خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

یه سوال در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد

سلام دوستان.....
      اگر موقع ثبت نام کنکور زده باشیم متقاضی دانشگاه آزاد نیستیم الان نمیشه خاکی به سرمون بریزیم و بتونیم تو دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنیم؟؟
      انتخاب رشته دانشگاه آزاد از کی شروع میشه؟؟ دفترچه راهنمای انتخاب رشته اصلا داره؟؟ نتایجش کی میاد؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط clonj12 نمایش پست ها
      سلام دوستان.....
      اگر موقع ثبت نام کنکور زده باشیم متقاضی دانشگاه آزاد نیستیم الان نمیشه خاکی به سرمون بریزیم و بتونیم تو دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنیم؟؟
      انتخاب رشته دانشگاه آزاد از کی شروع میشه؟؟ دفترچه راهنمای انتخاب رشته اصلا داره؟؟ نتایجش کی میاد؟؟
      سلام اصلا گزینه ای برای متقاضی دانشگاه آزاد بودن یا نبودن نداشت. زیر کارنامه اولیه شما کد انتخاب رشته آزاد نوشته شده و انتخابش هم از اخر مرداد شروع میشه. دفترچه هم میزارن تویه سایت که دانلود کنید.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_farid نمایش پست ها
      سلام اصلا گزینه ای برای متقاضی دانشگاه آزاد بودن یا نبودن نداشت. زیر کارنامه اولیه شما کد انتخاب رشته آزاد نوشته شده و انتخابش هم از اخر مرداد شروع میشه. دفترچه هم میزارن تویه سایت که دانلود کنید.
      خیلی ممنون از پاسخ گوییتون
      منظور از قسمت اول سوالم اینه که موقع ثبت نام کنکور باید یه مبلغی رو جداگانه واسه غیرانتفاعی و آزاد پرداخت میکردیم!! منیکه اون مبلغ رو پرداخت نکردم باید الان چکار کنم؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط clonj12 نمایش پست ها
      خیلی ممنون از پاسخ گوییتون
      منظور از قسمت اول سوالم اینه که موقع ثبت نام کنکور باید یه مبلغی رو جداگانه واسه غیرانتفاعی و آزاد پرداخت میکردیم!! منیکه اون مبلغ رو پرداخت نکردم باید الان چکار کنم؟؟
      اون مبلغ برای غیر انتفاعی و پیام نور بود که الان هم اگه بخواید میتونید پرداخت کنید.
      ولی برای انتخاب رشته آزاد نیازی به اون نیست و چند روز دیگه که انتخاب رشته آزاد فعال بشه خود سایت دانشگاه آزاد باید هزینه اش رو پرداخت کنید.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا خیرت بده دمت گرم......☺☺☺

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام

من الان اگه توی فرم انتخاب رشته دانشگاه پیام نور بزنم میتونم برای دانشگاه آزاد هم انتخاب رشته کنم؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzad0098 نمایش پست ها
      سلام

من الان اگه توی فرم انتخاب رشته دانشگاه پیام نور بزنم میتونم برای دانشگاه آزاد هم انتخاب رشته کنم؟
      سلام
      ربطی به همدیگه ندارن کد رشته های پیام نورو توی فرم انتخاب رشته سراسری میزنین کد رشته های ازادو که چند روز دیگه میادو توی فرم مخصوص دانشگاه ازاد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن