خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 88
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face اگه پشت کنکوری بودی یا می خوای بشی

سلام دوستان گلم.من یک عدد کنکوری 95 هستم.همون موقع که کنکورمودادم میدونستم اون چیزی که میخوام (پزشکی هدفمه)درنمیام .برا همین برنامه چیدم برا سال بعد.رتبه ها که اومد 9000 شدم .کلی گریه و زاری کردم.بعد مدتی عزمم جزم شد برا سال بعد.اومدم اینجا تا کلی اطلاعاتمو بالاببرم از دبیر کتاب و دی وی دی و برنامه ریزیو خلاصه سعی کردم سال بعدو با دید بهتر بخونم.من چون توی شهرم دبیر درست حسابی و از قضا مشاور کاربلد و خلاصه اون امکاناتی که بچه های شهرای بزرگ دارن رو ندارم تنها کاری که تونستم بکنم این بود که از طریق همین فضای مجازی اطلاعاتمو بالاببرم.اما الان یکم دودل شدم !ینی این همه مصمم بودم برا سال بعد الان دچار تزلزل شدم!هی به خودم میگم انتخاب رشته کنم برم !بعدش بخونم برای پزشکی!هی میگم نه اگه میخوای همین الان تلاشتو بکن!میدونم شاید شما هم دچار همچین شرایطس شدینه !خواهش میکنم بگین راه درست از نظر شما کدومه!ازوقتی نتایج اومده و کلی پشت کنکوری شکست خورده رو میبینم احساس میکنم شاید این اتفاق هم برای من بیفته .خانوادم میگن انتخاب رشته کن وبرو .مثلا برو دبیری!وبعد کنکور بده برای پزشکی!من تا اون موقع میمیرم خو....حالا به نظرتون چیکار کنم !من اراده ی موندن دارم !ولی چون رتبه ی امسالم 9000 هستش خونوادم میگن فوقش سال بعد بشی 4000.آیا این حرف درسته؟!نظرتونو بگین !اصلا هرچی میخواین بگین!ناراحت نمیشم .بالاخره باید با دید باز انتخاب کنم.نمیخوام شکست بخورم باز.
      پ ن:آیا میتونم واقعا از 9000 زیر 1000شم ؟؟؟؟؟؟سوالم خیلی مسخرس ولی خب میخوام بدونم کسایی بودن که سال اول رتبشون داغون بوده ولی سال بعد ترکونده باشن؟؟!؟!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره چرا که ن؟؟ از این ادما زیاده ک سال اول خراب کردن ولی سال بعد بهترین رتبه رو اوردن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrj1376 نمایش پست ها
      اره چرا که ن؟؟ از این ادما زیاده ک سال اول خراب کردن ولی سال بعد بهترین رتبه رو اوردن
      اگه بمونم وبد بشم ؟!؟؟!!؟!!خانوادم میگن نمون چون ممکنه دوبرابر بشی

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatimashokri76m نمایش پست ها
      سلام دوستان گلم.من یک عدد کنکوری 95 هستم.همون موقع که کنکورمودادم میدونستم اون چیزی که میخوام (پزشکی هدفمه)درنمیام .برا همین برنامه چیدم برا سال بعد.رتبه ها که اومد 9000 شدم .کلی گریه و زاری کردم.بعد مدتی عزمم جزم شد برا سال بعد.اومدم اینجا تا کلی اطلاعاتمو بالاببرم از دبیر کتاب و دی وی دی و برنامه ریزیو خلاصه سعی کردم سال بعدو با دید بهتر بخونم.من چون توی شهرم دبیر درست حسابی و از قضا مشاور کاربلد و خلاصه اون امکاناتی که بچه های شهرای بزرگ دارن رو ندارم تنها کاری که تونستم بکنم این بود که از طریق همین فضای مجازی اطلاعاتمو بالاببرم.اما الان یکم دودل شدم !ینی این همه مصمم بودم برا سال بعد الان دچار تزلزل شدم!هی به خودم میگم انتخاب رشته کنم برم !بعدش بخونم برای پزشکی!هی میگم نه اگه میخوای همین الان تلاشتو بکن!میدونم شاید شما هم دچار همچین شرایطس شدینه !خواهش میکنم بگین راه درست از نظر شما کدومه!ازوقتی نتایج اومده و کلی پشت کنکوری شکست خورده رو میبینم احساس میکنم شاید این اتفاق هم برای من بیفته .خانوادم میگن انتخاب رشته کن وبرو .مثلا برو دبیری!وبعد کنکور بده برای پزشکی!من تا اون موقع میمیرم خو....حالا به نظرتون چیکار کنم !من اراده ی موندن دارم !ولی چون رتبه ی امسالم 9000 هستش خونوادم میگن فوقش سال بعد بشی 4000.آیا این حرف درسته؟!نظرتونو بگین !اصلا هرچی میخواین بگین!ناراحت نمیشم .بالاخره باید با دید باز انتخاب کنم.نمیخوام شکست بخورم باز.
      پ ن:آیا میتونم واقعا از 9000 زیر 1000شم ؟؟؟؟؟؟سوالم خیلی مسخرس ولی خب میخوام بدونم کسایی بودن که سال اول رتبشون داغون بوده ولی سال بعد ترکونده باشن؟؟!؟!
      اوجاقلوسال سوم کنکوردادباامکانات کم آخرش علوم پزشکی ایران قبول شدپس داریم چنین کسایی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دقیقا مثل شمام ..... دو دل هستم که برم یا بمونم؟؟..... با 9000 خیلی می ترسم بمونم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رتبه یک ریاضی هشتاد و هشت

البته مشاورام از این مثالا زیاد دارن سخنرانی های افشار و پوردستمالچی را دان کن گوش کن مگه میشه نباشه
      عاشقم عاشق دموکراسی دیونه ی سیاست

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi7798 نمایش پست ها
      دقیقا مثل شمام ..... دو دل هستم که برم یا بمونم؟؟..... با 9000 خیلی می ترسم بمونم
      شمام 9000شدی؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خودت تردید داری بعد توقع داری راهو یک کنکوری یا پشت کنکوری بهت نشون بده !!

البته بزار ی چیزایی بگم !

سال 98 کنکور تقریبا اگ برگزار هم بشه با این کنکورا متفاوت خواهد بود ! از تغییرات کتاب های و .... بگیر تا معلوم نبودن سر نوشت معدل و...

سال 98 شمایی ک چن سال داری یک اندامکو ب نام لیزوزوم میخونی دیگ این اسم براش کاربردی نداره و باید با یک اسم دیگ بشناسیش ! این ینی تغییرات خیلی و اون موقع برای ما ک درسامون طوری دیگ بوده سخت تر میشه !

ولی اینکه خودت تردید داری ک بتونی رتبتو بهتر بکنی یا نه خیلی بد !

هیشکی جز خودت نمیدونه تو وانایی رتبه برتر شدنو داری یا نه !

اگ تردید داری ب ارادت و هدفت سعی کن یک رشته خوب بری که حداقل کمی بهش علاقه داشته باشی و اگر نشد دوباره کنکور بدی تا آخر همونو ادامه بدی !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من یکی دوستام پارسال 48هزار بود. امسال شد 12 هزار
      پاسخ به سوالات سربازی

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

سال 98 کنکور تقریبا اگ برگزار هم بشه با این کنکورا متفاوت خواهد بود ! از تغییرات کتاب های و .... بگیر تا معلوم نبودن سر نوشت معدل و...

سال 98 شمایی ک چن سال داری یک اندامکو ب نام لیزوزوم میخونی دیگ این اسم براش کاربردی نداره و باید با یک اسم دیگ بشناسیش ! این ینی تغییرات خیلی و اون موقع برای ما ک درسامون طوری دیگ بوده سخت تر میشه !

اگ تردید داری ب ارادت و هدفت سعی کن یک رشته خوب بری که حداقل کمی بهش علاقه داشته باشی و اگر نشد دوباره کنکور بدی تا آخر همونو ادامه بدی !
      نه نه من تردید ندارم اگه بمونم خیلی تلاش میکنم
      من میگم خانوادم خیلی دلسردم میکنن.و من از این میترسم...خب میگن تو الان 9000 سال یعد شاید بشی 4000!!!!از این حرفا !؟منم از این حرفا واقعا استرس میگیرم خب بهم حق بدین...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

اقا جواد عزیز دل

خیلی هم دوستانو نترسون از سال 48 تا حالا میخواد جای کنکور و معدل بگیره و کتاب زیست مثلا اونوقت دو تا سیصد صفحه بوده

اما حالا هم کنکور همون کنکوره و کتابم شده یه دونه صد صفحه ای برا سال دوم (اخه قدیم گیاهی جانوری جدا بوده)
      دوستان با خیال نود و نه درصد برای کنکور هزار و چهار صدم میتونید برنامه ریزی کنید و اون یه درصدشم مربوط به بیدار شدن از خواب مسئولین و گرفتن تصمیماته جدیده که یهویی میگیرن و اون توی همه ی امور صدق میکنه و نمونه اش همین چند روز پیش که مهندسای نفت ایرانی رو دارن تعدیل میکنن و خارجی ثبت نام میکنن و برا همین مجلسم صداش در اومد البته که دوستان مجلس هم خیلی بیدار نیستند قبلا جلساتشونو نشون میدا د یه بار که مردم دیدند همه سر جلسه خوابشونبرده دیگه پخش نکردن خخخخ

بچه های گل امید امید امید تلاش تلاش تلاش توکل توکل توکل

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه نه من تردید ندارم اگه بمونم خیلی تلاش میکنم
      من میگم خانوادم خیلی دلسردم میکنن.و من از این میترسم...خب میگن تو الان 9000 سال یعد شاید بشی 4000!!!!از این حرفا !؟منم از این حرفا واقعا استرس میگیرم خب بهم حق بدین...
      به نظر من 10 سال دیگ ب خودت لعنت و نفرین بفرستی بهتر از این 5 سال دیگ خانواده رو مورد سرزنش قرار بدی !

من طوری پیش رفتم ک اگر قرار باش شکستو قبول کنم هیچ بهانه ای ندارم ک بگم خانوادم مقصر بودن ! چون خودم رفتم ! ولی متاسفانه هنوزم موفق نشدم !

ول خب حداقل دلم خوش راهیو میرم ک خودم میخوام!

در مورد شما هم اگ واقعا تلاش میکنی و میتونی تغییر کنی خب بحثش فرق میکنه !

ولی ب قول خانواده اگ رتبه 9 هزارو 4 هزار کنی فایده نداره !

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط novinalamolhoda نمایش پست ها

اقا جواد عزیز دل

خیلی هم دوستانو نترسون از سال 48 تا حالا میخواد جای کنکور و معدل بگیره و کتاب زیست مثلا اونوقت دو تا سیصد صفحه بوده

اما حالا هم کنکور همون کنکوره و کتابم شده یه دونه صد صفحه ای برا سال دوم (اخه قدیم گیاهی جانوری جدا بوده)
      دوستان با خیال نود و نه درصد برای کنکور هزار و چهار صدم میتونید برنامه ریزی کنید و اون یه درصدشم مربوط به بیدار شدن از خواب مسئولین و گرفتن تصمیماته جدیده که یهویی میگیرن و اون توی همه ی امور صدق میکنه و نمونه اش همین چند روز پیش که مهندسای نفت ایرانی رو دارن تعدیل میکنن و خارجی ثبت نام میکنن و برا همین مجلسم صداش در اومد البته که دوستان مجلس هم خیلی بیدار نیستند قبلا جلساتشونو نشون میدا د یه بار که مردم دیدند همه سر جلسه خوابشونبرده دیگه پخش نکردن خخخخ

هر کار کنی برای کسی که این طور درس خونده سخت !

من نگفتم غیر ممکن گفتم سخت میشه !

اینجا ایران از فردا هم کسی خبر نداره ک چی بشه و چیکار بکنن !

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط novinalamolhoda نمایش پست ها

اقا جواد عزیز دل

ن این دفه مث اینکه قراره تغعیرات اساسیه
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      ن این دفه مث اینکه قراره تغعیرات اساسیه
      چند ساله تغییرات اساسیه خخخخ

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن