خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر سه تا رشته سختن هیچ کدوم آسون نیست دوران دانشجوییش تو هر سه تا باید از تفریحات زد و تلاش کرد خبری از اسونی و هلو شدن نیست اگرم کسی بهتون اینطور گفته دروغ گفته
      تو دانشگاه حتی ما که دندون بودیم از پزشکی هامونم بیشتر درس خوندیم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      بهترین برای داخل: دندان‌پزشکی
      بهترین برای اپلای و نجات پیدا کردن از ایران: داروسازی
      هرگز فراموش نکن که «چه‌کسی» هستی؛ چون"دنیا" فراموش نمی‌کنه. /

«رندی» دیدم نشسته بر خنگ زمین
      نه کفر و نه اسلام، نه دنیا و نه دین
      نه حق، نه حقیقت، نه شریعت نه یقین
      اندر دو جهان که را بود زهره این

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظرم شما اول برس به استخر، بعد تصمیم بگیر لباس شنا بپوشی
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها
      هر سه تا رشته سختن هیچ کدوم آسون نیست دوران دانشجوییش تو هر سه تا باید از تفریحات زد و تلاش کرد خبری از اسونی و هلو شدن نیست اگرم کسی بهتون اینطور گفته دروغ گفته
      تو دانشگاه حتی ما که دندون بودیم از پزشکی هامونم بیشتر درس خوندیم
      مطالب تنذ؟
      یکی ازدوستانم دانشجوی پزشکیه و از نزدیک با طوفان های پی در پی طول دوره پزشکی آشنایی دارم
      میتونم بگم سه چهارم سختی هایی که ایشون متحمل میشه، شیفت هاش و درگیری با شلوغی بیمارستانه که به طور ناگهانی نازل میشه ...
      و طبیعتا دندانپزشکی از این دوشواری ها نداره
      درس هاشون هم مربوط به کل بدن انسانه و دروس دندانپزشکی طبیعتا بیشتر حول محور سر و گردن میچرخه
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینکه ملت اینجا (که تقریبا همه‌ی اونایی که نظر میدن یا دانشگاه نرفتن یا اوایل دانشگاهن) میان درباره‌ی مقایسه‌ی این رشته‌ها میپرسن و یه عده دیگه هم صرفا یه حرف شعاری اینور اونور شنیدن عین وحی منزل می‌نویسن خیلی جالبه!
      اگه کنکوری هستین که این بحثا صرفا خیال‌بافی و اتلاف وقته. اگرم میخواستین تعیین رشته و تحقیق کنین باید بری مثلا اول از دو سه‌تا شاغل اون رشته بپرسی بعد از یکی دوتا دانشجوی اون رشته بپرسی. بری ببینی شخصیت خودت چطوریه. هدفت چیه. تو چه شهری میخوای کار کنی؛ بعد یه سری تحقیق درست و حسابی کنی که این رشته بازار کارش ده سال دیگه چطوری قراره باشه. چه تغییراتی قراره توش بوجود بیاد و صدتا چیز دیگه! نه اینکه همینطوری بدون هیچ توضیحی بپرسین کدوم بهتره یکی هم بیاد باز بدون هیچ توضیحی بگه فقط فلان رشته! بعدش یکی دیگه بیاد بگه غلط کردی فقط بهمان رشته و بحث منحرف بشه)
      ویرایش توسط ahmadreza9001 : 09 شهریور 1400 در ساعت 10:06

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saman123 نمایش پست ها
      سلام دوستان این سه رشته رو میشه با هم مقایسه کنید و مزایا و معایب هر رشته رو در نظر بگیرید چون من میخوام همه جوانب رو در نظر بگیرم و چیزی نمونده باشه ممنون میشم من 22 سالمه و یکم بینایی ام ضعیفه البنه تو شهر ما داروسازی اشباعه نظر شما خیلی برام مهمه
      ببین دارو همین الانشم اشباع شده!تعداد داروسازای بیکار بالا رفته.اگه داری خودتو با این قضیه که تو شرکت دارو سازی کار میکنی گول میزنی باید بگم این کارا مخصوص نخبه هاست.مجوز احداث دارو خونه هم میلیاردیه .ولی اگه پولدار هستین میتونید تو شهر های کوچیک اطراف داروخونه بزنید و کنارشم لوازم آرایشی بهداشتی بفروشید سود خوبی داره الان بیشتر درآمد داروخونه ها ازین راهه.
      پزشکی از لحاظ مالی دیر بازدهه ولی اگه واقعن به کار درمانی علاقه داری و درس خوندنو دوست داری برو چون تو تخصص میتونی گرایش های خوبیو انتخاب کنی.
      دندون پزشکی خیلی شغل مهارتیه خیلیم زود بازدهه و دوره تحصیلش کوتاهه حتی اگه دانشجو باشی میتونی به عنوان دستیار دندون پزشک کار کنی.
      بازم به خودت و شرایطت بستگی داره.در هر صورت موفق باشی

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فکر کنم فقد دندان پزشکی و پزشکی این مشکل رو ندارن...چیکار داری تو راه خودت رو برو

8. Top | #23
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ellie_Gray نمایش پست ها
      ببین دارو همین الانشم اشباع شده!تعداد داروسازای بیکار بالا رفته.اگه داری خودتو با این قضیه که تو شرکت دارو سازی کار میکنی گول میزنی باید بگم این کارا مخصوص نخبه هاست.مجوز احداث دارو خونه هم میلیاردیه .ولی اگه پولدار هستین میتونید تو شهر های کوچیک اطراف داروخونه بزنید و کنارشم لوازم آرایشی بهداشتی بفروشید سود خوبی داره الان بیشتر درآمد داروخونه ها ازین راهه.
      پزشکی از لحاظ مالی دیر بازدهه ولی اگه واقعن به کار درمانی علاقه داری و درس خوندنو دوست داری برو چون تو تخصص میتونی گرایش های خوبیو انتخاب کنی.
      دندون پزشکی خیلی شغل مهارتیه خیلیم زود بازدهه و دوره تحصیلش کوتاهه حتی اگه دانشجو باشی میتونی به عنوان دستیار دندون پزشک کار کنی.
      بازم به خودت و شرایطت بستگی داره.در هر صورت موفق باشی
      شما دانشجوی دارو سازی هستید؟
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها

مطالب تنذ؟
      یکی ازدوستانم دانشجوی پزشکیه و از نزدیک با طوفان های پی در پی طول دوره پزشکی آشنایی دارم
      میتونم بگم سه چهارم سختی هایی که ایشون متحمل میشه، شیفت هاش و درگیری با شلوغی بیمارستانه که به طور ناگهانی نازل میشه ...
      درس هاشون هم مربوط به کل بدن انسانه و دروس دندانپزشکی طبیعتا بیشتر حول محور سر و گردن میچرخه
      شما هر وقت اومدی ۷ تا تشخیص نظری و ۳ تا تشخیص بخش و ۴ تا سیستمیک پاس کردی بعد بیا بگو حول سر و گردن می‌چرخه

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza9001 نمایش پست ها
      اینکه ملت اینجا (که تقریبا همه‌ی اونایی که نظر میدن یا دانشگاه نرفتن یا اوایل دانشگاهن) میان درباره‌ی مقایسه‌ی این رشته‌ها میپرسن و یه عده دیگه هم صرفا یه حرف شعاری اینور اونور شنیدن عین وحی منزل می‌نویسن خیلی جالبه!
      اگه کنکوری هستین که این بحثا صرفا خیال‌بافی و اتلاف وقته. اگرم میخواستین تعیین رشته و تحقیق کنین باید بری مثلا اول از دو سه‌تا شاغل اون رشته بپرسی بعد از یکی دوتا دانشجوی اون رشته بپرسی. بری ببینی شخصیت خودت چطوریه. هدفت چیه. تو چه شهری میخوای کار کنی؛ بعد یه سری تحقیق درست و حسابی کنی که این رشته بازار کارش ده سال دیگه چطوری قراره باشه. چه تغییراتی قراره توش بوجود بیاد و صدتا چیز دیگه! نه اینکه همینطوری بدون هیچ توضیحی بپرسین کدوم بهتره یکی هم بیاد باز بدون هیچ توضیحی بگه فقط فلان رشته! بعدش یکی دیگه بیاد بگه غلط کردی فقط بهمان رشته و بحث منحرف بشه)
      توضیح هم میدی باز حرف خودشون هست

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مطالب تنذ؟
      اما ی توصیه شما با همین تفکر بیا دندون پزشکی باهم آشنا میشیم بعدش

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اما ی توصیه شما با همین تفکر بیا دندون پزشکی باهم آشنا میشیم بعدش
      من به هیچ وجه نگفتم آسونه
      بحث من اینه که از نظر سختی با پزشکی قابل مقایسه نیست
      اینم حرف من نیست؛ حتی بچه های دندون هم با این مسئله شوخی میکنن

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

من به هیچ وجه نگفتم آسونه
      بحث من اینه که از نظر سختی با پزشکی قابل مقایسه نیست
      اینم حرف من نیست؛ حتی بچه های دندون هم با این مسئله شوخی میکنن
      ببین بمن بگو دندون کدوم دانشگاه این حرفو بهت زده
      البته من موضع مقایسه نمیخام بگیرم من هم هم اتاقی پزشکی داشتم هم داروسازی از نزدیک با همه چی رو به رو بودم
      یادم میاد دو سال نیم زمانی که هم اتاقیای من ساعت ۱۲ میومدن خوابگاه من ساعت ۷ از دانشکده برمیگشتم از ۷ نیم صبح دانشکده میرفتم ۷ شب برمیگشتم له ولورده خوابگاه
      تا ۷ شب پری کلینیک مشغول بودم
      هیچ وقت یک دانشجوی پزشکی دغدغه پیدا کردن بیمار اینجوری که ما داشتیم نداشته و اینا همش رو روح و روان آسیب میزنم اینا رو میگم چون خودم قبل ورود به این رشته همین تفکر شما رو داشتم اما وقتی هم که با آسیب هاش رو برو شدم دنبال اون کسی می‌گشتم که گفت دندون هتله تا سرشو بزنم
      قطعا بچه های دندون از دانشگاه های سخت گیر هستن اینجا که تایید بکنن زحمت زیاد داره و اطلاعات پزشکی هم کم نمیخاد

بخام شروع بکنم بگم باید ۵ سال دانشجویی تا اینجا رو برات توضیح بدم با دیتیل که بدونید این خبرا هم نیست
      هم باید اطلاعات فارما و هم پزشکیت بالا باشه تا خدایی نکرده اسیب ناخواسته نرسه به بیمار.
      واحد های سیستمیک و تشخیص ترکیب پزشکی و دندون پزشکین و تو این چند سال واحد به سختی و جزئیات و ریز بودن این ها ندیدم
      سرتو درد نیاورم خلاصه کسی که بخواد تلاش بکنه می‌کنه و سختیش هم به جون میخره ولی من همین الان باز میگم خوش به حال پزشکیا که حداقل درد گردن و کمر ندارن.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

سرتو درد نیاورم خلاصه کسی که بخواد تلاش بکنه می‌کنه و سختیش هم به جون میخره ولی من همین الان باز میگم خوش به حال پزشکیا که حداقل درد گردن و کمر ندارن.
      این درد گردن و کمر دندونپزشک ها مث اینه خیلی جدیه؟ آره؟
      ینی همشون دچار این مشکل میشن بعد یه مدت؟

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

این درد گردن و کمر دندونپزشک ها مث اینه خیلی جدیه؟ آره؟
      ینی همشون دچار این مشکل میشن بعد یه مدت؟
      جدا جدیه از همون دانشجویی سال های ۴ به بعد شروع میشه من فکر میکردم با ورزش حل بشه اما نشده و زندگی میکنیم باهاش حالا مونده بدترم ازینم میشه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)