خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 55
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوست گرامی
      من خودم تو کنکور ریاضی رو درصد بالایی زدم و میخوام نحوه خوندنم رو بهت بگم اول اینکه باید از کتاب درسی شروع کنی توصیه من اینه که از کتاب ریاضی سال اول دبیرستان شروع کن به مطالعه و خیلی آروم برو جلو و عمیق بخون و همه مثالها رو هم خودت یکبار حل کن تمرینات کتاب رو هم حل کن تا خوب مفاهیم رو متوجه بشی اگر مفهوم رو متوجه نشی کتابای دیگه هیچ فایده ای نداره وقتی تمرینات کتاب رو تموم کردی برای تسلط بیشتر میتونی از کتابای کمک آموزشی که مثالهای تشریحی دارن استفاده کنی خب اگر کتاب رو تموم کردی برو سال دوم بعد سوم بعد چهارم تا خوب خوب مفاهیم رو متوجه بشی.
      وقتی که مطالب رو بخوبی درک کردی حالا میتونی بری سراغ کتاب تست، در ابتدا باز هم روی آموزشت تاکید کن تست رو به منظور یادگیری بیشتر حل کن سعی کن با حل خودت و پیدا کردن اشکالاتت از روی جواب تشریحی به تدریج بر مباحث تستی هم مسلط بشی وقتی به یه حس اطمینان دست پیدا کردی حالا برو سراغ سرعت در تست زدن و خودت رو محک بزن و سعی کن تا جایی که میتونی به اشکالاتت توجه کنی و اونها را رفع کنی
      برای مطالب بیشتر میتونی به https://telegram.me/riazikonkormoshavere بیای.
      موفق باشی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تمرین روزانه و مداوم و حداقل تعدادی تست هر روز مداوم زده بشه یه تشویقی برای خودتون در نظر بگیرین مثلا اگه تا اخر هفته اینقدر تست زدم یه جایزه برای خودم میگیرم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما یه 10 جلسه کلاس برو با رتبه های زیر 500 گذشته معمولا زیاد نمیگیرن ، تو شهر ما یکی هست هر 2 ساعت 30 تومن میگیره .ازش توی ریاضی فیزیک مشاوره بگیر و سعی کن روش حل مساله ازش یاد بگیری،خیلی وحشتناک تاثیر داره تو حلت

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه با کلاس خصوصی بتونید این دو درس رو جلو ببرین یا یه کلاس مفید چون مجبور به تست زنی میشید مفیدتر هست

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشکل همیشگی ریاضی و فیزیک و ترس از کنکور دوباره!

سلام دوستان تصمیم من برای پشت کنکور موندن تقریبا دیگه قطعی شده ولی هنو یه ترسی دارم که نمیتونم باهاش کنار بیام میدونید من درصدای کارنامه مو میزارم خودتون متوجه میشید : ادب : 75 عربی : 60 دینی : 60 زبان : 70 ریاضی : 15 فیزیک : 15 زیست : 40 شیمی : 45 من واقعا از پایه خیلی ضعیفم تو ریاضیات و مباحث مربوطه بعد میترسم امسالم نتونم ضعف خودمو تو این درس حل کنم چیکار کنم به نظرتون البته امسال کلا فیزیک و ریاضی در حد دینی هم نخوندم چون همش تو ذهنم مدرسه و معلمو ... اینا میومد تو ذهنم.

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام
      من تجربی نیستم ولی خداییش ریاضی فیزیک اگه وقت بزاری روش امکان نداره تو کنکور یه درصد خوب تزنی(برعکس خیلی درس ها مثلن شیمی).البته وقت گذاشتن ینی سرعتت هم خوب باشه.چون تو کنکور بحث زمان هم هست .
      اول یادبگیرش بعد سرعت و تسلطو ببر بالا.

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      همین که فک میکنی این مشکل همیشگیه خودش یه مشکل بزرگتره

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داری بهونه میاری کسی که ادبیات 75 میزنه میتونه ریاضی و فیزیک درصد خوبی بزنه ...
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.NABI.Z نمایش پست ها
      سلام
      من تجربی نیستم ولی خداییش ریاضی فیزیک اگه وقت بزاری روش امکان نداره تو کنکور یه درصد خوب تزنی(برعکس خیلی درس ها مثلن شیمی).البته وقت گذاشتن ینی سرعتت هم خوب باشه.چون تو کنکور بحث زمان هم هست .
      اول یادبگیرش بعد سرعت و تسلطو ببر بالا.
      خب این یادگیری که شما میگی چطوره چون من ریاضیات دبیرستانو باید از اول بیام بالا برام خیلی سخته که دوباره همه ی اون مباحثو بخونم علاقه ای هم ندارم....اگه داشتم همون سال خودشون میخوندم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      همین که فک میکنی این مشکل همیشگیه خودش یه مشکل بزرگتره
      میدونی توی بهترین مدرسه درس بخونی و فقط به خاطر این دو درس بری زیر سوال خیلی سخته واقعا درک کردنش شاید برای همه ممکن نباشه....

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      داری بهونه میاری کسی که ادبیات 75 میزنه میتونه ریاضی و فیزیک درصد خوبی بزنه ...
      اصلا اخه اینا کلا باهم فرق دارن چون از اول علاقه به شعر و این چیزا تو خانواده ما بوده همشون انسانی خوندن و اکثرا معلم ادبیاتن ولی استعداد ریاضی نداشتم ....

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      با این توصیفی که شما میکنی بهتره بری کلاس با یه دبیر سختگیر و خوب
      دو چیز خیلی
      سرو صدا می کند
      یکی خرده پول
      و دیگری
      خرده معلومات....
      #آلبرت_انیشتین

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza16 نمایش پست ها
      اصلا اخه اینا کلا باهم فرق دارن چون از اول علاقه به شعر و این چیزا تو خانواده ما بوده همشون انسانی خوندن و اکثرا معلم ادبیاتن ولی استعداد ریاضی نداشتم ....
      استعداد....خدایا ک چقد من از این کلمه متنفرم ... کلمه ای بی معنی واسه توجیه کارامون ...مطمینی بابا بزرگت انیشتین بود تو هم استعداد ریاضی فیزیک داشتی ؟!
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza16 نمایش پست ها
      میدونی توی بهترین مدرسه درس بخونی و فقط به خاطر این دو درس بری زیر سوال خیلی سخته واقعا درک کردنش شاید برای همه ممکن نباشه....
      بهترین ندرسه بودن هم مهم نیس بهترین بودن خودت مهمه
      درک کردنو که تو ریاضی شدید درکت می کنم متاسفانه
      فقط اینکه وقتی آدم میگه یه مشکل همیشگیه مخش دیگه نمیتونه اون درسو پردازش کنه غول دوسر میشه براش

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      استعداد....خدایا ک چقد من از این کلمه متنفرم ... کلمه ای بی معنی واسه توجیه کارامون ...مطمینی بابا بزرگت انیشتین بود تو هم استعداد ریاضی فیزیک داشتی ؟!
      میدونم ولی اون پس زمینه ای هم که تو ذهنمه اجازه نمیده بهم پیشرفت کنم تو این درس میدونی چون همیشه به عنوان کسی که توی سمپاد درس خونده ولی حتی لگاریتم هم نمیتونه بگیره کوچیک شدم توی کلاس و مدرسه و هزار تا جای دیگه .....

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن