خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تهران جنوب یا شمال یا...

سلام دوستان من نگاه کردم دیدم تهران جنوب نرم افزار بدون ازمون نداره ولی مهندسی تکنولوژی کامپیوتر داره که فکر نکنم یکی باشن با هم. اما تهران شمال داشت. ولی یادمه یکی گفت که لیسانس نرم افزار از تهران جنوب داره جریان چیه ؟ اخه میگن مدرک تهران جنوب و کیفیت دانشگاه بهتره و بیشتر قبولش دارن بنظرتون چیکار کنم ؟ میخوام دانشگاهم تو تهران باشه ؟
      ویرایش توسط mohammad980 : 29 مرداد 1395 در ساعت 16:25

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad980 نمایش پست ها
      سلام دوستان من نگاه کردم دیدم تهران جنوب نرم افزار بدون ازمون نداره ولی مهندسی تکنولوژی کامپیوتر داره که فکر نکنم یکی باشن با هم. اما تهران شمال داشت. ولی یادمه یکی گفت که لیسانس نرم افزار از تهران جنوب داره جریان چیه ؟ اخه میگن مدرک تهران جنوب و کیفیت دانشگاه بهتره و بیشتر قبولش دارن بنظرتون چیکار کنم ؟ میخوام دانشگاهم تو تهران باشه ؟
      برو علوم تحقیقات
      چرا میخوای دانشگاهت تهران باشه?
      متعهد بمان به کاکتوس ماندن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو تهران دانشگاه آزاد ، فقط و فقط و فقط ( دانشگاه علوم تحقیقات ) ، بقیه دانشگاه ها ( شرق و غرب و جنوب و شمال و اینور و اونور هیچ فرقی با هم ندارن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2013films نمایش پست ها
      تو تهران دانشگاه آزاد ، فقط و فقط و فقط ( دانشگاه علوم تحقیقات ) ، بقیه دانشگاه ها ( شرق و غرب و جنوب و شمال و اینور و اونور هیچ فرقی با هم ندارن
      اینطورام نیس
      مثلا برق تهران جن.ب خیلی خیلی از علوم تحقیقات بهتره.اصن فک نکنم علوم تحقیقات داشته باشه. با توجه به رشته باید بگی کدوم دانشگاه بهتره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه علوم تحقیقات اصن کامپیوتر نداره. اگر هم داشته باشه بدون ازمون نداره. واسه این میگم تهران چون خودم تهرانم میخوام نزدیک خونمون باشه (دیگه خوابگاه و این داستانا و بدبختیارو حوصلشونو ندارم )

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه علوم تحقیقات اصن کامپیوتر نداره. اگر هم داشته باشه بدون ازمون نداره. واسه این میگم تهران چون خودم تهرانم میخوام نزدیک خونمون باشه (دیگه خوابگاه و این داستانا و بدبختیارو حوصلشونو ندارم )
      آهان دنبال بدون آزمون هستی ؟؟؟؟ رتبت چند شده ؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2013films نمایش پست ها
      آهان دنبال بدون آزمون هستی ؟؟؟؟ رتبت چند شده ؟؟؟
      من تجربی بودم رتبه یکم بودم نمیتونستم نرم افزار برم.
      شنیدم که مدرک تهران جنوبو بیشتر قبول دارن توی شرکتا کیفیتو و... هم بیشتر دانشکده فنی تهران جنوب هم خیلی به ما نزدیکتره ولی فک کنم امسال نرم افزار نداره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arzhin نمایش پست ها
      اینطورام نیسمثلا برق تهران جن.ب خیلی خیلی از علوم تحقیقات بهتره.اصن فک نکنم علوم تحقیقات داشته باشه. با توجه به رشته باید بگی کدوم دانشگاه بهتره
      آره بستگی به نوع انتخاب رشته داره. ممکنه بعضی رشته های یکسان کیفیت و امکاناتشون باهم تو دانشگاه ها فرق کنه
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

ویرایش توسط KowsarDDC : 29 مرداد 1395 در ساعت 16:56

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه تهران جنوب نوشته مهندسی کامپیوتر - معماری سیستم های کامپیوتری ولی تهران شملو نوشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
      پس چطوری یه سری نرم افزار تهران جنوب دارن ؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نرم افزار تهران جنوب با کنکوره
      دانشکده مهندسیش خوبه از لحاظ اعتبار.نسبت به دانشگاه آزاد های دیگه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نرم افزار تهران جنوب با کنکوره
      دانشکده مهندسیش خوبه از لحاظ اعتبار.نسبت به دانشگاه آزاد های دیگه
      پس فقط میمونه تهران شمال دیگه درسته ؟ دیگه دانشگاه دیگه ای نبود ؟ اگه تهران شمال قبول نشدم چیکار کنم ؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس فقط میمونه تهران شمال دیگه درسته ؟ دیگه دانشگاه دیگه ای نبود ؟ اگه تهران شمال قبول نشدم چیکار کنم ؟
      هیچ!
      منکه 7 ترم برق تهران جنوب خوندم اخرشم انصراف دادم دوباره کنکور تجربی امتحان دادم امسال

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچ!
      منکه 7 ترم برق تهران جنوب خوندم اخرشم انصراف دادم دوباره کنکور تجربی امتحان دادم امسال
      چرا آخه ؟
      من تنها رشته که بتونم بخونم نرم افزاره چون یه خورده هم دست و پا شکسته برنامه نویسی بلدم.
      اگه نرم افزار نرم عمرا بتونم رشته دیگه ای رو بخونم. باید چیکار کنم تو سه راهی گیر کردم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بخاطر بازار کار بد مهندسی و حقوق کمش
      اگه میدونی تهران شمال احتمال قبولیت کمه پرند و دماند و پردیس و ری رو بزن
      نمی دونم جدیدا پذیرش چطوریه.زمان ما کنکور جدا داشت

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقتی علاقه ذاتی به رشته نرم افزار دارید و به قول خودتون دست و پا شکسته برنامه نویسی بلدید

بهترین پیشنهاد من به شما اینه که رتبه مورد علاقتون رو بخونید ، اگر رشته مورد علاقتون که کامپیوتره رو بخونید هیچ وقت خسته نمی شید

موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن