خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question امکان لغو معافیت یکساله جهت آزمون ارشد، پس از اتمام کارشناسی وجود دارد؟

سلام دوستان،
      وضعیت من بطور خلاصه:

• متولد آبان 1373
      • دیپلم 91 / پیش 92
      • کنکور 92 ← شبانه قبول شدم ولی ثبت نام نکردم و نرفتم.
      • کنکور 93 ← روزانه قبول شدم ولی ثبت نام نکردم و نرفتم. ← ثبت نام دانشگاه آزاد، رشته مهندسی کامپیوتر (کارشناسی پیوسته - بدون آزمون) بدون انصراف از دانشگاه و صرفا با دو ترم مرخصی، کنکور 95 شرکت کردم...
      قصد دارم از این رشته و دانشگاه فعلی انصراف بدم و (احتمالا) در یک رشته‌ی دیگه از همین دانشگاه ثبت نام کنم، چون به دلیل مرخصی‌ها سنوات تحصیلیم کم شده.
      حالا اگر در انتخاب رشته کنکور 95، رشته‌ای روزانه یا شبانه قبول بشم، ولی ثبت نام نکنم و نرم، مشکلی برای معافیت یکساله‌ای که بعد از پایان لیسانس و برای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد می دن پیش میاد و این فرصت از بین می ره و بلافاصله بعد از گرفتن لیسانس باید برم سربازی؟
      ممنون می شم کمک کنید.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Coyote نمایش پست ها
      سلام دوستان،وضعیت من بطور خلاصه:• متولد آبان 1373• دیپلم 91 / پیش 92• کنکور 92 ← شبانه قبول شدم ولی ثبت نام نکردم و نرفتم.• کنکور 93 ← روزانه قبول شدم ولی ثبت نام نکردم و نرفتم. ← ثبت نام دانشگاه آزاد، رشته مهندسی کامپیوتر (کارشناسی پیوسته - بدون آزمون) بدون انصراف از دانشگاه و صرفا با دو ترم مرخصی، کنکور 95 شرکت کردم...قصد دارم از این رشته و دانشگاه فعلی انصراف بدم و (احتمالا) در یک رشته‌ی دیگه از همین دانشگاه ثبت نام کنم، چون به دلیل مرخصی‌ها سنوات تحصیلیم کم شده.حالا اگر در انتخاب رشته کنکور 95، رشته‌ای روزانه یا شبانه قبول بشم، ولی ثبت نام نکنم و نرم، مشکلی برای معافیت یکساله‌ای که بعد از پایان لیسانس و برای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد می دن پیش میاد و این فرصت از بین می ره و بلافاصله بعد از گرفتن لیسانس باید برم سربازی؟ممنون می شم کمک کنید.
      سلامنه دیگه ربطی نداره به اون یک سال چون از اول معافیت جدید واست صادر میشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن