خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تجربیات من از قلمچی

من در مدت یکسال قلمچی رو اینجوری ارزیابی میکنم
      نقاط قوت:سوالاش عالیه...از کنکور هم سختتره و اگه یکی وسط راه ناامید نشه پیشرفت میکنه
      نقاط ضعف:بیشتر پشتیبانااصلا نه مشاوره میدن نه راهنمایی میکنن و نه درست حسابی از ازمون مراقبت میکنن...فقط شب قبل ازمون(بابا ساعت 11:30 شب وقت زنگ زدنه آخه)زنگ میزنن و میگن فردا بیا ازمون...علاوه بر زنگ زدن مردم رو رنگ هم میزنن(هی میخوان بعضی کتابا رو بکنن تو پاچه مردم)...تو بیشتر حوزه ها هم بساط تقلب برپاست.
      تو یکی از تاپیکا دیدم نوشته بودین سنجش خوبه...چون سنجش سوالایی که تو ازمونای ازمایشی داره رو تو کنکور کپی میکنه
      درسته...شاید یکی دو تا سوال رو عینا برا بازارگرمی بذاره ولی دلیل نمیشه سوالاش خوب باشه...شباهت سوالاش به کنکور کمه
      دوستانی که ازمون ازمایشی میرن لطفا شما هم در موردشون نظر بدین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      من فقط و فقط یک آزمون توی (تابستون) قلمچی رفتم (بعدا وقتی رتبه برتر شدم نگه کانونی بوده و از این حرفا )

انصراف دادم

مهر میرم گزینه 2

Mehdi Is Back

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سنجش سوالاشو هیچوقت تو کنکور نمیاره
      اون آزمایشی سنجش کلا مال تعاونی سنجش هست که هیچ ربطی به طرح سوالای کنکور نداره(یه شباهت کلی هست)
      به نظرم وقت تلف کردنه اینهمه تاپیک میزن که کدون ازمون بهتره
      بابا برین یکیشو دیگه(یکی از مشاواری معروف مشهد گفت که فقط زود یکی شو برین و وقت تلف نکنید و فرق انچنانی ندارن)
      در کل هم با اینکه به مادر اقای قلمچی خیلی سلام میرسونم ولی بازم میگم برین قلمچی(اگه جای دیگه هم رفتین خوبه ولی اگه میخوای یه تصمیم سریع بگیری همینو برو)
      انسان ها هرگز شکست نمیخورند بلکه تلاششان را متوقف میکنند
      (هرگونه سوالی از شیمی با هر سطحی! داشتین در خدمتم)
      رتبم شده 2970 در سهمیه(اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر پایین شم
      )

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من تیپ سوالات زیست قلمچی اصلا در حد کنکورهای 94.95نیست و خیلی ضعیف تره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      به نظر من تیپ سوالات زیست قلمچی اصلا در حد کنکورهای 94.95نیست و خیلی ضعیف تره
      ولی باز در مقایسه با سوالات گزینه دو بهتره

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctor Mahdiyeh نمایش پست ها
      ولی باز در مقایسه با سوالات گزینه دو بهتره
      در مقایسه با گاج بهتر نیس !
      گزینه دو سوالاش در حد سوالای آموزشیه ... استاندارد ولی اسون!

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      « خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت باش ... »

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-jh نمایش پست ها
      « خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت باش ... »
      66248707_2189.jpg

Mehdi Is Back

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببین وقتی جامعه اماریه کانون 500 هزار نفر هم باشه ولی تقلب بشه هیچ ارزشی نداره اون ازمون
      چون دلیل مهمی که میری ازمون میدی اینه که خودتو با بقیه مقایسه کنی ببینی چطور بودی و این واست ایجاد نشاط کنه درسته باید با خودت رقابت کنی ولی خیلی ها نیاز به اینجور چیزا دارن واسه انگیزه ! بعد فکر کن وقتی تقلب میشه چطوری میخوای خودتو با بقیه مقایسه کنی ؟

حفاظت ازمون کانون اصلا خوب نیست ...

پشتیبان هم که هیچی ... پشتیبان نگو بگو بازایاب ! البته پشتیبان خوب هم دارنا ولی خیلی کم هستن

در مورد سوالاشم یه چیزی بگم
      اینکه سوال سخت باشه دلیل بر خوب بودن نیست بخدا

سوال باید منطقی و استاندارد باشه ... نزدیک به کنکور

اخه سوال سخت رو منم بلدم طرح کنم ... یه چیزه چرت طرح میکنم میشه سخت !
      وقتی سوال اینطوری بشه خیلی ها زده میشن از درس

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط majidsa520 نمایش پست ها
      من در مدت یکسال قلمچی رو اینجوری ارزیابی میکنم
      نقاط قوت:سوالاش عالیه...از کنکور هم سختتره و اگه یکی وسط راه ناامید نشه پیشرفت میکنه
      نقاط ضعف:بیشتر پشتیبانااصلا نه مشاوره میدن نه راهنمایی میکنن و نه درست حسابی از ازمون مراقبت میکنن...فقط شب قبل ازمون(بابا ساعت 11:30 شب وقت زنگ زدنه آخه)زنگ میزنن و میگن فردا بیا ازمون...علاوه بر زنگ زدن مردم رو رنگ هم میزنن(هی میخوان بعضی کتابا رو بکنن تو پاچه مردم)...تو بیشتر حوزه ها هم بساط تقلب برپاست.
      تو یکی از تاپیکا دیدم نوشته بودین سنجش خوبه...چون سنجش سوالایی که تو ازمونای ازمایشی داره رو تو کنکور کپی میکنه
      درسته...شاید یکی دو تا سوال رو عینا برا بازارگرمی بذاره ولی دلیل نمیشه سوالاش خوب باشه...شباهت سوالاش به کنکور کمه
      دوستانی که ازمون ازمایشی میرن لطفا شما هم در موردشون نظر بدین
      سلام من زیاد تو بحثا شرکت نمی کردم ، ولی کلا تو زندگی منتظر نباش برای تو کاری بکنند، من خودم هرروز 4بار تو تلگرام پیام میدم مشاور و ازش خواستیم برامون شبا سوالای پرتکرار آزمونهار بفرسته . شما میخوای لقمه آماده رو بزارن دهنت ولی هان! که بدون رنج گنج میسر نمی شود

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      ببین وقتی جامعه اماریه کانون 500 هزار نفر هم باشه ولی تقلب بشه هیچ ارزشی نداره اون ازمون
      چون دلیل مهمی که میری ازمون میدی اینه که خودتو با بقیه مقایسه کنی ببینی چطور بودی و این واست ایجاد نشاط کنه درسته باید با خودت رقابت کنی ولی خیلی ها نیاز به اینجور چیزا دارن واسه انگیزه ! بعد فکر کن وقتی تقلب میشه چطوری میخوای خودتو با بقیه مقایسه کنی ؟

حفاظت ازمون کانون اصلا خوب نیست ...

پشتیبان هم که هیچی ... پشتیبان نگو بگو بازایاب ! البته پشتیبان خوب هم دارنا ولی خیلی کم هستن

در مورد سوالاشم یه چیزی بگم
      اینکه سوال سخت باشه دلیل بر خوب بودن نیست بخدا

سوال باید منطقی و استاندارد باشه ... نزدیک به کنکور

اخه سوال سخت رو منم بلدم طرح کنم ... یه چیزه چرت طرح میکنم میشه سخت !
      وقتی سوال اینطوری بشه خیلی ها زده میشن از درس
      اولا تو 500 هزار نفر مگه 400 هزار نفر تقلبی می کنند فوقش 500 تا هم تقلبی کنند بعد تو هم مثل من با دوستات و هم کلاسی هات یه گروه بساز که بعد ازمون نتیجه هاتون رو با هم مقایسه کنید این انگیزی واستون میشه که بیشتر بخونید
      بعدا تو کاری به پشتیان نداشته باش خودت کار خودتو کن
      اما در مورد سوالاتش تو می تونی به من بگی سال دیگه سوالات کنکور چطوریه ؟ فیزیک اسونه یا سخت ؟ زیست چطور ؟ ما همیشه باید خودمون رو برای سخترین ها اماده کنیم قبول دارم که سوال استاندارد مهمه اما تو به تراز کانونیت توجه کن چون اگه یه ازمون سخته واسه همه سخته مثلا تو با 4 تا شیمی یه ازمون ترازت میشه 5500 ازمون بعدی با همون 4 تا میشه 65000 پس به نظرم بهترین کار اینه که یک گروه با هم بسازید نتایجتونو بررسی کنید البته من گزینه 2 و سنجش نبودم و در مورد انها اظهار نظر نمی کنم فقط یه چیز به همه بگم کانون واسه پشت کنکوری عالیه اما واسه سال چهارم خیلی سنگینه

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعا کسایی که دیگر موسساتو با کانون مقایسه میکنن هیچ چیزی بلد نیستن...اینو همه میدونن که کانون سوالاش خیلی بهتر از بقیه اس..

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan76 نمایش پست ها
      اولا تو 500 هزار نفر مگه 400 هزار نفر تقلبی می کنند فوقش 500 تا هم تقلبی کنند بعد تو هم مثل من با دوستات و هم کلاسی هات یه گروه بساز که بعد ازمون نتیجه هاتون رو با هم مقایسه کنید این انگیزی واستون میشه که بیشتر بخونید
      بعدا تو کاری به پشتیان نداشته باش خودت کار خودتو کن
      اما در مورد سوالاتش تو می تونی به من بگی سال دیگه سوالات کنکور چطوریه ؟ فیزیک اسونه یا سخت ؟ زیست چطور ؟ ما همیشه باید خودمون رو برای سخترین ها اماده کنیم قبول دارم که سوال استاندارد مهمه اما تو به تراز کانونیت توجه کن چون اگه یه ازمون سخته واسه همه سخته مثلا تو با 4 تا شیمی یه ازمون ترازت میشه 5500 ازمون بعدی با همون 4 تا میشه 65000 پس به نظرم بهترین کار اینه که یک گروه با هم بسازید نتایجتونو بررسی کنید البته من گزینه 2 و سنجش نبودم و در مورد انها اظهار نظر نمی کنم فقط یه چیز به همه بگم کانون واسه پشت کنکوری عالیه اما واسه سال چهارم خیلی سنگینه
      اولا من 500 هزار نفر رو مثال زدم وگرنه کانون مگه اینقدر جامعه اماری داره ؟
      دوما مگه میشه به پشتیبان کاری نداشت ؟ پس قراره چه غلطی بکنه ؟ هی بره رو اعصاب ادم که اینو بخر اونو بخر ؟
      سوما من بیام یه ازمون با جامعه اماری 80 هزار نفر شرکت کنم بعد خودمو فوقش با 30 نفر از دوستام مقایسه کنم ؟ پس به چه درد میخوره این جامعه اماری ؟
      چهارما سختیه کنکور با سختیه کانون یکی نیست ...
      گاهی سوال سخته و نکته دار
      گاهی سخته و چرت ! اینا با هم فرق داره ...
      پنجما یعنی ازمون کانون بهترین سوال ها رو داره در ازمون های موجود ؟ در همه ی درس ها بهترینه ؟ نگو این حرفو
      ششما کدوم ازمونیه که بهتون میگه سوالا از این کتابه تا کتابای خودشو بفروشه ؟
      هفتما تقلب در کانون بیشتر از این حرفاست ... من دوستم وسط جلسه به یکی دیگه اس داده بود جواب سوالو گرفته بود این تازه تقلب در پایین ترین سطحه .. از تقلب های دیگه بگذریم
      هشتما جامعه اماریه بالای کانون به خاطر اون تبلیغاته وسیعشه و اینکه رتبه های برتر از کانون هستن ... اکثرا فکر میکنن اگه برن کانون میشن رتبه برتره در حالی که اکثرا رتبه ها افتضاح شده
      نهما سوال هر چی سخت تر باشه دانش اموز بیشتر از درس زده میشه چون نمیتونه حل کنه نمیتونه به جواب برسه هی هر جلسه میگه چرا نمیتونم چرا نمیتونم چرا نمیتونم پس بیخیال میشه ... اکثرا بیخیال میشن تا اینکه تلاششون رو بیشتر کنن
      ویرایش توسط MH_220 : 31 مرداد 1395 در ساعت 03:44

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      اولا من 500 هزار نفر رو مثال زدم وگرنه کانون مگه اینقدر جامعه اماری داره ؟
      دوما مگه میشه به پشتیبان کاری نداشت ؟ پس قراره چه غلطی بکنه ؟ هی بره رو اعصاب ادم که اینو بخر اونو بخر ؟
      سوما من بیام یه ازمون با جامعه اماری 80 هزار نفر شرکت کنم بعد خودمو فوق با 30 نفر از دوستام مقایسه کنم ؟ پس به چه درد میخوره این جامعه اماری ؟
      چهارما سختیه کنکور با سختیه کانون یکی نیست ...
      گاهی سوال سخته و نکته دار
      گاهی سخته و چرت ! اینا با هم فرق داره ...
      پنجما یعنی ازمون گاج بهترین سوال ها رو داره در ازمون های موجود ؟ در همه ی درس ها بهترینه ؟ نگو این حرفو
      ششما کدوم ازمونیه که بهتون میگه سوالا از این کتابه تا کتابای خودشو بفروشه ؟
      هفتما تقلب در کانون بیشتر از این حرفاست ... من دوستم وسط جلسه به یکی دیگه اس داده بود جواب سوالو گرفته بود این تازه تقلب در پایین ترین سطحه .. از تقلب های دیگه بگذریم
      هشتما جامعه اماریه بالای کانون به خاطر اون تبلیغاته وسیعشه و اینکه رتبه های برتر از کانون هستن ... اکثرا فکر میکنن اگه برن کانون میشن رتبه برتره در حالی که اکثرا رتبه ها افتضاح شده
      نهما سوال هر چی سخت تر باشه دانش اموز بیشتر از درس زده میشه چون نمیتونه حل کنه نمیتونه به جواب برسه هی هر جلسه میگه چرا نمیتونم چرا نمیتونم چرا نمیتونم پس بیخیال میشه ... اکثرا بیخیال میشن تا اینکه تلاششون رو بیشتر کنن
      رتبه های زیر هزار بیشترشون می رفتنه قلمچی پس اونا داشتن اشتباه می کردن ؟ قبول نداری بیشترشون قلمچی بودنه ؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan76 نمایش پست ها
      رتبه های زیر هزار بیشترشون می رفتنه قلمچی پس اونا داشتن اشتباه می کردن ؟ قبول نداری بیشترشون قلمچی بودنه ؟

برای موفق شدن در کنکور نباید حتما رفت قلمچی ... وگرنه رتبه زیر 1000 همگی از قلمچی بودن !

اونایی هم که رتبه برتر شدن پسرم به خاطر پشت کار خودشون بوده وگرنه هیچ ازمونی باعث موفقیت نمیشه ... ازمون یه وسیلست واسه سنجش ... همین

شما درس خون نباشی بری کانون هیچی نمیشه ولی اگه درس خون باشی بری یه ازمون مسخره موفق میشی ... یه عده مثل شما موفقیت رو میچسبونن به کانون درحالی که این ازمون ها همشون فرع هستن ... اصل چیزه دیگه ایه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن