خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramandi نمایش پست ها
      up
      درود برشما دوست گرامی، میخواستم اظهار نظر نکنم ولی گفتم چیزی که انجام دادم بهت بگم شاید بدردت خورد تا موفق شوی.
      بنده هم شبیه شما ان شا الله از مهر میرم سوم تجربی پارسال که دوم بودم توی قلمچی همیشه هم هندسه و هم ریاضی یا نمیزدم و اگر میزدم زیر 10 درصد میزدم و سوالات تشریحی نمیتونستم خوب حلشون کنم ولی این تابستون رفتم کتاب 360 درجه مهروماه واسه ریاضیش( آمار هم داشت) خریدم واقعا عالیه هم برای نهای و هم برای کنکور و هم برای آزمون های آزمایشی ، ولی چیزی که مهمه اینه که روی این کتاب باید وقت بزاری و مطمئن باش اگه این کتاب مطالعه کردی بهترین نتیجه باهاش میگیری. ببخشید که خیلی طولانی شد گفتارم ... .

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.من باید برم سوم تجربی.1)برا ریاضی 3 کتاب ریاضی3 تست خیلی سبز(مویینی) رو گرفتم ولی آموزش مختصری داره و برا من که پایه خوبی ندارم ، بدرد نمیخوره(پایه ام جوریه که معمولا درس ریاضی2 رو پارسال و تابستون 30 درصد میزدم).حالا یه منبع برا آموزش میخوام(نه تست و تاکیدم روی آموزشه). بین ریاضی 3 خیلی سبز (بیطرفان) و ریاضی سیصد وشصت درجه مهر وماه کدومش صرقا از نظر آموزش بهتره؟بازم میگم فقط از نظر آموزشی میخوام چون کتاب تست دارم
      سلام کتاب سیر تا پیاز و ماجرای منو درسام دو تا از بهترینان یکیشون رو بگیر

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      درود برشما دوست گرامی، میخواستم اظهار نظر نکنم ولی گفتم چیزی که انجام دادم بهت بگم شاید بدردت خورد تا موفق شوی.
      بنده هم شبیه شما ان شا الله از مهر میرم سوم تجربی پارسال که دوم بودم توی قلمچی همیشه هم هندسه و هم ریاضی یا نمیزدم و اگر میزدم زیر 10 درصد میزدم و سوالات تشریحی نمیتونستم خوب حلشون کنم ولی این تابستون رفتم کتاب 360 درجه مهروماه واسه ریاضیش( آمار هم داشت) خریدم واقعا عالیه هم برای نهای و هم برای کنکور و هم برای آزمون های آزمایشی ، ولی چیزی که مهمه اینه که روی این کتاب باید وقت بزاری و مطمئن باش اگه این کتاب مطالعه کردی بهترین نتیجه باهاش میگیری. ببخشید که خیلی طولانی شد گفتارم ... .
      درود بر شما.آموزش 360 چطوریه؟
      ویرایش توسط Friedrich : 28 مرداد 1395 در ساعت 20:40

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گفتم برای امتحان نهایی و...عالی عالیه و میتونی به سایت انتشارات بروید و نمونه صفحه دانلود کنید ببینید که چجوریه. و بازم تکرار میکنم که باید روش وقت بزاری تا موفق شوی و چیزی که باید ذکر کنم اینه که اگه درسنامه ها کامل بخونید ممکنه بازهم مشکلتون حل نشه یعنی باید تست های این کتاب هم باید بزنی تا فول فول بشی و تست ها انتظار نداشته باش که از روی درسنامه بخونی بتونی بزنی.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضیات پایه عبدالرضا منتظری انتشارات حرف آخر رو پیشنهاد میکنم..چون منم مشکل تورو داشتم البته بگما این کتاب واسه رشته ریاضیه ولی همونطور ک میدونید ریاضی ۲بین ریاضی و تجربی مشترکه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واسه اموزش سوم فقط سیر تا پیاز من باهاش نهایی شدم 19 حرف نداره .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن