خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 55 از 55
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza16 نمایش پست ها
      میدونی توی بهترین مدرسه درس بخونی و فقط به خاطر این دو درس بری زیر سوال خیلی سخته واقعا درک کردنش شاید برای همه ممکن نباشه....
      منم تو مدرسه ای درس میخونم که وقتی اسمشو میگم همه میگن عالیه........در حالیکه واقعیت یه چیز دیگس.........

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با توجه به درصدات توی درس های دیگه میتونم بگم اگه رو ریاضی فیزیک به اندازه کافی وقت بزاری و دیگه به خودت تلقین نکنی که من نمیتونم و نمیشه مطمئن باش نتیجه خوبی میگیری. وقتی به خودت میگی من نمیتونم ریاضی یاد بگیرم واقعا چیزی یاد نمیگیری چون تسلیم شدی.برای اینکه تسلطت تو این 2 درس بیشتر بشه من پیشنهاد میکنم کلاس خصوصی بری.برای ریاضی میتونی از کتاب مهر و ماه و30 سال قلم چی استفاده کنی برای فیزیک هم گاج نقره ای کتاب خوبیه.((موفق باشی))
      ویرایش توسط Dr ahmad : 21 مرداد 1396 در ساعت 18:02

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      سلام همشهری...البته نمیدونم تبریزی هستید یا نه..
      من سال بعد کنکور دارم و تو این دوتا درس عین شما هستم.............
      من الان یه مدتی فیزیک رو از از میکرو میخونم و تست میزنم.......الان دیگه ارزومه که همه تستای فیزیک از حرکت باشه.......البته من کلاس میرم....
      ریاضی رو هم که فقط مهروماه تونست منو نجات بده........
      مرسی نه من تبریزی نیستم.....
      شما امسال کنکور میدیدن .... خیلی خوب کار کنین روی اینا می بیند که چیکار کردن با من درس عبرتی باشه برای شما.....
      مرسی از راهنمایی...

4. Top | #49
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      متاسفانه در درس فیزیک که در کتاب ما تحت عنوان فیزیک و ازمایشگاه است یعنی دانش اموز در ازمایشگاه مفاهیم را بیامو زد اما به دلیل کمبود امکانات در بعضی مدارس و هم چنین تدریس ضعیف بعضی ا ز معلمان همه ی این ها دست به دست هم میدهند تا دانش اموز ا ز فیزیک لذت نبرد و به صرف این که فیزیک را باید پاس کند به شیوه ی حفظی میخواند و همین دانش امو ز وقتی که کنکوری شود از فیزیک یک غول ترسناک میسازد و نتیجه اش اعتماد به نفس پایین در این درس است که منجر از عدم نتیجه گیری در کنکور میانجامد

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل ریاضی و فیزیک

ببخشید یه سوال داشتم اینکه من فیزیکو که میخونم ولی تو ازمونا نمیتونم بزنم تستاشو و درصدم خوب نمیشه برای ریاضیم همینطوره. نمیدونم باید چیکار کنم.

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نمیدونه؟؟؟

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم مشکل داشتم تو ریاضی فیلمای منتظریو دیدم درصدام خ فرق کرد خدا پدرشو بیامرزه .

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Samariii نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال داشتم اینکه من فیزیکو که میخونم ولی تو ازمونا نمیتونم بزنم تستاشو و درصدم خوب نمیشه برای ریاضیم همینطوره. نمیدونم باید چیکار کنم.
      شاید کم مطالعه میکنی برای این درسا باید بیشترین ساعت مطالعه رو داشته باشی
      تخصصیه دیگه

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad ft نمایش پست ها
      سلام منم مشکل داشتم تو ریاضی فیلمای منتظریو دیدم درصدام خ فرق کرد خدا پدرشو بیامرزه .

از کجا دیدین فیلماشو؟

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Samariii نمایش پست ها
      از کجا دیدین فیلماشو؟
      وا خریدم دیگ خب

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن