خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

**چند سوال درباره فیزیک نوروزی - کنکوری 95 حتما بیاین**

سلام خسته نباشید
      من فیزیک پایه و پیش نوروزی رو گرفتم دارم باهاش پیش میرم.خیلی هم خوب و پر انرژی تدریس میکنند.ولی تنها نکته ای که ته دل آدم رو خالی میکنه زمان کم تدریس هست که حداکرثر به 40 دقیقه میرسه درحالی که من وقتی از بچه های که بیرون کلاس میرن میپرسم میگن مثلا قسمت خازن رو این تو حدوا 1:45 دقیقه گفته ولی معلم آموزشگاه بیرون تو 6 جلسه!! یعنی یه چیزی حد 9 ساعت.واسه همینه الان شک کردم که چیکار کنم و کلاس بیرون برم یا نه.الان کلاس بیرون هم 8 جلسش رفته و من 2 تا مبحث رو از دست میدم.تازه 760 هزار تومن هم هزینه اش هست.چیکار کنم.با همین پیش برم یا مثل بقیه برم بیرون؟؟

بعد اینکه اگه کنکوری های 95 با دی وی دی های ایشون پیش رفتن واضح و شفاف بگن چطور بوده و چه نتیجه ای گرفتن.ممنون
      م
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      معلم توی کلاس با صبر و حوصله درس میده بچه ها سوال میپرسن توی کلاس معلم تمرین میده تا حل کنیم و...
      ولی توی دی وی دی نیما نوروزی تقریبا تمام نکات لازم رو میگه و مکث نمیکنه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gezero نمایش پست ها
      معلم توی کلاس با صبر و حوصله درس میده بچه ها سوال میپرسن توی کلاس معلم تمرین میده تا حل کنیم و...
      ولی توی دی وی دی نیما نوروزی تقریبا تمام نکات لازم رو میگه و مکث نمیکنه
      شما خودتون کنکوری 95 بودید و از دی وی دی های ایشون استفاده کردید؟اگه آره بنظرتون خوب بوده؟
      در مورد نکته و مثال هم خوب بگم که اون رو معلم مدرسه مون میگه ولی کنکوری نمیتونه بگه واسه همین از نوروزی استفاده میکنم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من استفاده کردم فکر میکردم خیلی عالی یاد گرفتم ولی سر جلسه کنکور از هیچ کدوم از فرمولا و تکنیکاش نتونستم استفاده کنم
      اگه وقتمو سر دی وی دی نمیذاشتم خیلی بهتر میشد
      پ ن : قبل از کنکور گفتم دی وی دیای خوبی دارن ولی بعد متوجه شدم تستای کنکور با تکنیکا و آموزشاش حل نمیشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دی وی دی چیه اخههههههههههههههههه...کتاب تست بگیر کار کن دیگههههههههه
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loveooooops نمایش پست ها
      من استفاده کردم فکر میکردم خیلی عالی یاد گرفتم ولی سر جلسه کنکور از هیچ کدوم از فرمولا و تکنیکاش نتونستم استفاده کنم
      اگه وقتمو سر دی وی دی نمیذاشتم خیلی بهتر میشد
      پ ن : قبل از کنکور گفتم دی وی دیای خوبی دارن ولی بعد متوجه شدم تستای کنکور با تکنیکا و آموزشاش حل نمیشه
      ببخشید یه سوال دیگه خودتون چقدر تست میزدید؟از رو چه کتابی؟و اینکه فقط به همین دی وی دی بسنده کردین؟چند درصد میزدین تو آزمون ها و چند درصد زدین تو کنکور؟معذرت میخوام اینهمه سوال میپرسم ولی آخه بحث یه ساله...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      دی وی دی چیه اخههههههههههههههههه...کتاب تست بگیر کار کن دیگههههههههه
      سجاد رفتم فقط به خاطر تو 35 تومن دادم اندیشه فائق گرفتم (به زور پیدا کردم دست دوش هم اصلا نبود).یعنی ببین چرت ترین کتاب تست بود... پاسخ تشریحی هاش خیلی داغون بود ناموسا... معادله درجه دو یه جوری حل میکرد به عقل جن هم نمیرسید... عشق است مهربان

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان کس دیگه ای هم دیده بگه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali35 نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال دیگه خودتون چقدر تست میزدید؟از رو چه کتابی؟و اینکه فقط به همین دی وی دی بسنده کردین؟چند درصد میزدین تو آزمون ها و چند درصد زدین تو کنکور؟معذرت میخوام اینهمه سوال میپرسم ولی آخه بحث یه ساله...
      از فیزیک زیاد تست زدم هر مبحث حداقل صد تا میزدم از روی کتاب آبی کانون هم دی وی دی هم کتاب درسی تو آزمون 40 تا 60 میزدم ولی توی خود کنکور 10 خوب کاری میکنی زیاد سوال میپرسی شاید منم اگه سوال پرسیده بودم اینجور نمیشد

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه مورد دیگه بهتره اصلا سراغ دی وی دی و کلاس نری
      اگه خیلی پایه ی ضعیفی داری دی وی دی ها رو ببین
      من اگه از روی دی وی دیا پیش نرفته بودم و بیشتر وقتمو گذاشته بودم روی کتابای تست بهتر بود دی وی دیا خیلی از وقتمو گرفتن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali35 نمایش پست ها
      سجاد رفتم فقط به خاطر تو 35 تومن دادم اندیشه فائق گرفتم (به زور پیدا کردم دست دوش هم اصلا نبود).یعنی ببین چرت ترین کتاب تست بود... پاسخ تشریحی هاش خیلی داغون بود ناموسا... معادله درجه دو یه جوری حل میکرد به عقل جن هم نمیرسید... عشق است مهربان
      گفتم که درسنامه نداره...فقط برای تست ازش استفاده میکنن...خیلی هم معروفه...ینی همه میشناسنش.تستای قویی داره...من خودم هرجا توی پاسخ گیر میکردم به مهربان مراجعه میکردمو روش حلو گوشه کنارای کتاب مینوشتم
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان بقیه هم اگه استفاده کردن بگن

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم داشتم ولی چندان مفید نبود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن