خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اگر به حفظ جان حیوانات ایران بها میدهید لطفا وارد شوید مهم

درود حتما شما هم تا امروز برخورد بسیار بد برخی مردم و خصوصا شهرداری ها را با حیوانات بی زبان
      دیده اید پس برای تصویب قانون حمایت از حیوانات که متاسفانه در کشور ما برخلاف بسیاری کشورها مورد بی توجهی قرار گرفته به جمع یک میلیون امضا کننده بپیوندید و فقط با ثبت امضای خود در سایت زیر به این آفریده های بی گناه کمک کنید خود من از طریق فراخوان آقای رامبد جوان باخبر شدم.( ما هیچ کاری نیاز نیست انجام دهیم جز ثبت یک ایمیل ،بقیه مراحل توسط اعضای انجمنی که این پیشنهاد را ارائه کردند انجام میشود .نظرات سایر هم وطنان را نیز میتوانید در این سایت بخوانید)
      برای امضا بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
      Petition كمپين يك ميليون امضا براي تصويب قانون حمايت از حيوانات
      ویرایش توسط last shot : 29 مرداد 1395 در ساعت 03:19

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی زبون بســـــــــته ن به خدا خــــــــــیلی...

میدونم خیلیا میترسن،خیلیا بی تفاوتن،خیلیا کلا لذت میبرن از حیوون آزاری،اما اینکه شهرداری،یه سازمان دولتی،انقد شعور از خودش نشون

نده،خیییلی حرفه...

واقعا باعث تاسفه...

کشورای دیگه به این حیوونا،علی الخصوص گربه ها و سگای خیابونی اسکان میدن،اگه ببینن جمعیتشون تو یه منطقه زیاد شده،عقیم سازی

میکنن،ولی تو ایران فقط بلدن سر به نیستشون کنن...یه کشور اسلامی که این همه به حقوق حیوانات تاکید شده تو دینش :/

انقد یعنی سطح فرهنگ پایینه...مردم هم که پشیزی ارزش قائل نیستن...به کرررررات این مسئله رو دیدم دور و برم...کلی دعوا کردم...حرف شنیدم...

شرکت کنید به نظرم لطفا...حرکتِ قشنگــــــــیه!
      I KEEP DANCING ON MY OWN

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من نمیفهمم چرا اینارو مجازات درس حسابی نمیکنن
      مثلن برای شکارچیا حکم اعدام باید صادربشه

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis413 نمایش پست ها
      من نمیفهمم چرا اینارو مجازات درس حسابی نمیکنن
      مثلن برای شکارچیا حکم اعدام باید صادربشه
      بسیاری از این افراد این کار رو به طور موروثی انجام میدهند. من کسی رو میشناسم که با گوشت شکار بزرگ شده. الان که بزرگ شده شغل خیلی خوب و درآمد عالی داره اما به گوشت شکار عادت کرده . پدرش و عموهاش و ....هفته ای یکبار صبح زود میرفتند کوه برای شکار .متاسفانه به میش یعنی شکار ماده که شکارش گناه بزرگی در طبیعت محسوب میشه و منجر به مرگ بچه هاش و انقراض گونه میشه هم رحم نمیکنند.
      شما ببینید در شیراز با تزریق اسید جان سگها رو گرفتند یعنی تا دم مرگ از شکنجشون لذت بردند از این کار هم فیلم گرفتند تا طعم شیرینش رو تا ابد حس کنند.در نشریه امرداد ماجرایی خوندم با یک عکس که قلبم رو به درد آورد.تصویر یک سگ ماده سیاه کوچولو با چشمانی درشت و بسیار غمگین. این سگ باردار بوده اما چند تا جوان از روی تفریح با لگد و پرتاب سنگ بهش حمله کردند اون هم بدون صدا و بدون حمله ای فقط برای حفاظت از بچه هاش سرش رو جلو ضربه ها نگه داشته بود تا ضربه ها کمتر به پهلوهاش بخوره یک انسان آره یک انسان بدن نیمه جانش رو چند ساعت بعد دیده بوده و از روی انسانیت به مرکز دامپزشکی خیریه ای که در شهر بوده میبره سرش داغون شده بود خون کمی براش مونده بوده تا بچه هاشو حفظ کنه اما نتونستند کمکش کنند بچه هاش سقط شده بودند و فقط خودش رو نجات دادند. از اون روز یک گوشه از حیاط اون موسسه زندگی میکنه با چشمان درشت غمگینش با اون جثه کوچولوش آدم ها رو نگاه میکنه شاید داره فکر میکنه مرتکب چه گناهی شده که سزاش این بوده باشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن