خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اگه امسال انتخاب رشته نکنم سال بعد نمیتونم کنکور بدم؟

سلام امروز رفتم پیش یه مشاوری گفتم نمیخوام انتخاب رشته کنم و میخوام برم رشته تجربی سال بعد کنکور بدم بهم گفت که اگه امسال انتخاب رشته نکنی سال بعد نمیتونی کنکور بدی و باید چندتا انتخاب بزنی که مطمئنی قبول نمیشی حرفش واقعا درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      وا!!ینی چی?

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      کسی میدونه بگه.
      منم نمیخوام انتخاب رشته کنم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه .اینطور نیس... اشتباه گفتن. محروم نمیشی

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خوب دادا اگه خیلی نگرانی!یه رشته خوب تو یه دانشگاه خوب بزن..

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فقط کسی محرومه که روزانه قبول بشه !
      حتی اگه انتخاب رشته بکنی و شبانه قبول بشی و نری میتونی کنکور شرکت کنی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      سلام امروز رفتم پیش یه مشاوری گفتم نمیخوام انتخاب رشته کنم و میخوام برم رشته تجربی سال بعد کنکور بدم بهم گفت که اگه امسال انتخاب رشته نکنی سال بعد نمیتونی کنکور بدی و باید چندتا انتخاب بزنی که مطمئنی قبول نمیشی حرفش واقعا درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      چرند گفته دفترچه رو بخونین خواهشا به هر حرف صدمن یه غازی که نمیشه اعتماد کرد

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه...تاحالا همچین چیزیو نشنیدم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه اینطوری نیست.شما اگه انتخاب رشته هم نکنی میتونی سال بعد کنکور بدی و هیچ مشکلی پیش نمیاد.امیدوارم اون مشاور نیت بدی نداشته باشه از این حرفش ...
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها تصمیم خودتون رو باید بگیرید ، شما در صورتی میتونید سال بعد کنکور بدید که اراده داشته باشید و به خودتون مطمئن باشید که سال بعد بهتر میشید

وقتی الآن میخواید انتخاب رشته کنید یعنی هنوز به خودتون اطمینان ندارید که میخواید سال دیگه کنکور بدید یا نه

وقتی مصمم هستید سال دیگه میخواید کنکور بدید ، انتخاب رشته بیخودی واسه چی بکنید که یه دفعه فردا روزی قانون جدید بیاد که انتخاب رشته پیام نور هم محرومیت داره

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسـا نمایش پست ها
      چرند گفته دفترچه رو بخونین خواهشا به هر حرف صدمن یه غازی که نمیشه اعتماد کرد
      من قبلش دفترچه رو خونده بودم بعد که گفت تعجب کردم آخه چند دهه ست مشاوره!الانم داره تو دانشگاه تدریس میکنه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من قبلش دفترچه رو خونده بودم بعد که گفت تعجب کردم آخه چند دهه ست مشاوره!الانم داره تو دانشگاه تدریس میکنه
      بعضی مشاورا اطلاعاتشون قدیمیه منم پیشه یه مشاور رفتم یه چیزای عجیب غریبی میگفت ولی نه همچین چیزی نیست

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نه اطلاعاتشون قدیمیه نه چیز دیگه این مشاورا دسه شیطونم از پشت بستن فقط خواستن شما رو با این ترفند ترغیب کنن که پیششون انتخاب رشتتون رو انجام بدید و چند صد تومنی از شما بگیرن همین
      I AM HAPPY DOC :D

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قبل از اینکه برم پیش مشاور رفتم پیش دفتردار مدرسه مون ازش درباره اینکه با دیپلم ریاضی میشه کنکور تجربی بدم پرسیدم گفت نه! گفت باید بری زیستو پاس کنی بعد میتونی من از تعجب مردم
      بعد رفتم پیش مشاور عزیز گفت میتونی و مشکلی نیس
      یه سوال دیگه هم ازش درباره سوابق تحصیلی پرسیدم گفت اگه بری کنکور تجربی بدی دیگه سوابقت اعمال نمیشه من یادمه چند وقت پیش یکی از دوستان تو همین انجمن گفت 18 درصد برا کسی که با دیپلم ریاضی کنکور تجربی شرکت کنه اعمال میشه
      حالا قضیه چیه کدومش راسته؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      قبل از اینکه برم پیش مشاور رفتم پیش دفتردار مدرسه مون ازش درباره اینکه با دیپلم ریاضی میشه کنکور تجربی بدم پرسیدم گفت نه! گفت باید بری زیستو پاس کنی بعد میتونی من از تعجب مردم
      بعد رفتم پیش مشاور عزیز گفت میتونی و مشکلی نیس
      یه سوال دیگه هم ازش درباره سوابق تحصیلی پرسیدم گفت اگه بری کنکور تجربی بدی دیگه سوابقت اعمال نمیشه من یادمه چند وقت پیش یکی از دوستان تو همین انجمن گفت 18 درصد برا کسی که با دیپلم ریاضی کنکور تجربی شرکت کنه اعمال میشه
      حالا قضیه چیه کدومش راسته؟
      بله همون 18 درصد هست، شما میتونید دفترچه راهنمایه شرکت در آزمون سراسری و راهنمایه انتخاب رشته(اونا برایه شما داوطلبا تالیف شده که بخونیدش که متاسفانه نمیخونید) رو بخونید جواب 99 درصد سوالاتتون رو میتونید بگیرید و اون یک درصدم میتونید زنگ بزنید خوده سازمان سنجش بپرسید که مطمئن تره
      I AM HAPPY DOC :D

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن