خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 88
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از شماها کسی پشت کنکوری بوده ؟اصن راضی بودین؟؟؟

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کنکور98که کلی تغییرمیکنه واقعاجرئت میخوادکسی برااون موقع بخونه وقتی یه خط کتاب تغییرمیکنه همون کلی میپیچونن وسوال جدیدمیدن که مشابه اون توهیچ کنکوری نبوده درحالیکه الآن بیش ترسوالاتکراریه یعنی دست طراح کامل بازمیشه حالاهنوزدوسال مونده که براچی برای98بحث میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

3. Top | #18
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      خیلی ها بودن ک سال اول خراب کردم و بعدش ترکوندن میشناسم ادمی ک سال اول 30هزار شده و سال دومش 600منطقه دو ازاین موردا تا دلت بخواد هست بستگی داره ک تو چقدر تلاش کنی و فکر های منفی نداشته باشی همه اون هایی ک نتیجه نگرفتن حتما یه جای کارشون اشکال داشته خودشونم میدونن

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatimashokri76m نمایش پست ها
      سلام دوستان گلم.من یک عدد کنکوری 95 هستم.همون موقع که کنکورمودادم میدونستم اون چیزی که میخوام (پزشکی هدفمه)درنمیام .برا همین برنامه چیدم برا سال بعد.رتبه ها که اومد 9000 شدم .کلی گریه و زاری کردم.بعد مدتی عزمم جزم شد برا سال بعد.اومدم اینجا تا کلی اطلاعاتمو بالاببرم از دبیر کتاب و دی وی دی و برنامه ریزیو خلاصه سعی کردم سال بعدو با دید بهتر بخونم.من چون توی شهرم دبیر درست حسابی و از قضا مشاور کاربلد و خلاصه اون امکاناتی که بچه های شهرای بزرگ دارن رو ندارم تنها کاری که تونستم بکنم این بود که از طریق همین فضای مجازی اطلاعاتمو بالاببرم.اما الان یکم دودل شدم !ینی این همه مصمم بودم برا سال بعد الان دچار تزلزل شدم!هی به خودم میگم انتخاب رشته کنم برم !بعدش بخونم برای پزشکی!هی میگم نه اگه میخوای همین الان تلاشتو بکن!میدونم شاید شما هم دچار همچین شرایطس شدینه !خواهش میکنم بگین راه درست از نظر شما کدومه!ازوقتی نتایج اومده و کلی پشت کنکوری شکست خورده رو میبینم احساس میکنم شاید این اتفاق هم برای من بیفته .خانوادم میگن انتخاب رشته کن وبرو .مثلا برو دبیری!وبعد کنکور بده برای پزشکی!من تا اون موقع میمیرم خو....حالا به نظرتون چیکار کنم !من اراده ی موندن دارم !ولی چون رتبه ی امسالم 9000 هستش خونوادم میگن فوقش سال بعد بشی 4000.آیا این حرف درسته؟!نظرتونو بگین !اصلا هرچی میخواین بگین!ناراحت نمیشم .بالاخره باید با دید باز انتخاب کنم.نمیخوام شکست بخورم باز.
      پ ن:آیا میتونم واقعا از 9000 زیر 1000شم ؟؟؟؟؟؟سوالم خیلی مسخرس ولی خب میخوام بدونم کسایی بودن که سال اول رتبشون داغون بوده ولی سال بعد ترکونده باشن؟؟!؟!
      سلام عزیزم
      اگر واقعا تصمیم موندن داری اعتماد به نفست را ببر بالا مطمئن باش میتونی موفق بشی فقط کافیه ی کوچولو تلاش کنی
      گفتی امکانات فوق العاده نداری باید بهت بگم حداقل 60 درصد بچه های کنکوری امکانات فوق العاده ندارن واز اون 40 درصدی که امکانات خوب دارنفق 10 درصد از افراد از امکاناتشان استفاده میکنن
      حالا این همه آدم میان کنکور میدن (مثلا 500هزار نفر) از این بین 450000نفر سیاهی لشکرند
      پس 50000نفر کنکوری واقعی داریم ...
      از این 50000نفر 25 هزار نفر روش صحیح مطالعه را بلد نیستند
      پس 25000کنکوری داریم
      از این 25000 تا 13000 نفر خیلی میخونن اما منبع درستی ندارن
      12000نفر
      که از بین اینها 10000نفر استرس شدید باعث میشه موفق نشن
      خب حالا شما برای اینکه موفق بشی باید با این 2000داوطلب کنکور رقابت کنی...
      باید بهتر وبیشتر از اونا بخونی و تلاش کنی
      اعتماد به نفست از اونا بیشتر باشه
      و استرست کمتر
      حالا ببین اگر این شرایط را داری یا میتونی ایجاد کنی بمون...

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط varesh نمایش پست ها
      خیلی ها بودن ک سال اول خراب کردم و بعدش ترکوندن میشناسم ادمی ک سال اول 30هزار شده و سال دومش 600منطقه دو ازاین موردا تا دلت بخواد هست بستگی داره ک تو چقدر تلاش کنی و فکر های منفی نداشته باشی همه اون هایی ک نتیجه نگرفتن حتما یه جای کارشون اشکال داشته خودشونم میدونن
      دیگه کنکوراینقدرهم فضایی نیست که... کسی که سی هزارمیشه پایش خیلی ضعیفه الآن ترازبالاهای زیادی نمیتونن زیرهزاربرسن بعدچطورمیشه باپایه ی فوق ضعیف تویه سال زیرهزارشه چنین کسی اول بایدکتابایی مث سیرتاپیازکارکنه بعدکتابای پیشرفته ترکه همین کلی زمان بره این رفیق معرفی کن تابشناسیمش

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط varesh نمایش پست ها
      من برای خانوادم مثال میزنم اونایی که موفق شدنو ولی اونا میگن که این یه تعداد معدوده وهمش میگن خیلیا موفق نشدن . من کلا سرکوب شدمه انگار اختیار زندگی خودمم ندارم .میگن برو پرستاری دبیری چه میدونم میگن برو دانشگاه ریسک نکن بعدا بخون برا کنکور.ولی من ارادشو دارم میدونم که میتونم اما نمیدونم چطور خودمو بهشون ثابت کنم .خواهش میکنم اگه راهکاری دارین بگین .درسمم خوبه ها به خاطر یه سری بی تجربی این طور شدم ....

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از شماها کسی پشت کنکوری بوده ؟اصن راضی بودین؟؟؟
      بله من بودم سال اول 7200 شدم امسال 4600 با کلی تلاش واقعا تلاش کردم درصدامم میزارم نمیگم همه سعیمو کردم ولی 80 درصد توانمو گذاشتم من تو مدرسه شاگرد ممتاز بودم سال چهارم از ریاضی اومدم تجربی به امید پزشکی ولی همینطور که میبینی پشت کنکور موندن فرقی برام نداشت همون رشته های پارسالو میارم فقط شهرش عوض میشه احتمالا ادب:47 عربی:55 دینی:62 زبان:37 ریاضی:25 زیستا:43 فیزیک:44 شیمی:43 اینم درصدام اگه میخوای وایستی باید واقعا اماده یه رقابت خیلی خیلی سخت باشی رقبا هر سال قوی تر میشن پارسال با درصدای من رتبه حداقل زیر 3000 شده بودن و حتی خیلی کمتر منم پارسال با قدرت شروع کردم ولی نتیجش این شد نمیخوام ناامیدت کنم واقعا جدی تصمیم بگیر ببین توان 10-12 ساعت درس خوندنو داری یا نه کمتر ازین به درد نمیخوره نتیجش میشه مث من تازه من روزی 8-9 ساعت میخوندم گاهی حتی بیشتر باید الان یه عده بهت انگیزه میدن میگن وایستا بهتر میشی تو هم ممکنه جوزده بشی اینجوری نباش پشت کنکور سخته خصوصا اگه خانوادت همراهت نباشن فکراتو بکن و منطقی تصمیم بگیر حتی به سختیای پزشکیم فکر کن همه ادمای موفق دنیا یا ایران پزشک نیستن ولی اگه واقعا مصصم هستی از شهریور با قدرت شروع کن

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      دیگه کنکوراینقدرهم فضایی نیست که... کسی که سی هزارمیشه پایش خیلی ضعیفه الآن ترازبالاهای زیادی نمیتونن زیرهزاربرسن بعدچطورمیشه باپایه ی فوق ضعیف تویه سال زیرهزارشه چنین کسی اول بایدکتابایی مث سیرتاپیازکارکنه بعدکتابای پیشرفته ترکه همین کلی زمان بره این رفیق معرفی کن تابشناسیمش
      یکی از دوستای من پارسال همه ی درصد هاش منفی بود امسال همه ی درصد هاش بالای 65 بود....

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم ی کوچولو امسال خوندم شدم 4600
      کنکور خیلی آسونه سختش نکن عزیزم...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بنظرمن برو.چیزی که باعث موفقیت میشه رشته نیست غیرت وجربزست.
      یک مثال میزنم بقیشوخودت متوجه میشی
      زهراسمیعی عارف دبیردین وزندگیه.تاجاییکه من میدونم سه جلدکتاب نوشته.دینی جامع+پاسخ+خط ویژه.
      شماتصورکن درهرسال 5000جلد فقط دینی جامعش چاپ بشه(که قطعن خیلی بیشتره)وفرض میکنیم ازهرجلدبهش ده هزارتومن میدن.میشه 50تومن!بقیه کتاباشم حساب کنی یک عددکلفتی درمیاد!
      طراحی سوالات گاج رو هم اضافه کن.پاسخ نامه ی دینی مهروماه روهم حساب کن.دینوزندگی دوردنیاروهم حساب کن!پولی که ازاموزش پرورش میگیره هم حساب کن
      همه ایناروحساب کنی پولی میشه که خیلی زیاده.شایدازیک پزشکی متخصص بیشتربشه!

اوازدهل ازدورخوش است معلوم نیست سال دوم چ اتفاقی میفته.البته این ب این معنی نیست اگه کسی سال دوم بمونه موفق نمیشه.بودن وهستن کسایی که شدن.

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha.. نمایش پست ها
      یکی از دوستای من پارسال همه ی درصد هاش منفی بود امسال همه ی درصد هاش بالای 65 بود....
      واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان گلم.من یک عدد کنکوری 95 هستم.همون موقع که کنکورمودادم میدونستم اون چیزی که میخوام (پزشکی هدفمه)درنمیام .برا همین برنامه چیدم برا سال بعد.رتبه ها که اومد 9000 شدم .کلی گریه و زاری کردم.بعد مدتی عزمم جزم شد برا سال بعد.اومدم اینجا تا کلی اطلاعاتمو بالاببرم از دبیر کتاب و دی وی دی و برنامه ریزیو خلاصه سعی کردم سال بعدو با دید بهتر بخونم.من چون توی شهرم دبیر درست حسابی و از قضا مشاور کاربلد و خلاصه اون امکاناتی که بچه های شهرای بزرگ دارن رو ندارم تنها کاری که تونستم بکنم این بود که از طریق همین فضای مجازی اطلاعاتمو بالاببرم.اما الان یکم دودل شدم !ینی این همه مصمم بودم برا سال بعد الان دچار تزلزل شدم!هی به خودم میگم انتخاب رشته کنم برم !بعدش بخونم برای پزشکی!هی میگم نه اگه میخوای همین الان تلاشتو بکن!میدونم شاید شما هم دچار همچین شرایطس شدینه !خواهش میکنم بگین راه درست از نظر شما کدومه!ازوقتی نتایج اومده و کلی پشت کنکوری شکست خورده رو میبینم احساس میکنم شاید این اتفاق هم برای من بیفته .خانوادم میگن انتخاب رشته کن وبرو .مثلا برو دبیری!وبعد کنکور بده برای پزشکی!من تا اون موقع میمیرم خو....حالا به نظرتون چیکار کنم !من اراده ی موندن دارم !ولی چون رتبه ی امسالم 9000 هستش خونوادم میگن فوقش سال بعد بشی 4000.آیا این حرف درسته؟!نظرتونو بگین !اصلا هرچی میخواین بگین!ناراحت نمیشم .بالاخره باید با دید باز انتخاب کنم.نمیخوام شکست بخورم باز.
      پ ن:آیا میتونم واقعا از 9000 زیر 1000شم ؟؟؟؟؟؟سوالم خیلی مسخرس ولی خب میخوام بدونم کسایی بودن که سال اول رتبشون داغون بوده ولی سال بعد ترکونده باشن؟؟!؟!
      سلام دوست من.چرا خودتو اذیت میکنی؟اگه ارادشو داری بمون.من خودم پارسال 42000 شدم.امسال شدم 13000.نمیگم ترکوندم ولی خیلی رشد کردم.اگه جدی تر میخوندم امسال پزشکی رو قبول بودم.امسالم همه ی تلاشمو میکنم.بازم تصمیم نهایی با خودته.موفق باشی

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkamali نمایش پست ها
      بنظرمن برو.چیزی که باعث موفقیت میشه رشته نیست غیرت وجربزست.
      یک مثال میزنم بقیشوخودت متوجه میشی
      زهراسمیعی عارف دبیردین وزندگیه.تاجاییکه من میدونم سه جلدکتاب نوشته.دینی جامع+پاسخ+خط ویژه.
      شماتصورکن درهرسال 5000جلد فقط دینی جامعش چاپ بشه(که قطعن خیلی بیشتره)وفرض میکنیم ازهرجلدبهش ده هزارتومن میدن.میشه 50تومن!بقیه کتاباشم حساب کنی یک عددکلفتی درمیاد!
      طراحی سوالات گاج رو هم اضافه کن.پاسخ نامه ی دینی مهروماه روهم حساب کن.دینوزندگی دوردنیاروهم حساب کن!پولی که ازاموزش پرورش میگیره هم حساب کن
      همه ایناروحساب کنی پولی میشه که خیلی زیاده.شایدازیک پزشکی متخصص بیشتربشه!

اوازدهل ازدورخوش است معلوم نیست سال دوم چ اتفاقی میفته.البته این ب این معنی نیست اگه کسی سال دوم بمونه موفق نمیشه.بودن وهستن کسایی که شدن.
      موفقیت برای من به معنی پول دار شدن نیست.چون اصلا نیازی به اینقد پول ندارم...

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur9596 نمایش پست ها
      سلام دوست من.چرا خودتو اذیت میکنی؟اگه ارادشو داری بمون.من خودم پارسال 42000 شدم.امسال شدم 13000.نمیگم ترکوندم ولی خیلی رشد کردم.اگه جدی تر میخوندم امسال پزشکی رو قبول بودم.امسالم همه ی تلاشمو میکنم.بازم تصمیم نهایی با خودته.موفق باشی
      ینی امسال هم میمونی؟؟؟؟چه خونواده ی توپی داریاااااا اگه من بودم خو میکشتنم خخخ

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا یه راهکار بدین خونوادمو راضی کنم ....

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن