خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 184
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

6 سال از عمرم تباه شد

سلام دوستان لطفا راجع به موضوعی که میخوام بگم عجولانه قضاوت نکنین فقط نظراتونو بگین تا به نتیجه ای برسیم امروز تو مرکز مشاوره با یه کسی اشنا شدم که 6 سال پشت کنکور بود وقتی شنیدم خیلی متعجب شدم ازش پرسیدم چرا اینقدر پشت کنکور موندی گفت فقط به رشته های تاپ علاقه دارم ولی به خاطر شرایطم فقط 3 ماه مونده به کنکور شروع کرده رتبه های خوبی نمیاورده امسال هم رتبش از همه سال ها بدتر شده بود 30000منطقه 3 شده بیچاره خیلی سردرگم بود میگفت 2 راه بیشتر ندارم یا برم یه رشته بدون کنکور و بدون علاقه درس بخونم و یا انتاب رشته ازاد کنم شاید قبول بشم ممنون میشم نظراتونو بگین اگه شما جاش بودین چیکار میکردین؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خب بستگی به خودش داره ! من یکی رو میشناسم 4 سال کنکور داد اخرش پزشکی قبول شد ولی بعضی ها هم هستند اگه 10 سال هم کنکور بدن نتیجه خوبی نمیگیرن !

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bm3 نمایش پست ها
      خب بستگی به خودش داره ! من یکی رو میشناسم 4 سال کنکور داد اخرش پزشکی قبول شد ولی بعضی ها هم هستند اگه 10 سال هم کنکور بدن نتیجه خوبی نمیگیرن !
      پسر عمو منم 4 سال کنکور داد اخر پزشکی شاهرود قبول شد با معدل 13

4. Top | #4
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      امسال سه ماه مونده شروع کرده سال هاس قبل چی؟ به نظرم موندنش اشتباهه بره هر دانشگاهی ک شد..ک حداقل فضاش عوض شه اگه روزانه نزنه میتونه دوران دانشجویی هم بخونه بخونه برا کنکور...مث خیلی ها یه ترم همراه دانشگاه درس برا کنکور هم بخونه اگه واقعا دید داره خوب پیش میره و میارزه یه ترم مرخصی بگیره ازبهمن تا کنکورو عالی بخونه اینجوری فشار و حرف و حدیث مردم و اطرافیان هم دیگه وجود نداره و راحت تره

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط varesh نمایش پست ها
      امسال سه ماه مونده شروع کرده سال هاس قبل چی؟ به نظرم موندنش اشتباهه بره هر دانشگاهی ک شد..ک حداقل فضاش عوض شه اگه روزانه نزنه میتونه دوران دانشجویی هم بخونه بخونه برا کنکور...مث خیلی ها یه ترم همراه دانشگاه درس برا کنکور هم بخونه اگه واقعا دید داره خوب پیش میره و میارزه یه ترم مرخصی بگیره ازبهمن تا کنکورو عالی بخونه اینجوری فشار و حرف و حدیث مردم و اطرافیان هم دیگه وجود نداره و راحت تره
      با این که یه دختر بود سرکار میرفت و این دلیل دیر شروع کردنش بود ولی درصد هاش بخصوص تو دروس عمومی با توجه به کم خوندنش خوب بود فقط 2 تا منفی داشت فکر کنم بخاطر اونا رتبش بد شده

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون میشم اگه نظراتونو بگین

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پیشنهاد من که بهش این بود با توجه ن اینکه 24 سالش بود بنظرم حتی پزشکی قبول شدن هم فایده ای نداره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

پشت کنکور موندن گناه نیست ! مریضی است

منم دچارش شدم !

ولی زندگی خودم دوس دارم هر جور میخوام ادامه بدم!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

پشت کنکور موندن گناه نیست ! مریضی است

منم دچارش شدم !

ولی زندگی خودم دوس دارم هر جور میخوام ادامه بدم!
      میشه بپرسم شما چند ساله پشت کنکوری؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaar نمایش پست ها
      پیشنهاد من که بهش این بود با توجه ن اینکه 24 سالش بود بنظرم حتی پزشکی قبول شدن هم فایده ای نداره
      امروز ی آزاده دعوت کرده بودن تو تلویزیون !
      ایشون تو آمریکا پزشکی میخونده ! تو 28 سالگی ک هنوزم مدرکشو نگرفته میاد ایران و میره جبهه ! و بعد خلاصه اسیر میشه و 9 سال تو اسارت بوده !
      بعد از اسارت ک میاد ! از اول شروع میکنه ب خوندن و الان پزشک !

ینی انگار تو سن 37-8 سالگی از اول شروع کرده
      بی فایده حرفای شماس

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ب نظرم این همه مونده ی سال دیگم روش بذار 6سالش بشه 7 سال و نتیجه بگیره ن اینکه 6سالش بسوزه و اخرش هیچی بشه.ازاد بدون ازمون یعنی خوردی ب کاهدون.
      برا دندون بخونه تا 30سالکی تموم شه
      ضمنن ایشون میتونن پرستاریم برن با این رتبه.
      اما من خودم پارسال اول سال بود تجربی دادم 44 هزار بودم امسال از نصفشم کمتر شدمچطور ایشون 6ساله تجربی میخونه و هیچی ب هیچی شده؟؟من زیست پارسال کلا بادم بود هرچند توی زمینه ی درس حافظم ضعیفه.
      اگه فک میکنه تواناییشو داره بمونه و بخونه واس دندون
      اگر نه ازاد پرستاری بزنه

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظره من ادمایی که زیاد پشت کنکور میمونن حس میکنن یه توان و استعدادی داشتن که به هر دلیلی ازش استفاده نکردن واسه همین نمیخوان چند سال بعد به خاطره تلاشی که نکردن خودشونو مقصر بدونن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دختر عموی منم فک کنم الان 24 سالشه اما هنوز کنکور میده !فک کنم امسال بازم موند پشت کنکور !
      نمیدونم چطور میمونن پشت کنکور !
      من یک سال موندم .الان هم رتبه ی خوبی نیاوردم..دیگه از زندگی بریدم !

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      ب نظرم این همه مونده ی سال دیگم روش بذار 6سالش بشه 7 سال و نتیجه بگیره ن اینکه 6سالش بسوزه و اخرش هیچی بشه.ازاد بدون ازمون یعنی خوردی ب کاهدون.
      برا دندون بخونه تا 30سالکی تموم شه
      ضمنن ایشون میتونن پرستاریم برن با این رتبه.
      اما من خودم پارسال اول سال بود تجربی دادم 44 هزار بودم امسال از نصفشم کمتر شدمچطور ایشون 6ساله تجربی میخونه و هیچی ب هیچی شده؟؟من زیست پارسال کلا بادم بود هرچند توی زمینه ی درس حافظم ضعیفه.
      اگه فک میکنه تواناییشو داره بمونه و بخونه واس دندون
      اگر نه ازاد پرستاری بزنه
      از لحاظ روحی خیلی داغون بود مشاورا هم که به جای یکم دلداری تخریبش کردن

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaar نمایش پست ها
      از لحاظ روحی خیلی داغون بود مشاورا هم که به جای یکم دلداری تخریبش کردن
      مشکل ما اینه ک واس خودمون غصه نمیخوریم میایم واس گربه همسایه غصه میخوریم !

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن