خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

کیفیت پایین مرسولات پستی انتشارات

بچه ها من چند روز پیش یه کتاب از خیلی سبز گرفتم دستم که رسید اصلا نافرم داغون بودا.....انگار خیس شده بود بعد گذاشته بودن خشک بشه.....تا شده بود

میگم برا شما هم اینجوری شده؟

حالا منو ترس گرفته دیگه آنلاین بخرم یا نه.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما آنلاین میگیرین یا حضوری؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad sh نمایش پست ها
      بچه ها من چند روز پیش یه کتاب از خیلی سبز گرفتم دستم که رسید اصلا نافرم داغون بودا.....انگار خیس شده بود بعد گذاشته بودن خشک بشه.....تا شده بود
      شاید تو حمل و نقل آسیب دیده؟!
      زنگ بزنید انتشارات بگید شاید عوضش کنن...

من خودم میرم جمعه بازار کتاب مشهد با بیست درصد تخفیف نو و تمیز میگیرم
      بر و بچ مشهدی آدرس هم خواستین : یه خیابون بالاتر از خیابون سعدی (نزدیک سعدی رسیدین از هرکی بپرسین نشونتون میده)

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

خیلی کم این جور اتفاقا میوفته...بسته شما حین حمل نقل آسیب دیده! اگه خیلی داغون با انتشارات تماس بگیر اگر نه هم که هیچی دیگه بیخیالش شو

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

سلام

زنگ بزن واحد فروش انتشارات موضوع رو اطلاع بده بهشون احتمالا یه کتاب دیگه واست ارسال کنند

تا حالا واسه من که همچنین موردی پیش نیامده خوشبختانه

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ONLY-ELECTRONIC نمایش پست ها

بر و بچ مشهدی آدرس هم خواستین : یه خیابون بالاتر از خیابون سعدی (نزدیک سعدی رسیدین از هرکی بپرسین نشونتون میده)
      هر کتابیو 20 درصد تخفیف میده؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ONLY-ELECTRONIC نمایش پست ها

من یه بار رفتم ولی خبری از تخفیف نبود! اونی که میری جاش مشخصاتش چیه؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

به نظرم تو فرستادن کتاب بهترین عملکرد رو مهروماه داره البته برخلاف کتاباش من چندبار خرید کردم تمیز و به موقع بعد 4 یا 5 روز رسیده دستم
      ولی یک بار از گاج خرید کردم کتاب iq چاپ قدیم فرستاده بودن بعد چند روز سروکله زدن گفتن کتابو پس بفرست تا کتاب جدید برات بفرستیم از اخر یه پول پست از جیبم رفتم
      البته اینم بگم واحد پشتیبانیش خیلی پیگیر بود چندبار بهم زنگ زدن پرسیدن چرا به واحد فروش زنگ زدم نتیجه چی بوده کتاب به دستم رسیده یا نه و....

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

سلام نه پیش نیومده!
      ولی فکر کنم اگه پست پیشتاز بوده مرسوله بیمه بوده!
      بعدشم شاید انتشارات یکی نو برات بفرسته!
      خلاف قوانین.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من 15 -16 تا کتاب انترنتی گرفتم همشون عالی و به موقع رسیدن دستم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من هم سال سوم هم سال چهارم از خیلی سبز خریدم..اینترنتی
      واسه خواهرمم کتاب سفارش دادم.
      بسته ای دستم رسید خیلی خوب وبد کتاب ها هم سالم بود
      از دریافت و الگو هم خریدم عالی بودن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قبلا تایپیکی داشتیم راجع به تجربیات خرید خب دوباره مگم البته به روز شده اش رو
      مهر وماه بیسسسسسسسسسسسسست عالی رایگان و گاهی تخفیف دار جوری که گاهی میمونم اصلا سودی براشون میمونه.بسته ها درست 5 روز بعد به دستم میرسه.بسته مخصوص داره در روزهای بارونی هم همون بسته رو داخل یک کاور پلاستیکی مهر و موم کرده خیلی شیک و مرتب.
      خیلی سبز بسته ی جیغی داره مامور پست یکجوری نگاش میکنه خانوادم هم با تعجب(الان عادت کردند)
      گاج واقعا شانسیه واقعامن یکبار دو جلدی فیزیک پایه رو خرید کردم جلد پاسخ چند صفحه اش کاملا سفید بود زنگ زدم منو به مسئول انبار وصل کردند یک آقای بی اعصاب میگه با پست عادی بفرست(10 ساله پست عادی نداریم حداقل هزینه پستی مربوط به سفارشی هست)خلاصه کتاب به اون سنگینی 6 تمون هزینه کردم فرستادم اونها هم برام ارسال کردند اما هزینه اشتباهشون رو من پرداخت کردم(میگن الگو در این جور مواقع هزینه پستی رو هم کارت به کارت میکنه چه باحالند)اما دو بار دیگه خریدام عالی بود خرید پستی از گاج برای خرید های گرون انجام بدید چون تخفیف خوبی میخوره از وقتی سایت جدید شده دیگه هزینه پستی ثابت نیست و خریدهای قبلیتون هم باعث تخفیف بیشتر نمیشه که این بده پس سعی کنید در تخفیف های ویژه ی گاج خرید کنید..بسته گاج هم که مشهوره به
      ضد تانک قشنگ یک کارتون رو میپیچند دور کتابها مامور پستمون خیلی باحاله وقتی نیستیم باهامون هماهنگ کرده بسته ها رو خودش امضا کنه بعد از زیر درب بفرسته داخل.یکی دوبار هم از بالای درب پارکینگ انداخت رو سقف ماشین که دیگه به خاطر بسته گاج گفتم از اون درب این کار رو نکنه ترسیدم سقف ماشین رو داغون کنه)
      الگو 90 درصد مسئولایی که باهاشون صحبت میکنید مودب و مهربون هستند البته یکبار به پستم خانم بی حوصله بدبرخورد خورد اما رفتم با رییسش مشکلم رو درمیون گذاشتم سریع باهام تماس گرفت و مشکل حل شد (20 بار به گوشیم زنگ زدند در کل خوبند)بسته هم بدون مشکل رسید.
      یکی دوتا انتشارات دیگه هم هست اما به خاطر برخورداشون دیگه دوستشون ندارم حتی دلم نمیخواد اینجا اسمی ازشون ببرم.

انجمن به واژه فنا حساسیت داره همش به جاش ستاره گذاشته بود جملمو تغییر دادم تا درست بخونیدش.
      ویرایش توسط last shot : 31 مرداد 1395 در ساعت 13:39

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من طی یک ماه گذشته 8تا کتاب از خیلی سبز خریدم بسته بندیشون خوبه وپست داغونشون میکنه
      وجدیدا هم کیفیت کاغذ کتاب های خیلی سبز پایین امده که وقتی ورق میزنی یک هس بدی بهت دست میده
      خیلی خیلی نازک شدن کاغذهای کتاباش

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دقیقا حال منم مثل شماس...از خیلی سبز 23 روز پیش سفارش دادم الان تو شش استان رفته اما هنوز به دستم نرسیده...انگار موش و گربه بازی...برا اولین و آخرین بارمه که اینترنتی سفارش بدم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali1234 نمایش پست ها
      دقیقا حال منم مثل شماس...از خیلی سبز 23 روز پیش سفارش دادم الان تو شش استان رفته اما هنوز به دستم نرسیده...انگار موش و گربه بازی...برا اولین و آخرین بارمه که اینترنتی سفارش بدم
      عجیبه خوب از روی کد رهگیری ببینید کجاست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)