خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من محسنم.عرضم به حضورتون من از كسايی بودم و هستم كه میگفتم مشاوره چيه اخه ادمی كه با تو حرف اميدوار بشه و با دوتا حرف نا اميد به درد جرز دیوار ميخوره اما درواقع این ديدگاه به درد جرز دیوار میخوره به نظر من حتما مشاور داشته باشيد لزوما هم نبايد يكی مشاورتون باشه كه جلسه نجومی حساب میكنه‏(مالی‏)يه مشاور خوب حتی رايگانم ميشه پيدا كرد.اما در مورد چگونه كنكوري درس خوندن حتما حتما بريد با يه مشاوره عالی مشاوره كنيد من هميشه این چيزارو مسخره ميكردم و حتی الانم روش خوندن كنكوری را بلد نيستم واسه همينم در اين مورد اظهار نظر نمي كنم اميدوارم شما اشتباهاته منو نكنيد وسلام

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من محسنم.من همیشه ماشاورو مشاوره را مسخره می گرفتم و می گفتم ادمی که با یه حرف امیدوارشه با یه حرف ناامید به درد جرز دیوار می خوره اما در واقع این دیدگاه من به درد جرز دیوار می خورد.حتما یه مشاور تا پایان کنکور داشته باشید راه خیلی درازه و مشکلات در راه اما نرید به یه مشاور رقمایه نجومی پول بدید واسه یه مشاوره ماشالا الان دیگه مشاور زیاده می تونید گیر بیارید.اما برای مشاوره ی درسی و چطوری کنکوری خوندن حتما پیش یه مشاوره خبره برید جون ارزششو داره.پس دوتا مشاور نیاز دارید یه روحی و انگیزشی که تا اخر کنکور بش نیاز دارید یه درسی که شاید فقط در حد چن جلسه بش نیاز داشته باشید وسلام

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اینکه بدونی روزی 6ساعت میخوای بخونی خیلی خوبه ولی اگه دفتربرنامه ریزی پرمیکنی خواهی دیدکه هیچوقت 1ماه پشت سرهم نمیتونی روزی 6ساعت بخونی بالاخره بالا پایین داره
      و روزی اگه دیدی حس وحال خوبی داری 8یا 10ساعت خوندن هیچی ازت کم نمیشه.
      1نظر دیگه هم بدم اینه که اوله هرروز مشخص کن که مثلا تو این2ساعت زیستم میخوام چیکارکنم(هرروز صبح برای همون روز)
      مثلا من میخوام تواین 2ساعت زیستم 4صفحه از متن فصل 6 سال دوم روبخونم و30تا تست بزنم
      خب اینجا 3حالت پیش میاد.
      1.ازبرنامه جلو میزنی که خیلی عالیه.
      2.لب به لب با برنامه(تاخیرنهایتا درحد5 دقیقه) تموم میکنی که اینم خوبه
      3.نمیرسی تموم کنی که این مورد مخصوصا اوایل کارخیلی اتفاق نیفته

راه حل برای شماره3:وقتی 2ساعت زیستت تموم شده بودمثلا3صفحه خوندی و 1صفحه+30تاتست مونده.
      این باقیمانده روبگذار برای اولویت اول فردات.یعنی اولین کاری که فردا میکنی اینه که اینارو میخونی وبازم تو زمان محدود وادامه کار.(یعنی نگو از استراحتم کم میکنم ویا اینکه بیشتر میخونم.این بیشترخوندنا پدری پارسال ازمن درآورد که نگو.وقتی ساعت مطالعه خودمو به بچه هامیگفتم شاخ درمیآوردن وکسی هم نبود که بهم بگه داری اشتباه میخونی واسه همین دیگه آخرای باخودم میگفتم هرچی بخونم فایده نداره وازاین حرفا)
      تو تابستون اونی موفقه که مقدار درسی که بقیه تو6ساعت میخونن ومیفهمن اون تو4ساعت بفهمه(وتو اون2ساعت اضافه یا درس بخونه یا به اونایی که 2ساعت ازش عقب ترن بخنده وبره تفریح کنه!!) وبرای این کارهوش واستعداد زیاد لازم نداره بیشتر تمرکز میخواد که مشاوران حتمادراین مورد راهنمایی میکنن.
      آها راستی یادم رفت بگم درسارو به ترتیب اولویتی که خودت تعیین میکنی بزار.یعنی مثلا اول زیست بعدشیمی بعدعربی وبعدزبان انگلیسی.
      اینجوری اگه روزی 6ساعت میخونی 6ساعت مردونه درس میخونی.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FeaRLorD نمایش پست ها
      این برنامم واسه روزی 6 ساعت بود

اگه روزی دو ساعتش رو بدم به زیست اونوقت واسه درسای دیگه وقت کم میاد که
      حیفه بخدا حیفه.واسه زیست اگه روزی دوازده ساعتم وقت بذاری بازم کمه
      من کنکوری92 هستم میدونم چی دام میم این راه رو منم رفتم
      اینقدرم تجربه کسب کردم و مشاورای مختلف داشتم که الان میتونم بهت قول بدم اگه با یکی پیش برم جزوه رتبه های دو رقمی باشه اون فرد
      هرچند هستند کسانی که منتظرن من درسم تموم شه باهاشون پیش برم البته رایگان
      شما هم گوش کن به حرف من پشیمون نمیشی
      اگه به رتبه تاپ فکر میکنی از زیست و شیمی غافل نشو
      برنامه هم خواستی بگو میگم بهت چجوری بخونی برای درسات وقت کم نیاری

ان شالله که موفق میشیم هممون

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      حیفه بخدا حیفه.واسه زیست اگه روزی دوازده ساعتم وقت بذاری بازم کمه
      من کنکوری92 هستم میدونم چی دام میم این راه رو منم رفتم
      اینقدرم تجربه کسب کردم و مشاورای مختلف داشتم که الان میتونم بهت قول بدم اگه با یکی پیش برم جزوه رتبه های دو رقمی باشه اون فرد
      هرچند هستند کسانی که منتظرن من درسم تموم شه باهاشون پیش برم البته رایگان
      شما هم گوش کن به حرف من پشیمون نمیشی
      اگه به رتبه تاپ فکر میکنی از زیست و شیمی غافل نشو
      برنامه هم خواستی بگو میگم بهت چجوری بخونی برای درسات وقت کم نیاری

ان شالله که موفق میشیم هممون

ممنون

پیام دادم بهتون

قوانين فعاليت در بازارچه کنکور

و رهایی آنجاست / که خود را اسیر سختی ها کنی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن