خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alis نمایش پست ها
      دوست من باباش 25 بود،امسال شده بود 24 هزار منطقه 3 میگه رفتم بنیاد جانبازان،با حساب جانبازی شدم 4هزار ،راست میگه؟!
      مغازه نیست که تخفیف بدن
      اونا رتبه در سهمیه شون فرق داره

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.mTf نمایش پست ها

تعداد امسال بیشتر شده بود...800 تا
      تنها موردی که بچه ها بررسی می کردن و شما هم منطقی گفتی همین بود که بنا به زیاد شدن منتفیه شدس
      اگر هم اضافه کنن که بعیده(چون الان به 25 ها اعتراض که چرا بابای اونکه هیچ مشکل جسمی با بابای من نداره سهمیه داشته باشه)
      مسلما اولویت بندی توشون رخ خواهد داد
      ببخشیدا با احترام به بقیه بچه های ایثارگر اون کسایی که اعتراض کردن اگه وجود خارجی دارن خیلی ... خوردن . حتما هم با حعل و دزدی باباش درصد گرفته که اینقدر 6 اتیشه دفاع می کنه ادم میشناسم باش تا حالا از 100 کیلومتری جبهه و اینجور چیزا رد نشده حالا بقول تو و بقیه جانباز بالای 25 درصده ! یکم خجالت بکشنن بقیه البته همراه با اولویت بندی...!
      ویرایش توسط Baloot : 27 مرداد 1395 در ساعت 20:05

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ا وا خاک به سرم .نکنه یه وقت تصمیمی زد بچه های سهمیه ای بگیرن .اینا نور چشمی ما هستن کل مملکت به پاشون بریزیم کمه .

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.mTf نمایش پست ها

بنا به هیچ منطقی زیر 25 اضافه نمیشه
      اگر بشه میشه مثل 92 به قبل که
      اول بالای 50 بود...اگه نمی رسید به حد نصاب ازبالا 25بر میداشتن
      یعنی قبل دادن نتایج برسی می کردن و در صورت پرشدن رتبه در سهمیه برا زیر 50 اعمال نمی شد
      (البته این گروه بندی میشه بیتن بالای 25 و پایین اون)
      اگه تصویب شه خواهیم دید وقتی این ها جزو سهمیه بشن یعنی رقابتشون تو یه گروه خواهد بود نمیشه تو منطقه 3 بین یکی که تو سمباد ایلام یا یاسوج هست با روستاهای جنوب کرمان ! برابر نباشن قبل 93 هم بین 25 تا 50 جزو سهمیه تبودن فقط بهشون یه مازاد شاهد تعلق می گرفت که اونم چندان تاثیر نداشت اگرم بنابر این باشه بس فردا فرزندان شهدا یا اونایی که باباشون 10 سال اسیر بوده اعتراض میکنن چرا مارو تو یه گروه بااونایی که مشکلی خاصی ندارن . جانبازیشون 25 الی 49 درضده !!! تو یه گروه قرار بدن...!

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      عمرا اگه تایید بشه.
      بالاخره بین اونی که رفته خط مقدم با کسی که باد ترکش خورده بهش باید فرقی کنه یا نه؟!
      اگر هم بشه واسه زیر ۲۵ ها یه سهمیه دیگه در نظر میگیرن و با ایثارگران کار ندارن.
      میدونی چرا اینو میگم چون هزاران بار هی امتیازات ایثارگران بهتر شده و دیگه بیشتر از این نمیشه.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط teyhoo نمایش پست ها
      عمرا اگه تایید بشه.
      بالاخره بین اونی که رفته خط مقدم با کسی که باد ترکش خورده بهش باید فرقی کنه یا نه؟!
      اگر هم بشه واسه زیر ۲۵ ها یه سهمیه دیگه در نظر میگیرن و با ایثارگران کار ندارن.
      میدونی چرا اینو میگم چون هزاران بار هی امتیازات ایثارگران بهتر شده و دیگه بیشتر از این نمیشه.
      بابای من با 16 سال سن 3سال جبهه بوده خط مقدمم بوده ترکش خورده 3جاش همه مدارکشم تو بیمارستان صحرایی فاو بوده که بعد از حمله عراق کاملا نابود شده ! الانم نمیتونه ثابت کنه که همچین چیزی بوده چون اون زمانی که درصد میدادن دنبال این داستانا نبوده و همین 15%م که داره به خاطر شیمیاییش غیابی زدن براش . رفیقشم تیر زده تو پای خودش ( هم بابام دیدن هم 2تا از دوستاش که اونجا بودن واسم تعریف کردن ) پسرش نصف منم درس نخوند نمره هاشم 3،4 نمره از من کمتر بود امسال میره امیرکبیر منم نشستم که علم و صنعت بشه یا نشه از ما که گذشت ولی واقعا زشته این حرفا ! همون زمانم خیلیا بودن که نرفتن اصلا جبهه . گونی سیب زمینی نیس که درشتاشو جدا کنی !

واقعا واقعا امیدوارم این طرح انجام بشه که صندلی امیرکبیر به بی سواد نرسه ! جامعه آماری سهمیه دارا اگه بره بالا رقابت بین خودشون سخت تر میشه و فرقی نداره واسه کسایی که سهمیه ندارن . 3نفر خودم میشناسم رفتن امیرکبیر یا خواجه نصیر با سهمیه بعد 3سال نکشیدن و انصراف دادن و الان دارن به کل این قانون و داستاناش فحش میدن !

نمیخواستم انقدر بنویسم ولی " بالاخره بین اونی که رفته خط مقدم با کسی که باد ترکش خورده بهش باید فرقی کنه یا نه؟! " زور داره واسه من یکی !
      .Human, Developer, Innovator

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahyd نمایش پست ها
      بابای من با 16 سال سن 3سال جبهه بوده خط مقدمم بوده ترکش خورده 3جاش همه مدارکشم تو بیمارستان صحرایی فاو بوده که بعد از حمله عراق کاملا نابود شده ! الانم نمیتونه ثابت کنه که همچین چیزی بوده چون اون زمانی که درصد میدادن دنبال این داستانا نبوده و همین 15%م که داره به خاطر شیمیاییش غیابی زدن براش . رفیقشم تیر زده تو پای خودش ( هم بابام دیدن هم 2تا از دوستاش که اونجا بودن واسم تعریف کردن ) پسرش نصف منم درس نخوند نمره هاشم 3،4 نمره از من کمتر بود امسال میره امیرکبیر منم نشستم که علم و صنعت بشه یا نشه از ما که گذشت ولی واقعا زشته این حرفا ! همون زمانم خیلیا بودن که نرفتن اصلا جبهه . گونی سیب زمینی نیس که درشتاشو جدا کنی !

واقعا واقعا امیدوارم این طرح انجام بشه که صندلی امیرکبیر به بی سواد نرسه ! جامعه آماری سهمیه دارا اگه بره بالا رقابت بین خودشون سخت تر میشه و فرقی نداره واسه کسایی که سهمیه ندارن . 3نفر خودم میشناسم رفتن امیرکبیر یا خواجه نصیر با سهمیه بعد 3سال نکشیدن و انصراف دادن و الان دارن به کل این قانون و داستاناش فحش میدن !

نمیخواستم انقدر بنویسم ولی " بالاخره بین اونی که رفته خط مقدم با کسی که باد ترکش خورده بهش باید فرقی کنه یا نه؟! " زور داره واسه من یکی !
      من قصد جسارت نداشتم.
      بله واسه شما روز داره.[emoji22]
      ولی این جور موارد مثل بابای شما کم هست.
      بعدشم دوست عزیز هر ساله ایثارگران یه درصدی به جانبازی شون اضافه میشه. (اینو نشنیده بگیر).
      گونی سیب زمینی چیه دوست عزیز؟
      من دارم میگم اونی که 70% اعصاب و روان داره و هر روز بچش داره ازش کتک میخوره باید با کسی که پدرش یه تیر خورده تو دستش (حالا خودش زده یا عراقی ) باید فرقی داشته باشه یا نه.
      بعدشم دوست عزیز اینطور نیست که بگی زیر 25 درصد آقا هیچ تسهیلات و خدمات دیگه ای ارائه نمیدن نخیر به خود فرد جانباز میدن اما نه به بچه هاش. میدونی چرا؟چون میگن کسی که زیر 25 درصد جانبازی داشته باشه خانوادش رو تحت تاثیر قرار نمیده.

Sent from my SM-G900H using Tapatalk
      ویرایش توسط SHAHpesar : 12 شهریور 1395 در ساعت 18:27

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مثل اینکه دوباره شورای نگهبان رد کرده ولی ایراد ازاین سهمیه نگرفتن چون این لایحه احکام دایمی رنامه توسعه کشور ماده خیلی زیاد داره تابخواد بره مجلس اصلاح بشه دوباره بیاد شورای نگهبان خدامیدون چقدرطول می کشه

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه یکی یه سایت از خبرهای لحظه ای این قانون و بند هاش بذاره ؟ ممنون میشم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Air France Line نمایش پست ها
      این لایحه احکام دائمی رو زیاد خبرساز نکردن که سایتی براش خبر بزنه
      ولی شما برو سایت شورای نگهبان قسمت نظر شورا درباره لایحه احکام دائمی میبینی که به برخی ماده ها و بندهای این لایحه ایراد وارد شده و رد شدن
      پس این میشه بار دومی این لایحه پس میخوره بار اوکل که شورای نگهبان کل لایحه رو پس زد چون دولت 50 ماده برای مجلس فرستاد اما مجلس 70 ماده الحاق کرد بهش و شورای نگهبان ایراد گرفت که الحاقیات بر اصل لایحه پیشی گرفته و کلشو پس زد
      اینم بار دوم بود که اینبار وارد جزئیات شد و به بعضی قسمت هاش ایراد گرفت از جمله به قسمتی که باعث میشد فرزند ایثارگران بتونن با 12 ماه حضور در جبهه پدرشون یا 10% جانبازی پدرشون یا 12 ماه اسارت معاف بشن(مغایر بند 4 ماده 110 که در اختیارات فرمانده کل قوا ینی رهبری هست بود ینی مجلس نمیتونه در این باره قانون ایجاد کنه و در حیطه اختیارات رهبریه)
      و اگه اشتباه نکنم به بیشتر قسمت هایی که برای ایثارگران در نظر گرفته شده بود ایراد وارد شد چون بیشترشون بار مالی داشتن و منبع تامین این هزینه ها توسط مجلس مشخص نشده بود.اگه اشتباه نکنم این سهمیه دانشگاه برای همه فرزندان ایثارگران حتی زیر 25%ها رد شد اما بهتره خودتم تحقیقی بکنی داداش
      اینم نتیجه 5 ماه پیگیر بودن من برای این قانونه(من بیشتر دنبال معافیت های سربازیش بودم چون پدرم جانباز نیستن ولی ایثارگر هستن)

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا کنه تصویب بشه...و البته اجرا هم بشه

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مناسفانه این قانون هم اون بخش معافیت سربازیش و هم بخش سهمیه
      کنکور برای فرزندان جانازان زیر ۲۵ درصد و خیلی خیلی بخشهای دیگش
      توسط شورای نگهبان رد شد. و بدتر اینکه دوباره برمیگرده مجلس و
      احتمالا کلا نماینده هااین مرتبه مجبور به حذف این بخشها هستن.
      پس کلا بهش دل نبندین. از اولشم معلوم بود رد میشه.

13. Top | #28
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasavary نمایش پست ها
      این لایحه احکام دائمی رو زیاد خبرساز نکردن که سایتی براش خبر بزنه
      ولی شما برو سایت شورای نگهبان قسمت نظر شورا درباره لایحه احکام دائمی میبینی که به برخی ماده ها و بندهای این لایحه ایراد وارد شده و رد شدن
      پس این میشه بار دومی این لایحه پس میخوره بار اوکل که شورای نگهبان کل لایحه رو پس زد چون دولت 50 ماده برای مجلس فرستاد اما مجلس 70 ماده الحاق کرد بهش و شورای نگهبان ایراد گرفت که الحاقیات بر اصل لایحه پیشی گرفته و کلشو پس زد
      اینم بار دوم بود که اینبار وارد جزئیات شد و به بعضی قسمت هاش ایراد گرفت از جمله به قسمتی که باعث میشد فرزند ایثارگران بتونن با 12 ماه حضور در جبهه پدرشون یا 10% جانبازی پدرشون یا 12 ماه اسارت معاف بشن(مغایر بند 4 ماده 110 که در اختیارات فرمانده کل قوا ینی رهبری هست بود ینی مجلس نمیتونه در این باره قانون ایجاد کنه و در حیطه اختیارات رهبریه)
      و اگه اشتباه نکنم به بیشتر قسمت هایی که برای ایثارگران در نظر گرفته شده بود ایراد وارد شد چون بیشترشون بار مالی داشتن و منبع تامین این هزینه ها توسط مجلس مشخص نشده بود.اگه اشتباه نکنم این سهمیه دانشگاه برای همه فرزندان ایثارگران حتی زیر 25%ها رد شد اما بهتره خودتم تحقیقی بکنی داداش
      اینم نتیجه 5 ماه پیگیر بودن من برای این قانونه(من بیشتر دنبال معافیت های سربازیش بودم چون پدرم جانباز نیستن ولی ایثارگر هستن)
      درسته بارمالیش خیلی زیاده اونم تواین اوضاع خراب

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      مناسفانه این قانون هم اون بخش معافیت سربازیش و هم بخش سهمیه
      کنکور برای فرزندان جانازان زیر ۲۵ درصد و خیلی خیلی بخشهای دیگش
      توسط شورای نگهبان رد شد. و بدتر اینکه دوباره برمیگرده مجلس و
      احتمالا کلا نماینده هااین مرتبه مجبور به حذف این بخشها هستن.
      پس کلا بهش دل نبندین. از اولشم معلوم بود رد میشه.
      من نمیفهمم اگه اینم ردکردن دیگه چه لزومی داره سهمیه همون25درصدبمونه چون تعدادشون داره کم ترمیشه لااقل سهمیه هاروکم ترکنن که این عزیزان هم لااقل تمرینای کتاب یادداشته باشن

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Air France Line نمایش پست ها
      مگه مذاکرات هسته ای که لحظه به لحظه بذاره

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)