خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

چرا میگیدجزوه زیست نشرالگو بده درحالی ک خوبه؟

سلام
      تو تاپیک های مختلف میبینم که بعضی از دوستان میگن که جزوه زیست الگو خوب نیست و فقط تستاش خوبه.میشه بگین جزوش کجاش بده؟یه خورده ادبیات بیانش باکتاب فرق میکنه لونم بخاطر اوردن یه سری نکات در لابلای همون متن کتابه ک باعث شده لحن بیانش باکتاب فرق کنه.
      دسته بندی مطالبش بنظرم خیلی بهترازکتابه.مثلا کتاب اومده یه نکته درمورد شبکه اندوپلاسمی رو تو صفحه مربوط به خودش گفته و یه نکته دیگرو تو چندصفحه بعد
      ولی الگو همشونو یه جا دسته بندی کرده و همراه یه سری نکات ترکیبی گفته
      مثلا من خودم جزوه الگورومیخونم بعدشم کتابو میخونم و جاهایی ک نااشناهستو نت برداری میکنم.بعدشم میرم سراغ تستای الگو و نکات نااشناشومینویسم و تستای خوبشوعلامت میزنم.باهمین روش توکانون70-80میزدم پارسال
      بستگی به خوندن یه نفرداره
      با روشی ک من میخونم بنظرم جزوه های الگو بااینکه خیلیا میگن خلاصه ی و ازاین حرفا،درکنار نت برداری از نکات کتاب،خیلیم خوبن.
      پس چرا یه عده میان ناامیدمیکنن یه عده ی دیگرو و میگین بده؟
      البته جزوه خیلی سبز هم عالیه اما خیلی طولانی و زیادترگفته و واقعا وقت میخواد که روش صرف بشه.
      منتظرنظراتتون هستم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عجیبه چون من ندیدم جایی گفته باشند درسنامه هاش بده همه میگن درسنامه هاش خیلی نقص داره.خب من خودم اول خیلی سبز خوندم بعدا با الگو آشنا شدم و دیدم خیلی از نکات خیلی سبز رو نداره عوضش چیزهای دیگری داره به عبارتی مکمل هم هستند. کسی که الگو میخره هدفش تست زنی هست یعنی آموزش مبتنی بر تست.شما تست الگو رو که میزنید چند برابر زمان تست زدن رو باید برای تحلیل پاسخهاش بگذارید چون خود آقای هاشمی هم گفته اند که بهتره با تست و تحلیل پاسخنامه اش زیست رو یاد بگیرید و عمدا نکات پاسخ رو به صورت درسنامه ارائه نکردند(من که باور نکردم چون به نظرم برای سریعتر چاپ شدنش این کار رو نکردندبگذریم).البته اگر یک کتاب بود که تمام نکات زیست رو گفته باشه بعد ما بریم تست بزنیم عالی میشد اما چنین کتاب کاملی برای زیست ندیدم غالبا هر کتاب زیستی چیزی برای گفتن داره یکی کمتر یکی بیشتر.فاگو هم نخوندم ظاهرا در رتبه برترها طرفدار نداره.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تاکیدت رو کلمه ی "جزوه " جالبه
      الگو و خیلی سبز کتابن نه جزوه
      حرمت دارن زشته جزوه خطابشون کرد
      جزوه همون نوشته های اکثرن الابختکی هستش که تو نت ریخته
      نه الگو که بهترین کتاب زیست فعلی بازار کنکوره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط magicboy نمایش پست ها
      تاکیدت رو کلمه ی "جزوه " جالبه
      الگو و خیلی سبز کتابن نه جزوه
      حرمت دارن زشته جزوه خطابشون کرد
      جزوه همون نوشته های اکثرن الابختکی هستش که تو نت ریخته
      نه الگو که بهترین کتاب زیست فعلی بازار کنکوره
      منظور از جزوه،کل کتاب نیست!بلکه اون بخش هایی ازکتاب که جزوه اون درس مربوطرو ارائه داده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed100 نمایش پست ها
      منظور از جزوه،کل کتاب نیست!بلکه اون بخش هایی ازکتاب که جزوه اون درس مربوطرو ارائه داده
      من متوجه شده بودم نخواستم گیر بدم ولی واژه ای که دنبالش بودیددرس نامه هست.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      من متوجه شده بودم نخواستم گیر بدم ولی واژه ای که دنبالش بودیددرس نامه هست.
      الان واقعا این موضوع ربطی به عنوان و موضوع تاپیک نداره.
      یعنی واقعا الان این مهم شده که اسم اون قسمت از کتاب چیه؟-__-
      باشه بنده عذر میخوام.درسنامه.نه جزوه☺

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نشر الگو حقا و انصافا کتاب خوبیه ...
      در واقع اونایی که از این کتاب انتقاد میکنن روش درست درس خوندن رو بلد نیستن وگرنه با نشر الگو میشه درصد بالای 65 داشت ...

نکات خیلی خوبی رو گفته تست های تالیفیش هم به قول دوستمون الابختکی نیست

من یه نشرالگویی هستم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان واقعا این موضوع ربطی به عنوان و موضوع تاپیک نداره.
      یعنی واقعا الان این مهم شده که اسم اون قسمت از کتاب چیه؟-__-
      باشه بنده عذر میخوام.درسنامه.نه جزوه☺
      بد اخلاق

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      نشر الگو حقا و انصافا کتاب خوبیه ...
      در واقع اونایی که از این کتاب انتقاد میکنن روش درست درس خوندن رو بلد نیستن وگرنه با نشر الگو میشه درصد بالای 65 داشت ...

نکات خیلی خوبی رو گفته تست های تالیفیش هم به قول دوستمون الابختکی نیست

من یه نشرالگویی هستم
      دقیقا!یکی میاد درست میخونه حتی90%میزنه.یکیم معلوم نیست چجوری میخونه وبالای30نمیره ومیاد اینجا میگه نشرالگو بده!درمورد خیلی ازکتابای دیگه هم همینجوریه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      تو تاپیک های مختلف میبینم که بعضی از دوستان میگن که جزوه زیست الگو خوب نیست و فقط تستاش خوبه.میشه بگین جزوش کجاش بده؟یه خورده ادبیات بیانش باکتاب فرق میکنه لونم بخاطر اوردن یه سری نکات در لابلای همون متن کتابه ک باعث شده لحن بیانش باکتاب فرق کنه.
      دسته بندی مطالبش بنظرم خیلی بهترازکتابه.مثلا کتاب اومده یه نکته درمورد شبکه اندوپلاسمی رو تو صفحه مربوط به خودش گفته و یه نکته دیگرو تو چندصفحه بعد
      ولی الگو همشونو یه جا دسته بندی کرده و همراه یه سری نکات ترکیبی گفته
      مثلا من خودم جزوه الگورومیخونم بعدشم کتابو میخونم و جاهایی ک نااشناهستو نت برداری میکنم.بعدشم میرم سراغ تستای الگو و نکات نااشناشومینویسم و تستای خوبشوعلامت میزنم.باهمین روش توکانون70-80میزدم پارسال
      بستگی به خوندن یه نفرداره
      با روشی ک من میخونم بنظرم جزوه های الگو بااینکه خیلیا میگن خلاصه ی و ازاین حرفا،درکنار نت برداری از نکات کتاب،خیلیم خوبن.
      پس چرا یه عده میان ناامیدمیکنن یه عده ی دیگرو و میگین بده؟
      البته جزوه خیلی سبز هم عالیه اما خیلی طولانی و زیادترگفته و واقعا وقت میخواد که روش صرف بشه.
      منتظرنظراتتون هستم
      برعکس درسنامه الگو باعث شد من 3 فصلی رو که هیچ وقت نه از روی کتاب نه از روی خیلی
      سبز یا کتاب دیگ ای بفهمم بتونم بخونم و بفهمش ! یکیش فصل 4 سوم ! یکیش فصل 11 سوم ! یکیشم فصل 8 پیش ک البته بعد از خوندن الگو خوندن کتاب درسی خیلی برام ساده تر شد !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خوب شما از الگو خوشت میاد الگو بخون
      یکی با درسنامه های الگو راحت نیست یکی هست یکی هم کلا درسنامه نمیخونه فقط کتاب
      دلیل نمیشه همه با الگو حال کنن,اکثر دوستان من هم ازش نتیجه نگرفتن و گذاشتنش کنار
      زندگی یه مجموعه منظم از بی نظمی هاست....
      یه مجموعه معقول از بی عقلی ها....

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      عجیبه چون من ندیدم جایی گفته باشند درسنامه هاش بده همه میگن درسنامه هاش خیلی نقص داره.خب من خودم اول خیلی سبز خوندم بعدا با الگو آشنا شدم و دیدم خیلی از نکات خیلی سبز رو نداره عوضش چیزهای دیگری داره به عبارتی مکمل هم هستند. کسی که الگو میخره هدفش تست زنی هست یعنی آموزش مبتنی بر تست.شما تست الگو رو که میزنید چند برابر زمان تست زدن رو باید برای تحلیل پاسخهاش بگذارید چون خود آقای هاشمی هم گفته اند که بهتره با تست و تحلیل پاسخنامه اش زیست رو یاد بگیرید و عمدا نکات پاسخ رو به صورت درسنامه ارائه نکردند(من که باور نکردم چون به نظرم برای سریعتر چاپ شدنش این کار رو نکردندبگذریم).البته اگر یک کتاب بود که تمام نکات زیست رو گفته باشه بعد ما بریم تست بزنیم عالی میشد اما چنین کتاب کاملی برای زیست ندیدم غالبا هر کتاب زیستی چیزی برای گفتن داره یکی کمتر یکی بیشتر.فاگو هم نخوندم ظاهرا در رتبه برترها طرفدار نداره.
      فاگو تقریبا همه ی نکات رو گفته رتبه های برتر بیشترشون کتاب درسی میخوندن که سمت فاگو نرفتن وگرنه خیلیاشون تاییدش میکنن البته کنار کتاب درسی

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الگو خوبه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      جطوه خوانی برای زیست رو دوست ندارم
      زیست فقط کتاب درسی+ تست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن