خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza16 نمایش پست ها
      خب این یادگیری که شما میگی چطوره چون من ریاضیات دبیرستانو باید از اول بیام بالا برام خیلی سخته که دوباره همه ی اون مباحثو بخونم علاقه ای هم ندارم....اگه داشتم همون سال خودشون میخوندم
      قرار نیست که از صفر شرو کنی.درس ها رو که پاس کردی در همین حد زمینه بسه.
      در ضمن هر کتابی بخوای بخونی از صفر معمولن شرو کرده .
      اگه واقعن بخوای تو کنکور بزنی ریاضی و فیزیک رو ،مطمعن باش میفهمی مطلباشو
      اگه هم از رو لجبازی باشه که هیشکی نمیتونه کمکت کنه.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      بهترین ندرسه بودن هم مهم نیس بهترین بودن خودت مهمه
      درک کردنو که تو ریاضی شدید درکت می کنم متاسفانه
      فقط اینکه وقتی آدم میگه یه مشکل همیشگیه مخش دیگه نمیتونه اون درسو پردازش کنه غول دوسر میشه براش
      میدونم من از اول همیشه خواستم بهترین باشم ولی پاشنه اشیل ام بوده این درس...
      تجربه ای خودت داری بگو؟
      اره فک کنم به خاطره اون هیچجوری نمیتونم برم جلو تو این درس..

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.NABI.Z نمایش پست ها

قرار نیست که از صفر شرو کنی.درس ها رو که پاس کردی در همین حد زمینه بسه.
      در ضمن هر کتابی بخوای بخونی از صفر معمولن شرو کرده .
      اگه واقعن بخوای تو کنکور بزنی ریاضی و فیزیک رو ،مطمعن باش میفهمی مطلباشو
      اگه هم از رو لجبازی باشه که هیشکی نمیتونه کمکت کنه.
      نه واقعا میخام دیگه امسال بیشتر وقتمو بزارم روی این درسا چون امسال تقریبا عمومی ها رو بستم + زیست و شیمی رو فقط این دو تا مونده که فک کنم بتونم از پسش بر بیام فقط نمیدونم از رو چی بخونم که به سطح من بخوره...

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      "من باهوش تر از هیچ کس نیستم فقط برای مسائل پیچیده وقت بیش تری صرف می کنم." اینشتین

ریاضیات و فیزیک یه چیز نیاز دارن اونم ناامید نشدن و ادامه دادنه، ممکنه یه مساله رو 10 بار اشتباه حل کنی و بار یازدهم راه حلو بفهمی، درسای زودبازدهی نیستن، با تلاش و صبر، نزدیکای کنکور نتیجه شون به چشم میاد...

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نه واقعا میخام دیگه امسال بیشتر وقتمو بزارم روی این درسا چون امسال تقریبا عمومی ها رو بستم + زیست و شیمی رو فقط این دو تا مونده که فک کنم بتونم از پسش بر بیام فقط نمیدونم از رو چی بخونم که به سطح من بخوره...
      راستش در مورد ریاضی تجربی بچه های تجربی کمکت کنن.منبعی که از صفر و البته کامل گفته باشه.
      ولی در مورد فیزیک فک میکنم مبتکرانو بگیر ی خوب باشه.منبعیه که خیلی کامل و از مفاهیم ابتدایی همه چیو گفته .چون اینجوری دیگه هم مشکل فهمیدن نداری و هم چون کامله مشکل چیزی جا انداختن.
      گاح هم خوبه ولی فک کنم مبتکران بهتر باشه برات.فقط حوصله داشته باش و زود خسته نشو .رتبه برترا هم اقرار میکنن که یه مبحثو چن بار میخونن تا بفهمن.پس سمج باش برا این دو تا درس
      موفق باشی

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.NABI.Z نمایش پست ها

راستش در مورد ریاضی تجربی بچه های تجربی کمکت کنن.منبعی که از صفر و البته کامل گفته باشه.
      ولی در مورد فیزیک فک میکنم مبتکرانو بگیر ی خوب باشه.منبعیه که خیلی کامل و از مفاهیم ابتدایی همه چیو گفته .چون اینجوری دیگه هم مشکل فهمیدن نداری و هم چون کامله مشکل چیزی جا انداختن.
      گاح هم خوبه ولی فک کنم مبتکران بهتر باشه برات.فقط حوصله داشته باش و زود خسته نشو .رتبه برترا هم اقرار میکنن که یه مبحثو چن بار میخونن تا بفهمن.پس سمج باش برا این دو تا درس
      موفق باشی
      اتفاقا من برای فیزیک مبتکران داشتم ولی فک کنم حتی لای کتابا رو باز نکردم حیف......
      بازم مرسی از راهنمایی ات داداش

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فکر کنم این حرفی که میزنی در حد یه تلقین تکرایه.خوبه که خودتان میگی روش کار نکردی.پس اگه بخونی بالاخره از اینی که هست بهتر میشه قطعا!

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Destiny hope نمایش پست ها
      فکر کنم این حرفی که میزنی در حد یه تلقین تکرایه.خوبه که خودتان میگی روش کار نکردی.پس اگه بخونی بالاخره از اینی که هست بهتر میشه قطعا!
      اره ولی همون که گفتین این حس تکراری نتونستن خیلی ازار دهنده اس .....

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان تصمیم من برای پشت کنکور موندن تقریبا دیگه قطعی شده ولی هنو یه ترسی دارم که نمیتونم باهاش کنار بیام میدونید من درصدای کارنامه مو میزارم خودتون متوجه میشید : ادب : 75 عربی : 60 دینی : 60 زبان : 70 ریاضی : 15 فیزیک : 15 زیست : 40 شیمی : 45 من واقعا از پایه خیلی ضعیفم تو ریاضیات و مباحث مربوطه بعد میترسم امسالم نتونم ضعف خودمو تو این درس حل کنم چیکار کنم به نظرتون البته امسال کلا فیزیک و ریاضی در حد دینی هم نخوندم چون همش تو ذهنم مدرسه و معلمو ... اینا میومد تو ذهنم.
      خب ببین خودتم داری میگی نخوندی پس اصلا نترس...برای ریاضی ب نظرم اول کتابو کامل بخون بعد کتاب مهر و ماه رو کار کن...برای فیزیکم ب نظرم گاج خ کتاب خوبیه درسنامه هاشو ی دور بخون بعد هر تستی ک زدی رو مو ب مو جواباشو چک کن حتی اونایی ک درست زدی

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      میدونم من از اول همیشه خواستم بهترین باشم ولی پاشنه اشیل ام بوده این درس...
      تجربه ای خودت داری بگو؟
      اره فک کنم به خاطره اون هیچجوری نمیتونم برم جلو تو این درس..
      من قبلنا با یه کتاب خیلی حجیم مثل خیلی سبز جانع شروع میکردم خوب بود واقعا اما بخاطر حجم بالا تو یه مسئله ناامید میشدم که مثلا ببین چقد ازین پیچیدگیا بازم هست و بیخیال ریاضی میشدم

بعدا کاری که کردم اول از رو آبی قلم یا خط ویژه که حجم کمتری داشتم میخوندم که هم روند پیشرفتم عالی بود هم اعتماد به نفسم
      بعد اتمام از رو حجیمه میخوندم با این پیش زمینه که نسبتا مسلطم و دیگه اون گیر کردنا اذیتم نمیکرد و خیالم از بقیش راحت بود

ولی چون این نوع خوندنو فقط رو دو سه فصل امتحان کردم نمیدونم واقعا خوبه یا نه

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان تصمیم من برای پشت کنکور موندن تقریبا دیگه قطعی شده ولی هنو یه ترسی دارم که نمیتونم باهاش کنار بیام میدونید من درصدای کارنامه مو میزارم خودتون متوجه میشید : ادب : 75 عربی : 60 دینی : 60 زبان : 70 ریاضی : 15 فیزیک : 15 زیست : 40 شیمی : 45 من واقعا از پایه خیلی ضعیفم تو ریاضیات و مباحث مربوطه بعد میترسم امسالم نتونم ضعف خودمو تو این درس حل کنم چیکار کنم به نظرتون البته امسال کلا فیزیک و ریاضی در حد دینی هم نخوندم چون همش تو ذهنم مدرسه و معلمو ... اینا میومد تو ذهنم.
      با سلام دوست عزیز بخوای می تونم تو فیزیک خیلی کمکت کنم خودم ارشد فیزیک دانشگاه تهرانم اینم ایمیلم:shahryaryou@yahoo.com

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      از درصداتون معلومه که اگه رو درسی وقت بذارین خیلی خوب نتیجه میگیرین . بنظرم بهتره معلم خصوصی داشته باشین . اگر هم فکر میکنین وقت برا اینکه روی هر دو درس کار کنین کمه فقط روی یکیش تمرکز کنین و درصد اونو بکشین بالا ( بستگی داره چ رتبه ای بخواین) البته به شرطی که زیست و شیمی رو عالی بزنین

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز این دیالوگ راست کار شماست .این دیالوگ مربوط به یک فیلم است.رزمی کاری سعی در شکستن چوب با دستش دارد . استادش خطاب به او می گوید :

این چوب یا باقی اشیا هست که باید از تو بترسند نه تو از انها .
      تعجبی نداره که نمی تونی انجامش بدی . چون قبل از شروع نبرد تسلیم شدی.

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام همشهری...البته نمیدونم تبریزی هستید یا نه..
      من سال بعد کنکور دارم و تو این دوتا درس عین شما هستم.............
      من الان یه مدتی فیزیک رو از از میکرو میخونم و تست میزنم.......الان دیگه ارزومه که همه تستای فیزیک از حرکت باشه.......البته من کلاس میرم....
      ریاضی رو هم که فقط مهروماه تونست منو نجات بده........

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن