خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jimmmmmyhan نمایش پست ها
      پرستاری دولتی با توجه به رتبه های پارسال حتما میارم... ممنون از پاسختون ولی لطفا اگر اطلاعاتتون کامل نیست من و بقیه رو گیج نکنید....
      بهتره که واقع بین باشید و به نتایج پارسال فکر نکنید تو مملکتی که هر 24 ساعت یک بار قانون و مقررات جدیدی اعلام میکنند
      شما بهتره که به مشاور مراجعه کنید تا شما رو در جریان بزارند
      موفق باشید

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jimmmmmyhan نمایش پست ها
      من انتخاب اول رو علوم آزمایشگاهی زدم! چرا تا دکتری ادامه نمیدید؟ دکتری هم بازار کار نداره؟
      متاسفانه دکتری هم بگیرید نمیتونید خودتون تنهایی آزمایشگاه بزنید. مجوز تاسیس آزمایشگاه الان دست پاتولوژیست هاست. من اگه بخوام علوم آزمایشگاهی ادامه بدم باید یک گرایش مثلا ایمنی شناسی یا هماتولوژی انتخاب کنم که باید یک سال وقت بزارم برای قبول شدن و سه سال هم طول میکشه تا ارشد بگیرم و اگه بلافاصله هم دکتری قبول شم سه الی چهار سال هم دکتری طول میکشه که کلا میشه هفت هشت سال درس خوندن. که اگه همین زمان رو برای قبولی و خوندن رشته ای مثل دندان پزشکی صرف کنم مطمینا درامد و پرستیژ و ... خیلی بالاتر از یه دکتری تک رشته ای علوم آزمایشگاهی هست.
      به همین دلایل من تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم تو سن 26 سالگی...
      به نظرم شما یکم بیشتر تحقیق کن. برو آزمایشگاههای خصوصی و دولتی با کارمنداشون صحبت کن. انتخاب حساسی هست و بنده به هیچ وجه پیشنهاد نمیدم که اولین انتخابتون علوم آزمایشگاهی باشه.
      ویرایش توسط ehsan_yany : 27 مرداد 1395 در ساعت 16:41

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tvflower نمایش پست ها
      با 4300 منطقه 3 پرستاری تهران یا بهشتی قبول میشم؟
      شما به پرستاری علاقه دارید؟
      با این رتبه میتونید رشته ی بهتر تو دانشگاه های آزاد و پردیس رو انتخاب کنید
      مثلا دارو پردیس بین الملل
      یا روانشناسی علامه طباطبایی که واقعا عالیه
      شما اگر به پرستاری علاقه مندین که بهتره طبق علاقتون پیش برید

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jaany نمایش پست ها
      شما به پرستاری علاقه دارید؟
      با این رتبه میتونید رشته ی بهتر تو دانشگاه های آزاد و پردیس رو انتخاب کنید
      مثلا دارو پردیس بین الملل
      یا روانشناسی علامه طباطبایی که واقعا عالیه
      شما اگر به پرستاری علاقه مندین که بهتره طبق علاقتون پیش برید
      بحث علاقه نیست بحث ناچاری و پشت کنکور بودنه پول بین المللم ندارم .حالا ب نظرتون تهران یا بهشتی پرستاری میارم؟ رتبه زیر گروه یکمم4082 وترازم8590شده

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بحث علاقه نیست بحث ناچاری و پشت کنکور بودنه پول بین المللم ندارم .حالا ب نظرتون تهران یا بهشتی پرستاری میارم؟ رتبه زیر گروه یکمم4082 وترازم8590شده
      احتمال 99 درصد میارید
      اون یک درصد رو احتمال میدیم به اونایی که رتبه ی نسبتا بهتری نسبت به شما دارن و ممکنه که ظرفیت دانشگاه انتخابی شما پر بشه
      شما بهتره انتخاب اولتون رو پرستاری بهشتی ، تهران بزنید

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_yany نمایش پست ها
      متاسفانه دکتری هم بگیرید نمیتونید خودتون تنهایی آزمایشگاه بزنید. مجوز تاسیس آزمایشگاه الان دست پاتولوژیست هاست. من اگه بخوام علوم آزمایشگاهی ادامه بدم باید یک گرایش مثلا ایمنی شناسی یا هماتولوژی انتخاب کنم که باید یک سال وقت بزارم برای قبول شدن و سه سال هم طول میکشه تا ارشد بگیرم و اگه بلافاصله هم دکتری قبول شم سه الی چهار سال هم دکتری طول میکشه که کلا میشه هفت هشت سال درس خوندن. که اگه همین زمان رو برای قبولی و خوندن رشته ای مثل دندان پزشکی صرف کنم مطمینا درامد و پرستیژ و ... خیلی بالاتر از یه دکتری تک رشته ای علوم آزمایشگاهی هست.
      به همین دلایل من تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم تو سن 26 سالگی...
      به نظرم شما یکم بیشتر تحقیق کن. برو آزمایشگاههای خصوصی و دولتی با کارمنداشون صحبت کن. انتخاب حساسی هست و بنده به هیچ وجه پیشنهاد نمیدم که اولین انتخابتون علوم آزمایشگاهی باشه.
      شما راجع به کنکورهای اخیر تحقیق کردید ؟چون شرایط و سطح سوالا خیلی با اون سالی که شما کنکور دادید متفاوته

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jaany نمایش پست ها
      احتمال 99 درصد میارید
      اون یک درصد رو احتمال میدیم به اونایی که رتبه ی نسبتا بهتری نسبت به شما دارن و ممکنه که ظرفیت دانشگاه انتخابی شما پر بشه
      شما بهتره انتخاب اولتون رو پرستاری بهشتی ، تهران بزنید
      خدا از دهنتون بشنوه ک قبول شم.ببخشید ی سوال دیگه شما نمیدونید تهران بهتره یا بهشتی برا پرستاری؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خدا از دهنتون بشنوه ک قبول شم.ببخشید ی سوال دیگه شما نمیدونید تهران بهتره یا بهشتی برا پرستاری؟
      متاسفانه نمیتونم مقایسه کنم چون هر دو دانشگاه اساتید بزرگی دارند مخصوصا بهشتی که خیلی به پستاری ارزش داده

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaar نمایش پست ها
      شما راجع به کنکورهای اخیر تحقیق کردید ؟چون شرایط و سطح سوالا خیلی با اون سالی که شما کنکور دادید متفاوته
      بلی تحقیق کردم. امسال هم با این که زمان کافی برای مطالعه نداشتم (روزی چهار الی پنج ساعت) رتبم پنج هزار منطقه سه شد.

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعضی حرف هارو میشنوه ادم والا گیج میشه...عزیزان اینقدر به دهن مردم نگاه نکنید که چی میگن درباره ی شما...شما هر رشته ای بری مردم برات حرف میزنن..شاید کمتر از 0.1 درصد از داوطلبای تجربی از رشتشون واقعا راضی باشن..اونی ک پزشکیه میگه کاش دانشگاه بهتر بودم اونیکه ازاده میگه کاش دولتی بودم..و کل رشته ها همینطوره..به علاقت نگاه کن و به اینکه خصوصیت اخلاقیت چطوره؟ پرستاری پول نسبتا خوبی داره اگه میتونی و برات ممکنه ک یکی بالاسرت باشه بهترین انتخابه..خیلیارو میشناسم وقتی اینطوری یه نفر بالاسرشون هست بهتر هم کار میکنن و خیلی موفق ترن تو رشتشون..متاسفانه ی جوی راه افتاده ک فکر میکنن عده ای ببخشید بیمارستان مثل معدنه و پرستارها برده هستن..نه اصلا این نیس...اون چیزی ک میگن تبعیضه چون پرستارا علم خوبی دارن و حقوق نسبت ب پزشک کمتره دلخوری ای هست ...الان ملت ما جوری شدن همشون دهن بین هستن و فقط و فقط پزشکی میخان...وقتی طرف چن سال درس میخونه و انصراف میده دوباره کنکور بده واسه چیه؟ واسه اینکه پول داشته باشه...اما به این فکر نمیکنه تو سن25 سالگی وقتی کنکور بدی در خوشبینانه ترین حالتش اگه همون سال اول قبول بشی باید حداقل7-8 سال بخونی تا بشی عمومی که اونم الان سودی نداره و با احتساب گرفتن تخصص و گذروندن طرح حداقل سن این ادم40 و بالاتر خواهد بود و این فاجعس
      ینی نصف عمرت رفته و تازه میخای وارد بشی...درسته که ب پول و این قضایا میرسی اما اگه واقعا هدف پوله میتونی این عمرتو ک تو اوج جوونی هستی تو جای دیگه صرف کنی و بیشترم درامد داشته باشی
      متاسفانه به همه چیز از یه زاویه نگاه میکنیم..پزشکی رو چیزی میبینیم که هر کی واردش شده خوشبخته روزگاره و پولداره و کلاس کاری داره و دیگه بالاترین ادمه روی زمینه..اما یه امار بگیرین از وضع دانشجوهای پزشکی بقیه مواردشم دستتون بیاد..ببینین 7 سال پشت هم خوندن بدون داشتن منبع درامد ینی چی؟ بدونین تو سن بالا درس خوندن اونم پزشکی چ مصیبتیه..ببینین از 12 ماه سال حداقل10 ماهشو سرشون تو کتاباس..

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رشته های تجربی هم متنوعن...به شهر خودتون و بازار کار اون رشته در محیط خودتون نگاه کنین..پرستاری که الان کل کشور نیاز دارن..اما بقیه رشته های پیراپزشکی مثل هوشبری-اتاق عمل-علوم ازمایشگاه-رادیولوژی-بینایی سنجی-فیزیوتراپی و ...هستن که ببینین وضع کاری اون رشته در شهرتون چجوریه
      به عنوان مثال بگم هوشبری رو میشناسم در شهر اصفهان با کار در کلینیک خصوصی و شیفت و کارانه حقوق ماهیانش7-8 میلیونه...
      کار و درامد یه رشته هم به خودتون بر میگرده و هم به شهرتون که چجوریه وضع اون رشته...به حرف هیچکس اعتماد نکنین...یه نفرو میبینی میگه من علوم ازمایشگاهی ام حقوق زیر یه تومن میگیرم..والا خنده داره..یکم تحقیق کنین ببینین واقعا همچینه یا نه؟
      منم ک گفتم اون هوشبرو حقیقت بود ولی بازم برای اطمینان از کسایی ک تو این رشته هستن و در شهرای بزرگ ک بیمارستان خصوصی کار میکنن سوال کنین تا مطمعن بشید

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما ی فامیل داریم دوتا دادشش داروسازن وخودش پرستار اقا هم هستن تهرانم خوندن خیلیم راضین

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه
      من بیست سالمه و امسال میخام برم پرستاری
      بنظرتون میتونم توی آزمون ارتقا به پزشکی شرکت کنم؟
      آخه یه جا شنیده بودم حداکثر سن باید 25 سال باشه

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در کل اینکه خودمم پزشکی ام
      دوسش دارم
      همه داوطلبا هم دوسش دارن..مطمعنا اونی ک پرستار یا هر رشته ی دیگه ای هم هست دوس داره پزشکیو..کسی نمیتونه منکر این قضیه بشه...
      اما همه بهش نمیرسن و واقعا هم من ک تو این رشتم فک نکنین خبریه اینجا و ما خوشبخت ترینیم...فشار درسی و جو درسی وحشتناک این رشته جوریه ک واقعا علاقه نداشته باشی نمیکشی..14 ترم چیز کمی نیس...خیلیارو میبینم ب ترم 7 نرسیدن یا انصرافی بودن یا معتاد...شعار نمیدم اما واقعا این مسایل هم هست..همیشه همه ی جوانب هر رشته ایو بسنجین...اگه پزشک پول داره..اگه کلاس کاری داره اما 7-8 سال از بهترین سالای عمرشو زده...از خیلی از چیزهای زندگی زده..درسته با تحصیل تو این رشته میشه خیلی موفق بود اخر کار اما اینم بدونین ما ادما قراره یه بار زندگی کنیم
      اونم70-80 سال
      اونوقت واقعا خنده داره کل عمرمون و کل سال های زندگیمون رو صرف این کنیم ک این رشته باشیم یا دوباره کنکور بدیم
      خداروشکر من تو این رشته ام..اما اگه این رشته نمیشدم هم دیگه سراغ کنکور و این مسایل نبودم و میرفتم تو رشته ی دیگه و جای دیگه راه و زندگیمو ادامه میدادم..قرار نیس کل عمر و کل سلامتیمو هدر بدم و از بین ببررم ..

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mil mil نمایش پست ها
      در کل اینکه خودمم پزشکی ام
      دوسش دارم
      همه داوطلبا هم دوسش دارن..مطمعنا اونی ک پرستار یا هر رشته ی دیگه ای هم هست دوس داره پزشکیو..کسی نمیتونه منکر این قضیه بشه...
      اما همه بهش نمیرسن و واقعا هم من ک تو این رشتم فک نکنین خبریه اینجا و ما خوشبخت ترینیم...فشار درسی و جو درسی وحشتناک این رشته جوریه ک واقعا علاقه نداشته باشی نمیکشی..14 ترم چیز کمی نیس...خیلیارو میبینم ب ترم 7 نرسیدن یا انصرافی بودن یا معتاد...شعار نمیدم اما واقعا این مسایل هم هست..همیشه همه ی جوانب هر رشته ایو بسنجین...اگه پزشک پول داره..اگه کلاس کاری داره اما 7-8 سال از بهترین سالای عمرشو زده...از خیلی از چیزهای زندگی زده..درسته با تحصیل تو این رشته میشه خیلی موفق بود اخر کار اما اینم بدونین ما ادما قراره یه بار زندگی کنیم
      اونم70-80 سال
      اونوقت واقعا خنده داره کل عمرمون و کل سال های زندگیمون رو صرف این کنیم ک این رشته باشیم یا دوباره کنکور بدیم
      خداروشکر من تو این رشته ام..اما اگه این رشته نمیشدم هم دیگه سراغ کنکور و این مسایل نبودم و میرفتم تو رشته ی دیگه و جای دیگه راه و زندگیمو ادامه میدادم..قرار نیس کل عمر و کل سلامتیمو هدر بدم و از بین ببررم ..
      مشکل بچه های ما اینا نیست مشکل کار توجامعه ما وگرنه کی که دوست نداره زودتر ب استقلال مالی برسه مستقل شه. اگه هرکسی بدونه رشته ای که میخونه براش تلاش میکنه اینده کاری خوبی داره مگه دیوونه اس باز بیاد کنکور بده.
      الان دو سه سال جو اینطوری شده اونم فقط واسه بیکاری.
      شما میگید بهترین سالای عمرتون صرف درس خوندن میکنید درسته ولی اونیم که مهندسی میخونه. ی دانشگاه وی رشته تاپ حداقل تا مقطع فوق یا دکتری ب اندازه شما بلکه بیشتر میخونه. شاید ولی اینده شغلی داره؟؟؟تضمینی داره ک فردا براش کار باشه ؟؟؟!ولی رشته ای که شما تحصیل میکنی که اینطور نیست.
      واقع بین باش برادر

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن