خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      سلام ممنون.منابعم زیست الگو دریافت تخته سیاه و دوماه اخر موج ازمون و ازمون خیلی سبز.
      شیمی 2 الگو سه مبتکران پیش خیلی سبز بعد عید فار و موج ازمون الگو.. و ازمون خیلی سبز.ریاضی پیش گاج پایه دوم و سوم الگو.فیزیک اموزش پیش دریافت وتست پیش و پایه الگو.تستای فیزیک الگو حرف نداره واقعا.عربی الگو.زبان گاج.معارف فقط خط ویژه 88 زدم.ادبیات گاج و زبان فارسی کتاب خوبه هفت خوان خیلی سبز 5تاشم درست زدم زبان فارسی.

منم دوران دبیرستان سمپادی بودم.تا عید روزی 7ساعت خوندم بعد عید 10 ساعت کارم میکردم هم کار ازاد هم دولتی.
      3.کتابا تغیر کرده نسبت به اون موقع البته کمتر شده.مثلا یادت باشه پیش دانشگاهی یه شیمی الی داشتیم یه معدنی اون حذف شده ولی سوالات کنکور سختتر شده.معارفم کلا عوض شده بقیم کمتر شده درسا.

چیزی که من فهمیدم به دردم خورد اینه کنکور یعنی درسنامه کم تسته زیاد این روش رو همه درسا جواب میده حتی معارف.بعضیا خوب میخونن ولی بیشتر اموزش کار میکنن به نظر من اشتباهه اموزش با تست بهتره خلاصه تست فراوون .
      واقعا پست مفید و عالی ای بود. مخصوصا جمله آخرتون رو باید با طلا نوشت. دقیقا راز موفقیت کنکور همینه.
      واقعا ممنون از شما.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ممنون.منابعم زیست الگو دریافت تخته سیاه و دوماه اخر موج ازمون و ازمون خیلی سبز.
      شیمی 2 الگو سه مبتکران پیش خیلی سبز بعد عید فار و موج ازمون الگو.. و ازمون خیلی سبز.ریاضی پیش گاج پایه دوم و سوم الگو.فیزیک اموزش پیش دریافت وتست پیش و پایه الگو.تستای فیزیک الگو حرف نداره واقعا.عربی الگو.زبان گاج.معارف فقط خط ویژه 88 زدم.ادبیات گاج و زبان فارسی کتاب خوبه هفت خوان خیلی سبز 5تاشم درست زدم زبان فارسی.

منم دوران دبیرستان سمپادی بودم.تا عید روزی 7ساعت خوندم بعد عید 10 ساعت کارم میکردم هم کار ازاد هم دولتی.
      3.کتابا تغیر کرده نسبت به اون موقع البته کمتر شده.مثلا یادت باشه پیش دانشگاهی یه شیمی الی داشتیم یه معدنی اون حذف شده ولی سوالات کنکور سختتر شده.معارفم کلا عوض شده بقیم کمتر شده درسا.

چیزی که من فهمیدم به دردم خورد اینه کنکور یعنی درسنامه کم تسته زیاد این روش رو همه درسا جواب میده حتی معارف.بعضیا خوب میخونن ولی بیشتر اموزش کار میکنن به نظر من اشتباهه اموزش با تست بهتره خلاصه تست فراوون .
      دکتر بهزاد.ممنونم.خیلی مفید بود.

واقعا کولاک کردی.با این حجم کاری عملکردتون عالی بوده.

از آشنایی با شما خیلی خوشحال شدم.

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم همسن خودتم امسال 412 شدم.اگه تاثیر معدل قطعی بود دورقمی میشدم.
      سلام آقا بهزاد،تبریک میگم.
      میگم معدل رو چیکار کردین؟
      مگه تآثیر نداشت؟
      چند بود معدلتون؟
      الآن بخشنامه جدید اومده دیپلمای زیر 84 نمیتونن ترمیم کنن.شما نمیدونید راه چارش چیه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن