خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_yany نمایش پست ها
      دکتری پرستاری بیشتر به عنوان هیئت علمی دانشگاهها و همینطور اگه سابقه کار داشته باشین به عنوان مترون بیمارستان یا سوپروایزر میتونید کار کنید که درامد دو سه میلیون اضافه میشه.
      رشته های دیگه پیراپزشکی هم غیر از بینایی سنجی و فیزیوتراپی زیاد جالب نیستن. من خودم لیسانس علوم آزمایشگاهی هستم و الان چون استخدامی دولتی خیلی کمه و خصوصی هم کمتر از دو تومن در ماه درامد داره دارم دوباره کنکور میدم.
      واقعا با لیسانس علوم ازمایشگاهی دوباره کنکور میدید؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaar نمایش پست ها
      خب معلومه که پزشکی از پرستاری بهتره ولی خب قبولیش هم سخته ولی پرستاری هم رشته خیلی خوبیه الان یکی از دوستام 5تومن حقوق میگیره
      خب مشکل اینجاس که پزشکی تقریبا از همه رشته ها بهتره! ولی همه به این فکر نمیفتن که کاش دکتر شده بودیم! اگر کسی همچین فکری کنه یعنی از رشتش رضایت نداره! درست میگم؟! بحث من فقط درآمدش نیس... موقعیت اجتماعی و پرستیژ بیشتر مدنظرمه... خیلی از پرستارا از این که بهشون بها داده نمیشه مینالن... من تمام عمرم از پرستاری متنفر بودم ولی الآن تقریبا برام راهی نمونده جز پرستاری دولتی یا اتاق عمل دولتی یا علوم آزمایشگاهی آزاد... میخوام حداقل الآن بهترین انتخاب رو انجام بدم. بحث فقط درآمد و بازار کارش نیس... ممکنه تا آخر عمر این حسو داشته باشم که مورد تحقیر یا ... قرار گرفتم!

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دکتری پرستاری بیشتر به عنوان هیئت علمی دانشگاهها و همینطور اگه سابقه کار داشته باشین به عنوان مترون بیمارستان یا سوپروایزر میتونید کار کنید که درامد دو سه میلیون اضافه میشه.
      رشته های دیگه پیراپزشکی هم غیر از بینایی سنجی و فیزیوتراپی زیاد جالب نیستن. من خودم لیسانس علوم آزمایشگاهی هستم و الان چون استخدامی دولتی خیلی کمه و خصوصی هم کمتر از دو تومن در ماه درامد داره دارم دوباره کنکور میدم.
      شما که تجربتون از ما بالاتره میشه یکم بیشتر توضیح بدید راجع به رشته های پیراپزشکی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من انتخاب اول رو علوم آزمایشگاهی زدم! چرا تا دکتری ادامه نمیدید؟ دکتری هم بازار کار نداره؟

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jimmmmmyhan نمایش پست ها
      خب مشکل اینجاس که پزشکی تقریبا از همه رشته ها بهتره! ولی همه به این فکر نمیفتن که کاش دکتر شده بودیم! اگر کسی همچین فکری کنه یعنی از رشتش رضایت نداره! درست میگم؟! بحث من فقط درآمدش نیس... موقعیت اجتماعی و پرستیژ بیشتر مدنظرمه... خیلی از پرستارا از این که بهشون بها داده نمیشه مینالن... من تمام عمرم از پرستاری متنفر بودم ولی الآن تقریبا برام راهی نمونده جز پرستاری دولتی یا اتاق عمل دولتی یا علوم آزمایشگاهی آزاد... میخوام حداقل الآن بهترین انتخاب رو انجام بدم. بحث فقط درآمد و بازار کارش نیس... ممکنه تا آخر عمر این حسو داشته باشم که مورد تحقیر یا ... قرار گرفتم!
      پرستاری اینطورم که شما میگی بد نیست منم حس میکردم نمیتونم از یه دکتر دستور بگیرم و....ولی الان یه کم پشیمونم

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با این حساب همه پرستار ها به این فکر میکنن که کاش دکتر شده بودیم! پس خیلی رضایت هم نداشتین!
      امکانش هست رتبتونو بگید؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امکانش هست رتبتونو بگید؟
      8800 منطقه 1

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      8800 منطقه 1
      همه تلاشتو کرده بودی ؟یعنی خوب خونده بودی یا کم کاری هم داشتی؟سال اولت بود؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همه تلاشتو کرده بودی ؟یعنی خوب خونده بودی یا کم کاری هم داشتی؟سال اولت بود؟
      کم کاری که خیلی داشتم... سال دومم بود ولی تفاوتی با پارسال نکرد...

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کم کاری که خیلی داشتم... سال دومم بود ولی تفاوتی با پارسال نکرد...
      دیگه نمیتونی بمونی؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیگه نمیتونی بمونی؟
      دارید نا امیدم میکنید!!! یعنی با این رتبه هیچ رشته خوبی نمیشه قبول شد؟؟!!! ریاضی ها که راحت مهندسی ها رو میارن!!! تجربی اینقدر بدبخت و فلک زدست؟!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      8800 پرستاری دولتی؟غیر ممکنه
      ترازتون چنده عزیز دل برادر؟
      زیر 6000 پرستاری دولتی میشه : رتبه
      بالای 6200 پرستاری آزاد : تراز
      بعدش پرستاری اونطور که شما فکر میکنید نیست . تمام پرستارا قابل احترامن

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دارید نا امیدم میکنید!!! یعنی با این رتبه هیچ رشته خوبی نمیشه قبول شد؟؟!!! ریاضی ها که راحت مهندسی ها رو میارن!!! تجربی اینقدر بدبخت و فلک زدست؟!
      قبول که میشید چون میگی علاقه ندارم گفتم

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jaany نمایش پست ها
      8800 پرستاری دولتی؟غیر ممکنه
      ترازتون چنده عزیز دل برادر؟
      زیر 6000 پرستاری دولتی میشه : رتبه
      بالای 6200 پرستاری آزاد : تراز
      بعدش پرستاری اونطور که شما فکر میکنید نیست . تمام پرستارا قابل احترامن
      پرستاری دولتی با توجه به رتبه های پارسال حتما میارم... ممنون از پاسختون ولی لطفا اگر اطلاعاتتون کامل نیست من و بقیه رو گیج نکنید....

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با 4300 منطقه 3 پرستاری تهران یا بهشتی قبول میشم؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن