنگینن قطعا و باید از خیلی چیزا بزنی تا دوام بیاری
      هستن از رفیقام که به خاطر کندن اتیکت نزدیک بوده اخراج شن دشواریای دیگش ب کنار
      دردسراشو میدونم سختیاشم میدونم
      ولی حقیقتا رشته های دیگه ب درد من نمیخورن
      ممنون

11. Top | #236
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دم شمام گرم داداش خیلی مردی
      حرفاتو قبول دارم دعوا ک نداریم داری درست میگی
      ولی ی جارو اشتباه میکنی البته درمورد من وگرنه حرفت درسته
      حوصله درسو دارم بازم کنکوری بودمو درس خوندم
      با تغییرات امسال نظرم رفت سمت بدون کنکور قبول شدن
      حوصله و سختی درسا و شیفت مشکل من نیست هر چند سنگینن قطعا و باید از خیلی چیزا بزنی تا دوام بیاری
      هستن از رفیقام که به خاطر کندن اتیکت نزدیک بوده اخراج شن دشواریای دیگش ب کنار
      دردسراشو میدونم سختیاشم میدونم
      ولی حقیقتا رشته های دیگه ب درد من نمیخورن
      ممنون
      سلام
      من هم امسال پشت کنکوری هستم
      اگر تغییراتی هست برای همه هست . اگر شما به خودتون اعتماد داشته باشین این جماعت هر بامبولی در بیارن شما جا نمیزنین. میخوان تاثیر معدل رو قطعی کنن؟ خب برای نهایی ها بخون .20 شدن سخته ولی شدنیه
      شاید لازم باشه تلاشتو بیشتر از قبل بکنی...

12. Top | #237
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SauronAmir نمایش پست ها
      سلام
      من هم امسال پشت کنکوری هستم
      اگر تغییراتی هست برای همه هست . اگر شما به خودتون اعتماد داشته باشین این جماعت هر بامبولی در بیارن شما جا نمیزنین. میخوان تاثیر معدل رو قطعی کنن؟ خب برای نهایی ها بخون .20 شدن سخته ولی شدنیه
      شاید لازم باشه تلاشتو بیشتر از قبل بکنی...
      20 گرفتن توی ده تا امتحان نهایی بسیار بسیار بسیار کار دشواریه . یه چیزی تو مایه های اینه که بگی تلاش کن ریاضی یا زیست کنکور رو 90 بزن. بله شدنیه ولی وحشتناک سخته و هزاران بچه درسخون از پسش برنمیان . بزرگترین مشکل نهایی کجاست ؟ اونجایی که تصحیح برگه ی شما توسط دو تا انسان صورت میگیره نه دو تا ماشین . این دو تا انسان برداشت های خودشون رو از پاسخ های شما دارن و اونجاست که یکی بهت 0.25 بیشتر میده یا کمتر چون با منطق و نگاه شخصیه خودش داره برگه تصحیح میکنه . اوج این فضاحت رو توی درسای عمومی خواهید دید که بیشتر از درسای تخصصی به نظر مصحح وابسته هستن . یه معنی بیت توی فارسی ، ترجمه ها توی عربی ، پاسخ تشریحی بعضی سوالات دینی ، ایجاها جاهاییه که به ناحق ممکنه ازت نمره کم بشه چون به شدت به سلیقه ی مصحح بستگی داره . به همین خاطر میگم اینکه ادبیات نهایی رو 20 بگیری اگر چه شدنیه ولی نشدنیه . بخشی از سرنوشت شما دیگه دست شما نیست ، دست اون مصحح برگه امتحانیته .
      ویرایش توسط reza333 : 25 مرداد 1401 در ساعت 23:11

13. Top | #238
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقته همگی بخیر باشه
      دوستان غرض از مزاحمت نصف شبی ی سوالی برام پیش اومده ک محتاج کمک شما هستم
      با توجه به جو افتضاح کنکور و اینکه اصلا مشخص نیست قراره چ اتفاقی بیفته تصمیم گرفتم اگه راهی باشه بدون کنکور دانشگاه برم
      خواهش میکنم نریزید سره منه بدبختی ک ن سهمیه خاصی دارم ن پولدارم ن زندگی مرفه دارم
      من از همتون بدبخت ترم ولی حوصله کنکورو ندارم با این جو پیش اومده
      خب سوالم اینه کدوم دانشگاه پزشکی ثبت نام می‌کنه بدون کنکور؟
      شنیدم دانشگاه بین الملل سخت نمیگیره خودمونی بگم شل و وله
      امیدی هست برم در دانشگاه باهاشون صحبت کنم؟
      اگه شماره ای آدرسی آشنایی کسیو سراغ دارین خبرم کنین

سلام . اره امیدی هست که بتونید قبول بشید ولی قبلش باید دور وجدانتون خط بکشید و بزاریدش کنار

شما امثال اون ادمایی هستید که همه چیزا با پول میخرید حتی جون انسان ها رو . و باعث میشید امثال من چندین سال بکوب درس بخونن و الان هم نگران باشن که آیا قبول میشن یا نه ...
      اره شما حال کنکور دادن ندارید ما هم نداریم فقط شما جنس بدبختی تون با ما فرق داره ...

چه کار ها که نکردین توی این مملکت

فکر کردین چون پولدارید باید سلطنت کنید و بهتر از همه باشید ؟

امثال شمر و خولی بدتر از شما نبودند ، اونها خون می ریختند شما خون میخورید .

14. Top | #239
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab-- نمایش پست ها
      سلام . اره امیدی هست که بتونید قبول بشید ولی قبلش باید دور وجدانتون خط بکشید و بزاریدش کنار

شما امثال اون ادمایی هستید که همه چیزا با پول میخرید حتی جون انسان ها رو . و باعث میشید امثال من چندین سال بکوب درس بخونن و الان هم نگران باشن که آیا قبول میشن یا نه ...
      اره شما حال کنکور دادن ندارید ما هم نداریم فقط شما جنس بدبختی تون با ما فرق داره ...

چه کار ها که نکردین توی این مملکت

فکر کردین چون پولدارید باید سلطنت کنید و بهتر از همه باشید ؟

امثال شمر و خولی بدتر از شما نبودند ، اونها خون می ریختند شما خون میخورید .
      سلام خانم محترم ممنونم بابت صحبتهای تاثیر گذارت
      شما ک چندین ساله بکوب در حال خوندنی بهتر نیست الانم ب راحت ادامه بدی؟ بجای اینکه اول صبحی بیای ب خاطره حوصله درسو نداشتن ب من بپری؟
      باشه من آقازادمو پولدار ولی با نفرینو ب من پریدن شما قبول نمیشی
      گرچه منم درس خوندمو تلاش کردم ولی قبول نشدم
      اصلا ی آقازاده چ دلیلی داره بیاد ب شما توضیحی بده و گدایی دانشجوییو کنه
      فقط خواستم بجای خوندنو نتیجه نگرفتن کار کنم پولشو جور کنم
      همه عدالتو از من یکی میخوان انگار ن انگار منم یکیم ک در حقم ظلم شده
      بگذریم بابا بگذریم یکی جم کنه تاپیکو کم بدبختی داریم باید نظرات گهربار شمارم بخونیم هر روز
      موفق باشید همگی

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61516

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن