خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب نامه زیست مهرو ماه

دوستان لطفا هر کسی این کتاب رو تهیه کرده بگه چه جوریه اگه خوبه ما هم بخریم ....

2. Top | #2
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajadab نمایش پست ها
      دوستان لطفا هر کسی این کتاب رو تهیه کرده بگه چه جوریه اگه خوبه ما هم بخریم ....
      منم همین سوال رو دارم
      دوستانی که دارن ـش لطف کنن بگن خوبه یا بده ... فایل نمونه اش رو دیدم نکات جالبی توش بود

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود

کتاب بسیار خوبیه چرا؟

چون همون کتاب درسیه (برای حفظ حافظه تصویری دوران تحصیل)
      چون کلی نکته کنارش نوشته (بی نیاز شدن از نوشتن خیلی از نکات و گرفتن وقت)
      چون خیلی از نکات ترکیبی نوشته (آشنایی با فصول دیگر قسمت های مرتبط از کتاب های زیست)
      چون نمونه تست های کنکور رو توش مثال زده و نکاتشو نوشته

منفی:
      کتاب تست نیست باید در کنارش کتاب تست خوب داشته باشید
      نباید تنها به این یک منبع تکیه کرد و همواره باید نکات بیشتری از تست ها و سایر کتاب ها به آن اضافه کرد.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pars نمایش پست ها
      درود

کتاب بسیار خوبیه چرا؟

چون همون کتاب درسیه (برای حفظ حافظه تصویری دوران تحصیل)
      چون کلی نکته کنارش نوشته (بی نیاز شدن از نوشتن خیلی از نکات و گرفتن وقت)
      چون خیلی از نکات ترکیبی نوشته (آشنایی با فصول دیگر قسمت های مرتبط از کتاب های زیست)
      چون نمونه تست های کنکور رو توش مثال زده و نکاتشو نوشته

منفی:
      کتاب تست نیست باید در کنارش کتاب تست خوب داشته باشید
      نباید تنها به این یک منبع تکیه کرد و همواره باید نکات بیشتری از تست ها و سایر کتاب ها به آن اضافه کرد.
      غلطاش فوق العاده زیاده بعدم هیچ جایی نداره واسه نوشتن نکات تست ها گول ظاهر قشنگشو نخورین من خریدم پشیمونم نکات خودشم خیلی ابتدایی و بدرد نخوره

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69460 نمایش پست ها
      غلطاش فوق العاده زیاده بعدم هیچ جایی نداره واسه نوشتن نکات تست ها گول ظاهر قشنگشو نخورین من خریدم پشیمونم نکات خودشم خیلی ابتدایی و بدرد نخوره

درباره نکات که اصلا قابل قیاس با کتاب های مشابه مانند زیست زیر ذره بین نیست. واقعا کامل ترین کتاب از این نظر همین مهروماهه.

برای تعداد غلط ها هم به این مقداری هم که شما میگید نیست. هر کتابی اشتباه داره برای نمونه الگو چاپ اولش یادتونه چه قدر اصلاحیه دادن؟ این کتاب هم چاپ اول بوده که چاپ چدیدش هم اومده و خیلی از موارد اصلاح شده.

به هر حال راهی که در پیش گرفته بسیار عالیه. اگر همین کتابو الگو میزد فکر می کنید 25 تومان میداد؟ یه کتاب ادبیات مسخره موضوعی 18 تومان میده....

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درباره نکات که اصلا قابل قیاس با کتاب های مشابه مانند زیست زیر ذره بین نیست. واقعا کامل ترین کتاب از این نظر همین مهروماهه.

برای تعداد غلط ها هم به این مقداری هم که شما میگید نیست. هر کتابی اشتباه داره برای نمونه الگو چاپ اولش یادتونه چه قدر اصلاحیه دادن؟ این کتاب هم چاپ اول بوده که چاپ چدیدش هم اومده و خیلی از موارد اصلاح شده.

به هر حال راهی که در پیش گرفته بسیار عالیه. اگر همین کتابو الگو میزد فکر می کنید 25 تومان میداد؟ یه کتاب ادبیات مسخره موضوعی 18 تومان میده....
      معلومه کتابشو نداری و از رو نمونه صفحه نظر میدی اولا ویرایش جدید قیمتش شده 27 تومن که برای همچین کتابی گرونه به نظر من. سه تاش میشه 81 هزار دوما غلطاش بی نهایت زیاده اصلا با الگو قابل مقایسه نیست هر ده صفحه پنجاه شصت تا غلط داره که حالا حالا ها کار داره تا درست بشه باید بجای خوندش کار ویراستاری بوکنین دوما من که پدرکشتگی با مهروماه ندارم کتاب ریاضی جامع مهروماه و زیست 2 به زبان کنکور صاعد نصیریان و پنج گنج ادبیات رو دارم که همشون عالین ولی این کتابش به درد نمیخوره خودت برو کتابو بگیر به حرف من میرسی من خودم قبلا قصد داشتم اموزش کوله پشتی ریاضی رو بخرم بچه های انجمن گفتن کتاب خوبی نیست ولی من به حرفشون گوش ندادم و از نمونه صفحه ش خوشم اومد رفتم خریدم الان پشیمونم و میخوام خیلی سبز بگیرم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب اخرش حفظی جاتش بدرد میخوره برای مرور سریع
      قید ها و جانورنامه و ترین ها و دانشمندان و ...
      ویرایش توسط alipoor90 : 28 مرداد 1395 در ساعت 04:54

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alipoor90 نمایش پست ها
      حفظی جاتش بدرد میخوره برای مرور سریع
      قید ها و جانورنامه و ترین ها و دانشمندان و ...
      اون کتاب اخرش همون جمع بندی ش این چیزا رو داره که کتاب خوبیه میشه ازش بهره برد

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فکر کردم دوستمون گفت کتاب اخر! منم در مورد کتاب اخر نوشتم پست بالا رو ...
      کتاب نامه اش هم خوبه من از روی این کتاب درسی رو میخونم، قید ها رو مشخص کرده و جاهای مهم رو خط کشیده، نکات متنش بدرد نمیخوره لازم نیست بخونی، نکات تصویرش هم اکثرش بدرد نمیخوره ولی بعضی هاش خوبه

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بسیار غلط علمی و املایی داره- نکته هاش زیاد بدرد بخور نیستن-جوابای بعضی تستاش اصلا درست نیستن-خ ساده جواب داده-بنظره خودم وقت تلف کردنه-همون خانه زیست شناسی بهتره

در کل همراش یه کتاب تست قوی باشه بد نیس-ولی تفاوتی با کتاب درسیت نداره
      برا اونایی که هیچی از زیت بلد نیستن خوبه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1372 نمایش پست ها
      بسیار غلط علمی و املایی داره- نکته هاش زیاد بدرد بخور نیستن-جوابای بعضی تستاش اصلا درست نیستن-خ ساده جواب داده-بنظره خودم وقت تلف کردنه-همون خانه زیست شناسی بهتره

در کل همراش یه کتاب تست قوی باشه بد نیس-ولی تفاوتی با کتاب درسیت نداره
      برا اونایی که هیچی از زیت بلد نیستن خوبه
      شما چاپ جدیدو دارید؟ چاپ جدید تغییرات داشته.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما چاپ جدیدو دارید؟ چاپ جدید تغییرات داشته.
      چاپ اولشو دارم-هر سه تا پایشو هم خوندم-بنظرم خ میتونستن بهرش کنن- ولی کتاب نامه دوم یکم یهتره-هر کتابو یه مولف نوشته با نظارت حامد اختیاری
      اون هارمونی لازم رو نداره-لااقل باس یه مولف مینوشتش

حالا من معایبشو گفتم-محاسن زیادیم داره-
      یکی اینکه مجبوری همیشه کتابتو بخونی-2 بعضی فصلا رو خوب ترکیبیاشو گفته-3 میتونی به عنوان منبع جمع بندی ازش استفاده کنی ووووو

موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من فقط گیاهی مهروماه رو داشتم با این همه تعریف ازش اصلا به دلم ننشست اخه به نظرم سطح تستاش و درسنامه اش از سطح کنکور پایین تر بود .

14. Top | #14
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نظرتون در مورد چاپ جديدش چيه؟؟
      ميشه به عنوان يه منبع آموزشي روش حساب كرد؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      نظرتون در مورد چاپ جديدش چيه؟؟
      ميشه به عنوان يه منبع آموزشي روش حساب كرد؟
      والا واقعیتش من این سه جلد کتاب دوم و سوم و پیشش رو تازه گرفتم . اول اینکه این کتاب کلا خود کتاب درسیه که حاشیه نویسی شده پس نمیشه به عنوان تنها منبع برا زیست انتخابش کرد . باید یه منبع تستی داشته باشید کنارش .
      حاشیه نویسیا و نکاتی که گفته خوبه . بخشی به اسم "شواهد کنکوری" داره که سوالای کنکور مربوط به اون صفحرو گفته که خیلی خوبه تست و متن با هم قاطی شه . شکل ها رو هم نکاتش رو گفته. مثلا این شکلای خرچنگ و اینای فصل 6 رو کامل نکاتش رو گفته . کیفیت تصاویرش خیلی خوبه حتی اون فلشای توی همین شکل خرچنگ به وضوح مشخصه . دیگه اینکه رنگیه یه بخشی به نام موشکافی متن هم داره .
      در کل این که میگن کتاب درسی زیست مهم ترین منبعه رو واقعا قبول دارم و به نظرم این کتاب نامه ها به درد همین دیدگاه میخورن . البته که یه منبع تستی مث جامع گاج هم کنارش باشه دیگه عالی

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن