خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال راجع به کنکور سوم (فوری)

سلام دوستان عزیزم

من متولد تیرماه سال 76 هستم و سال 94 اولین کنکور و 95 دومین کنکورمو دادم. از نتایجم راضی نیستم و میخوام یکبار دیگه کنکور بدم.

ساکن قم هستم.

کنکور تجربی شدم 15000 منطقه دو و کنکور زبان شدم 200 منطقه دو

برای مشکل سربازی ، رشته زبان انگلیسی پیام نور رو نتخاب کردم. (زبان پیام نور قم جزِ رشته های فقط با سوابق تحصیلیه و من توی بخش فقط با سوابق ثبت نام نکردم ولی وقتی کد رو زدم انتخاب رشته موفقیت آمیز بود) مشکلی نداره که برای رشته های فقط با سوابق تحصیلی ثبت نام نکردم ؟!؟!!

بعد از زبان هم حسابداری و مدیریت رو زدم

سوالم اینه که آیا چون زبان زدم سال دیگه برای کنکور تجربیم مشکلی پیش نمیاد ؟

و اینکه میتونم دو ترم اولو راحت مرخصی بگیرم ؟ نیازی نیست چاخان کنم ؟ به رشته ربطی نداره ؟؟

دوستان من تاپیک آقای Alireza23 رو خوندم ولی سوالام حیاتیه خواهش میکنم همینجا پاسخ بدید

واقعا ممنونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من دقیق اطلاع ندارم خودمم خیلی رو این بجث تحقیق کردم ولی شما پیام نور میری واسه اینکه فارغ تحصیل بشی و مشکل سربازی نداشته باشی ربطی به اینکه نتونی کنکور تجربی بدی و مثلا فقط زبان میشه نداره ! چون موقعه ثبت نام کنکور هر رشته ای بخوای میتونی واسه کنکور بنویسی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در مورد سوال بعدیت هم ترم دوم که اره راحت مرخصی مجبورن بدن ! ولی ترم اول بستگی به پیام نوری داره که میری ! ممکنه ترم اول مرخصی ندن که اونوقت باید 12 واحد درسی بدی و پولشم واریز کنی که تقریبا مشکلت حل میشه و خودشون هم برات قبول میکنند ( یعنی هدفشون پول گرفتنه ) اگه هم خیلی سخت گیر بودن یعنی از اوناش بودن اونوقت بازم شما کلاس نمیری و میشینی واسه کنکورت میخونی فقط با این تفاوت که باید اون 12 واحد رو قبول شی که بهتره دروس عمومی بر داری که راحت بشه پاسش کرد ...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما جنسیتتون رو تو پروفایلتون زدید ( دختر ) ، بعد مگه دخترا سربازی هم میرن !!!؟؟؟؟

گذشته از این مسئله ، انتخاب رشتتون رو به درستی انجام دادید

موفق باشید
      ویرایش توسط 2013films : 28 مرداد 1395 در ساعت 00:29

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bm3 نمایش پست ها
      در مورد سوال بعدیت هم ترم دوم که اره راحت مرخصی مجبورن بدن ! ولی ترم اول بستگی به پیام نوری داره که میری ! ممکنه ترم اول مرخصی ندن که اونوقت باید 12 واحد درسی بدی و پولشم واریز کنی که تقریبا مشکلت حل میشه و خودشون هم برات قبول میکنند ( یعنی هدفشون پول گرفتنه ) اگه هم خیلی سخت گیر بودن یعنی از اوناش بودن اونوقت بازم شما کلاس نمیری و میشینی واسه کنکورت میخونی فقط با این تفاوت که باید اون 12 واحد رو قبول شی که بهتره دروس عمومی بر داری که راحت بشه پاسش کرد ...
      داداش نیازی به پاس کردن نیست

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moh4mm4d نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیزم

من متولد تیرماه سال 76 هستم و سال 94 اولین کنکور و 95 دومین کنکورمو دادم. از نتایجم راضی نیستم و میخوام یکبار دیگه کنکور بدم.

ساکن قم هستم.

کنکور تجربی شدم 15000 منطقه دو و کنکور زبان شدم 200 منطقه دو

برای مشکل سربازی ، رشته زبان انگلیسی پیام نور رو نتخاب کردم. (زبان پیام نور قم جزِ رشته های فقط با سوابق تحصیلیه و من توی بخش فقط با سوابق ثبت نام نکردم ولی وقتی کد رو زدم انتخاب رشته موفقیت آمیز بود) مشکلی نداره که برای رشته های فقط با سوابق تحصیلی ثبت نام نکردم ؟!؟!!

بعد از زبان هم حسابداری و مدیریت رو زدم

سوالم اینه که آیا چون زبان زدم سال دیگه برای کنکور تجربیم مشکلی پیش نمیاد ؟

و اینکه میتونم دو ترم اولو راحت مرخصی بگیرم ؟ نیازی نیست چاخان کنم ؟ به رشته ربطی نداره ؟؟

دوستان من تاپیک آقای Alireza23 رو خوندم ولی سوالام حیاتیه خواهش میکنم همینجا پاسخ بدید

واقعا ممنونم
      1) فرقی نداره چه رشته ای باشه ولی این که کارشناسی باشه بهتره و 5 سال معافیت داره
      2)قبول ک شدی ترم اول و دو میری مرخصی ولی حالا اگه ترم اول نشد انتخاب واحد کن و سرجلسه نرو خودش حذف میشه
      3)انصراف نده تا بعد جواب کنکور ک اگه قبول نشدی کنکور چهارم بتونی شرکت کنی
      4) اینارو ک تو تاپیک خودم نوشتم و نیازی نبود تاپیک جدید بزنی!!!

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2013films نمایش پست ها
      شما جنسیتتون رو تو پروفایلتون زدید ( دختر ) ، بعد مگه دخترا سربازی هم میرن !!!؟؟؟؟

گذشته از این مسئله ، انتخاب رشتتون رو به درستی انجام دادید

موفق باشید

از فرط استرس دستم میلرزید احتمالا دستم خورده d:

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza23 نمایش پست ها
      1) فرقی نداره چه رشته ای باشه ولی این که کارشناسی باشه بهتره و 5 سال معافیت داره
      2)قبول ک شدی ترم اول و دو میری مرخصی ولی حالا اگه ترم اول نشد انتخاب واحد کن و سرجلسه نرو خودش حذف میشه
      3)انصراف نده تا بعد جواب کنکور ک اگه قبول نشدی کنکور چهارم بتونی شرکت کنی
      4) اینارو ک تو تاپیک خودم نوشتم و نیازی نبود تاپیک جدید بزنی!!!
      دمت گرم
      کجا و کی باید درخواست مرخصی بدیم فقط؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من فقط در این حد میدونم پسرا کنکور سوم بخوان بدن باید برن دانشگاه پیام نور ثبت نام کنن که خدمت بهشون نخوره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moh4mm4d نمایش پست ها
      از فرط استرس دستم میلرزید احتمالا دستم خورده d:

دمت گرم
      کجا و کی باید درخواست مرخصی بدیم فقط؟
      موقع انتخاب واحد سایت گلستان

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      من فقط در این حد میدونم پسرا کنکور سوم بخوان بدن باید برن دانشگاه پیام نور ثبت نام کنن که خدمت بهشون نخوره
      درسته و کنکور4-5-6 هم میتونن
      البته اگه سوم تمومش کنند ک بهتره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن