خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

Exclamation مشکل جدی در انتخاب رشته

با سلام.
      با توجه به این متن :
      داوطلب گرامي :
      نظر به اينكه شما در بند 23 تقاضانامه آزمون سراسري سال 1395 (وضعيت تحصيلي) نسبت به علامتگذاري بندهاي يك (دانشجوي انصرافي هستم ) و يا دو (دانشجوي دوره روزانه هستم) اقدام نموده ايد، به اطلاع مي‌رساند طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون فوق الذكر لازم بوده تا تاريخ 1394/12/01 از محل تحصيل خود در موسسه آموزش عالي انصراف قطعي مي داديد، لذا تاكيد مي‌گردد در صورت عدم انصراف تا تاريخ ياد شده، حتي در صورتيكه در رديف پذيرفته شدگان نهايي نيز قرار بگيريد، قبولي شما باطل خواهد شد.
      توجه: داوطلب گرامي اين مطلب به منزله جلوگيري از انتخاب رشته نمي باشد.

من دانشگاه آزاد هنوز انصرافمو ندادم .
      این متن راجب دانشگاه دولتی هست یا آزاد رو هم شامل میشه ؟

باید چکار کنم ؟
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      حل شد :

پاسخ سنجش به سوال من :

شرط انصراف از تحصیل مربوط به دانشجویان دوره تحصیلی دیگر به جز دوره‌های روزانه نمی باشد.

دانشجویان فعلی دوره‌های تحصیلی دیگر که بدون انصراف در آزمون امسال شرکت کرده‌اند، در صورت قبولی قبل از ثبت‌نام در رشته جدید باید از رشته قبلی خود انصراف دهند. و تا هنگام ثبت نام مهلت برای انصراف دارید .
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن