خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

بدون تعارف بهم بگین.رشته روانشناسی اره؟یانه؟؟

سلام دوستان اگه تاپیک قبل منو دیده باشین گفتم که رتبم۵۰هزار منطقه دو شده..میخوام برم روانشناسی بدون کنکور بخونم به این رشته علاقه دارم وهمچنیین اینده شغلی خیلیییی واسم مهمه.ارزش خوندن داره؟؟؟میشه باهاش کارد کرد؟
      اگه کسی راجب انتخاب رشته های بدون ازمون هم خبر داره بگه تا کی مهلت ثبت تاهست واینکه چن تا میتونیم انتخاب داشه باشیم
      ممنون از پاسخگوییتون

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      با سلام
      اگه درستون خوبه ، و به درس هاش علاقه مندین ، و میتونین تا فوق لیسانس یا دکترا پیش برید قطعا میتونه انتخاب خوبی باشه...
      ولی اینم در نظر بگیرید که روحیه بالا و خستگی ناپذیزی میخواد /دو روز دیگه باید با هر چی دیونس سر و کله بزنید.
      و اینم بدونید که حتی با رتبه های 6 رقمی هم میتونن به این رشته برن! پس قطعااا رقابت سخت خواهد بود و امکان اشباع شدن روانشناسان وجود داره.
      با آرزوی موفقیت برای خواهر گرامی.

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اینم یادم رفت اضافه کنم که خیلی ها به عشق مطب زدن میان. ولی جدیدا فکر کنم قانونش عوض شده و سخت تر شده. و باید مدرک بالاتر داشته باشید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zari.banoo نمایش پست ها
      اگه کسی راجب انتخاب رشته های بدون ازمون هم خبر داره بگه تا کی مهلت ثبت تاهست واینکه چن تا میتونیم انتخاب داشه باشیم

اگر رشته های بدون آزمون(صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) سراسری رو میگید، کدشون تو همون دفترچه انتخاب رشته اومده و انتخاب رشتش با بقیه سراسری هاست (جز اون 150 تا که میتونین انتخاب کنین). تا یکشنبه 31ام هم مهلت داره.
      تعداد انتخابتونم بستگی به خودتون داره مثلا هر 150 تارو میتونین بدون ازمونارو بزنین

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این رشته ارزششو زمانی داره که عاشقش باشید و خیلی اطلاعات و سواد داشته باشید خودتونم در جریانید به فرهنگ و جامعه هم مربوطه..وقتی یکی میگه با دیوونه ها باس سرو کار داشته باشی نشان دهنده فرهنگ پایین جامعه هستش..ولی در حالی که خیلیا به یک راهنما نیازمندند....

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      Skinner
      شما فکر کردی روانشناس باید آمپول بزنه یا نسخه بده؟
      اصل روانشناسی همینه ! مشاوره و سرورکله زدن با دیوانه ها
      بهترین حالتش مشاورس!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دختر دایی من دقیقا همین روانشانسی رو خونده تو پیام نور فک کنم ( با ازمون بود فک کنم )
      الان بیکار بیکار...دنبال کار میگرده

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      دختر دایی من دقیقا همین روانشانسی رو خونده تو پیام نور فک کنم ( با ازمون بود فک کنم )
      الان بیکار بیکار...دنبال کار میگرده
      عوضش یکی از اشنایان دور در تهران با ارشد پیام نور الان خیلیم موفقه..دکتر نیما قربانی با تحصیل در ایران معدل متوسط و کلی سابقه درخشان..مشاور واقعیه...و هر جلسه300تومن ویزیتشه..دکتر ایروانی هم همینطور..و کلی ادم دیگه...بله وگرنهخیلی روانشناس بیکار داریم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

عوضش یکی از اشنایان دور در تهران با ارشد پیام نور الان خیلیم موفقه..دکتر نیما قربانی با تحصیل در ایران معدل متوسط و کلی سابقه درخشان..مشاور واقعیه...و هر جلسه300تومن ویزیتشه..دکتر ایروانی هم همینطور..و کلی ادم دیگه...بله وگرنهخیلی روانشناس بیکار داریم
      علاقه باید داشت.
      و باید در شهر های بزرگ باشی!
      جدا از اینها ، من یک نمونه مثال زدم ، که اونم موفق نشده !

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بدون تعارف برای پیدا کردن کار و .. باید سختی بکشی. مگر اینکه شانس و اشنا و پشتکار خوبی داشته باشی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      این رشته ارزششو زمانی داره که عاشقش باشید و خیلی اطلاعات و سواد داشته باشید خودتونم در جریانید به فرهنگ و جامعه هم مربوطه..وقتی یکی میگه با دیوونه ها باس سرو کار داشته باشی نشان دهنده فرهنگ پایین جامعه هستش..ولی در حالی که خیلیا به یک راهنما نیازمندند....
      شما روانشناسی میخونین؟؟؟راسش من علاقه دارم به روانشناسی ولی درساشو نمیدونم چیا هست؟؟فقط چنباری که ب روانشناسا سروکار داشتم فهمیدم دوس دارم این رشترو....میشه باتلاش یه روانشناس خوبشد؟؟و توی دانشگاه هم تدریس کرد؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم روانشناسی دوس دارم و حس میکنم میتونم مشاور خوبی بشم ولی واسه بازار کار نه چندان خوبش این ریسک رو نمیکنم..شاید اگه اولین لیسانسم قرار بود باشه حتما روانشناسی انتخاب میکردم.....

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات

untitled.jpg

برو اینستاگرام ببین چند نفر توی بیوگرافی نوشتن psycologist Student

از اون شاخاش گرفته تا حق به جانباش

از هر ده نفر 5 نفر روانشناسن

از رشته ای که بیل میزنن فله ای شاگرد میگیرن زیاد انتظار نداشته باش. بدون کنکورم میتونی بری.

بعضیا میگن ما فلان فامیلو داریم روانشناس شده تو کارش فوق العاده موفقه یا فلان فامیلمون روانشناسه از بیکاری خیابون متر میکنه، به این حرفا کاری نداشته باش، تو هر رشته ای میتونی مثال از آدم موفق و ناموفق بیاری.

من یه کارگرم میشناسم تو کارش موفقه، دلیل نمیشه همه توی این کار موفق بشن.

تو اکثریتو معیار قرار بده. وقتی از فارق التحصیلای روانشناسی نود درصدشون شغل خاصی ندارن یا درآمدشون در حد بخور نمیرشونم نیست، عقل حکم میکنه به چیزای دیگه فکر کنی.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه
      متعهد بمان به کاکتوس ماندن

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zari.banoo نمایش پست ها
      شما روانشناسی میخونین؟؟؟راسش من علاقه دارم به روانشناسی ولی درساشو نمیدونم چیا هست؟؟فقط چنباری که ب روانشناسا سروکار داشتم فهمیدم دوس دارم این رشترو....میشه باتلاش یه روانشناس خوبشد؟؟و توی دانشگاه هم تدریس کرد؟؟؟؟
      دروس روانشناسی در لینک زیر

http://forum.konkur.in/thread36938.html

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)