خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب بله اینم یه نظریه البته توو همه که اینجور نیست اینجور تفاوت نظرات ممکنه توو فیزیک و ریاضی بیشتر باشن

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من میخوام از 25 سوال دیفرانسی به 25 تاش پاسخ بدم چه منبعی خوبه؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

كنكور=دويه استقامت نه سرعت

سلام و با عرض خسته نباشيد خدمت همتون عرضم به حضورتون كه راه درازی در پيش دارید و اميدوارم همتون تو اين راه موفق بشيد و اما تنها نصيحت برادرانه ی منی كه بار دومم مي خوام كنكور بدم و اميدوار هستم كه بار سومو تجربه نكنم:-( اينه كه عزيزان جو گير نشيد وافراط و تفريط نكنيد اين مهمترين اصل:رهرو ان نيست كه گهي تندو و گهی خسته رود/ رهرو ان است كه اهسته و پيوسته رود. من هيچ وقت رهروإ خوبی نبودم اميدوارم شماها باشيد خدانگهدار

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenkonkuri نمایش پست ها
      سلام و با عرض خسته نباشيد خدمت همتون عرضم به حضورتون كه راه درازی در پيش دارید و اميدوارم همتون تو اين راه موفق بشيد و اما تنها نصيحت برادرانه ی منی كه بار دومم مي خوام كنكور بدم و اميدوار هستم كه بار سومو تجربه نكنم:-( اينه كه عزيزان جو گير نشيد وافراط و تفريط نكنيد اين مهمترين اصل:رهرو ان نيست كه گهي تندو و گهی خسته رود/ رهرو ان است كه اهسته و پيوسته رود. من هيچ وقت رهروإ خوبی نبودم اميدوارم شماها باشيد خدانگهدار
      يعني اينو باهات عجيب موافق هستم افراط و تفريط يه اشتباه جبران ناپذيره هر كي ميخواد قبول شه خواهشا جو گير نشه
      اين كه يه عده ميگن بايد از صبح تا شب فقط درس خوند بايد بهشون بگم اصلا نمي تونيد همچين كاري بكنيد يعني كافيه ٢هفته جز درس كار ديگه اي نكنيد بعدش تا دو ماه ديگه نمي تونيددرس بخونيد
      من كه ميگم از تابستون شروع كنيد با٤ساعت و هر چند وقت يه بار هم كمي افزايشش بدين
      جوگيري تو سال كنكور=شكست

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان قرار شد در این تاپیک فقط در مورد روش های استارت کنکور 93 حرف زده بشه.خواهشا در مورد اینکه چجوری کتاب انتخاب کنیم و چجوری لمس کنیم و بو کنیم(!) بحث نکنین!
      انتخاب کتاب و منبع بیشتر از اون که یه کار مصلحتی باشه یه کار سلیقه ای هستش.دیگران فقط میتونن بهت کتاب پیشنهاد کنن ولی اون کسی که باید کتاب و منبع رو انتخاب کنه خود شخص هستش که برمبنای سطح دانش و معلومات و درک خودش باید منبع مناسب سطح خودش رو شناسایی کنه و با اون بره جلو.

Live In The Moment

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

لطفا لیست پکیج هایی که رتبه های برتر تهیه کردند را و اینکه از کجا میشه تهیه کرد رو برام بفرس

با تشکر

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ی کـــم زود نیست واســـ استـــارت !!؟! !
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تنها کاری که میکنید اینه که از تایم بالا شروع نکنید .. دلیلل لین که بیشتر بچه ها قبل از عید میبرن اینه که توی تابستون با تایم بالا استارت زدن
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم موافقمممم شدید
      با ساعت بالا استارت نزنید اولش تفریحی بخونید

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستای کنکوری عزیزم . دوستایی که دل تو دلشون نیست و مدام به فکر ایندشونند و به فکر رسیدن به اهداف بلندند .
      من رتبه 34 کنکور زبان انگلیسی و 625 تجربی سال 90 هستم و تصمیم گرفتم به همه ی کسانی که آرزوی رتبه شدن رو دارند کمک کنم ، خوشحال میشم سوالاتونو ازم بپرسید تا اگه تونستم بهتون کمک کنم . در ضمن من زبان انگلیسی و ادبیات تجربی رو 100 زدم و عربی زبان رو 90 زدم و زیست رو 74 .
      ممنون

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Argo نمایش پست ها
      سلام به همه دوستای کنکوری عزیزم . دوستایی که دل تو دلشون نیست و مدام به فکر ایندشونند و به فکر رسیدن به اهداف بلندند .
      من رتبه 34 کنکور زبان انگلیسی و 625 تجربی سال 90 هستم و تصمیم گرفتم به همه ی کسانی که آرزوی رتبه شدن رو دارند کمک کنم ، خوشحال میشم سوالاتونو ازم بپرسید تا اگه تونستم بهتون کمک کنم . در ضمن من زبان انگلیسی و ادبیات تجربی رو 100 زدم و عربی زبان رو 90 زدم و زیست رو 74 .
      ممنون
      اگه میشه یکم درباره برنامه تابستون صحبت کنید

قوانين فعاليت در بازارچه کنکور

و رهایی آنجاست / که خود را اسیر سختی ها کنی

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Argo نمایش پست ها
      ممنون
      سلام...نظرتون درمورد شرکت کردن تو ازمون های کانون تو تابستون چیه؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان به نظرتون دین و زندگی در تابستان آری یا نه؟
      بعضی ها میگن اگه دین و زندگی رو توی تابستون بخونی بعدا فراموش میکنی و .... . خواستم نظر شما رو هم جویا بشم

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه تابستون نخونین احتمال اینکه تو طول سال بخونی کمه...به نظرم همین تابستون بخونین ..چون حجم مطالب پیش دانشگاهیم اضافه میشه بعدا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن